Як знайти роботу в Чехії українцю

Робота в Чехії для українців – це чудовий варіант працевлаштування закордоном. Чехія – це сучасна європейська держава з високорозвиненою економікою та лояльним ставленням до іноземців. Тут завжди раді, як туристам, так і добрим спеціалістам. За статистикою на 1 претендента припадає до 1000 варіантів. Це говорить про те, що шанс знайти потрібні вакансії досить високий. Найбільше іноземців приваблює заробітна плата. У Чехії її середній розмір становить близько 1000-1200 $ на місяць.

rabota v chehii 1 - Як знайти роботу в Чехії українцю

Навіть сезонна робота, створена переважно для студентів, оплачується не менше 500$, хоча вона не вимагає від кандидата знання мови, досвіду чи освіти. Загалом найпопулярнішими сферами діяльності в Чехії для жінок і чоловіків є будівельна, медична, промислова, електроенергетична, фінансова, а також сервіс та обслуговування. Щоб не витрачати багато часу на пошук потрібної пропозиції, звертайтесь до агенцій пошуку роботи. Такі агентства з працевлаштування в Чехії, завдяки співпраці з багатьма іноземними компаніями, у максимально стислий термін допоможе вам знайти роботу та поїхати закордон.

Робота в Чехії для українців

Працевлаштування в Чехії для українців можливе і без особливих навичок, особливо для робітничих спеціальностей. Для більш престижних вакансій знання чеської чи англійської є обов’язковою умовою, як і вищу освіту. Але в будь-якому випадку, перебування закордоном принесе вам багато користі:

  • Гідний та високий дохід. Робота в Чехії в середньому оплачується 1000-1200 $ на місяць.
  • Підвищення шансів імміграції до Чехії та отримання громадянства.
  • Цінний досвід, який допоможе при працевлаштуванні в Україні та буде корисним для кар’єрного зростання.

Поліпшення володіння іноземними мовами.

Нові враження та знання. Ви отримаєте можливість не тільки заробити, але й познайомитись з іншою країною, її культурою та звичаями.

Читайте так же:  Детали для Subaru XV

Дізнатися інформацію про правила перебування в Чехії та особливості цієї держави ви можете, записавшись на консультацію до менеджерів агенств з пошуку праці.

rabota v chehii 2 - Як знайти роботу в Чехії українцю

Етапи працевлаштування у Чехії

Легальна робота у Чехії неможлива без попередньої підготовки. Для початку вам необхідно буде зробити таке:

  • Розіслати своє резюме потенційним роботодавцям, яких ви знайдете.
  • Успішно пройти онлайн-співбесіду із наймачем. У деяких випадках для остаточного затвердження вашої кандидатури потрібна особиста бесіда з кандидатом.
  • Оформити спеціальну візу в посольстві Чехії та дозвіл на роботу. Також ви можете отримати трудову карту, яка рівноцінна попереднім двом документам.
  • Забронювати квитки на літак та готель, якщо потрібно.

Щоб заощадити час і напевно досягти успішного результату, нема чого намагатися поодинці. Набагато простіше звернутися до експертів з пошуку праці. Співробітники мають різну кваліфікацію та професійну спрямованість, так що зможуть допомогти вам у всіх питаннях. З ними ви, напевно, знайдете роботу в Чехії без посередників, прихованих умов і, головне, легально.

Послуги з працевлаштування від агенції

Працевлаштування у Чехії – це дуже відповідальна справа. Дуже багато залежить від того, чи правильно ви підберете вакансію, компанію, а також сам контракт, який, до речі, потрібно укласти відповідно до всіх законодавчих норм. Навіть незначні помилки у діловому договорі можуть поставити під сумнів його дійсність і, як наслідок, призвести до депортації з країни. Пам’ятайте, що навіть хороші відгуки не можуть гарантувати чесність роботодавця та легальність його діяльності. Саме тому набагато краще звертатися до фахівців. Багато агенств вже давно існує на ринку та має гарну базу вакансій. Співпрацюючи з нами https://human-capital.com.ua/filtr-vakansij/strana-chehiya/, ви отримаєте:

  • найкращі пропозиції для вашої спеціальності та найвигідніші умови контракту;
  • підготовку всіх документів для оформлення контракту та робочої візи, а також їх переведення;
  • резервування авіаквитків та гостинці на час перебування в країні.
rabota v chehii 3 - Як знайти роботу в Чехії українцю

І найголовніше, що на все у вас піде щонайменше вдвічі менше часу, ніж при самостійній підготовці до працевлаштування. Наша команда гарантує оперативність та якість своєї роботи. З нами легальна робота у Чехії доступна вже сьогодні!

Оставьте комментарий