Астрологічний прогноз на 2022 рік для України

Астрологічний прогноз на 2022 рік для України від екстрасенсів – тема, що заслуговує пильної уваги. Юпітер, на думку тлумачів, обіцяє стабільну фінансову ситуацію і допомогу світової спільноти, Плутон – інвестиції і вливання в економіку. Місяць в сукупності з Нептуном-відхід цих грошей в тіньові структури і офшори.

Можливо, саме з цієї причини, сприятливі трансформації триватимуть до серпня, а потім знову настане стрімке погіршення. Проблемна конфігурація пророкує настання змін на тлі прогресуючої нестабільності.

Прогноз астрологів на 2022 рік для України

Коротко про прогноз на п’ятиріччя

Людині непосвяченому складно розібратися в будинках і небесних світилах, але поки найдокладніший прогноз астрологів на 2022 рік для України можна відшукати в опублікованому в 2019 році попередньому огляді на найближчі п’ять років.

Незважаючи на те, що заснований він саме на таких складних поняттях, Вища школа астрології ” Сяйво Сіріуса» жодного разу не помилилася, кажучи про розвиток подій на найближчі три роки:

  1. У 2020 Сонце і Марс віщували Україні активність, яка матиме результати. На жаль, там же виявлявся знак Скорпіона, який говорив про фінансові трансформації. Тому очікувалося, що тема фінансів постане гостро, і так воно насправді і було. Країна занурилася в економічну кризу, інфляцію, населення зубожіло ще більше, а уряд робив зусилля в отриманні допомоги від інших країн, яку обіцяв Юпітер. Заважав досягненню домовленостей невідомо звідки з’явився Меркурій.
  2. У 2021 Сатурн повернувся, і це – знак випробувань. Ця планета позначає нездійснені обіцянки, розчарування. Юпітер передбачав отримання коштів і їх розпорошення, а Сатурн і Марс – загострення конфлікту на Донбасі. Всі негативні аспекти-напруженість, фінансові проблеми і некомпетентність влади все ще списуються на Сатурн і його взаємини з Марсом.
  3. У 2022 році, з січня по серпень, Юпітер знову обіцяє допомогу від зовнішнього управління, як і поєднання Місяця і Плутона. Відхід виданих коштів в офшори, тіньову економіку і чужі кишені – вина виключно Місяця, пов’язаної з Нептуном. Саме вона винна в тому, що в серпні настане різке погіршення ситуації, незважаючи на всі зусилля з-за кордону абияк утримати на плаву економіку.

Астрологічний прогноз від екстрасенсів України на 2022 рік для України не просто відображає очікування від розташування небесних світил. Він заснований на чіткому розумінні існуючої ситуації, характеру і сутності людей, які знаходяться при владі. Іноді це здається просто оглядом, складеним в алегоричній формі.

Читайте так же:  Який буде штраф за неоформленого працівника в Україні у 2020 році?

Телець і Меркурій обіцяють країні хорошу фінансову орієнтованість, але показово в цьому не їх присутність, і навіть не Венера з Сатурном, а те, що саме в цей період очікуються нові вибори.

Цікаві очікування

ЗМІ посилаються на слова нікому не відомого астролога з Одеси, несподівано опинився на гребені популярності. Андрій Гіперборей не наводить жодних доказів у вигляді розташування небесних тіл, він просто говорить про фінансові труднощі, які чекають українців через те, що при владі Зеленський.

Припускаючи, що нинішній президент не тільки не зацікавлений у вирішенні економічних труднощів, але і сам їх створює, будучи некомпетентним в управлінні, він не вбачає нічого особливо позитивного в 2022. Люди, які неохоче слухають несприятливі передбачення, нагадують, що Одеський віщун в 2020 році склав астропрогноз для України і Південного Сходу України, в якому говорилося, що конфлікт буде врегульований в 2021.

Прогноз астрологів на 2022 рік

Решта очікування ненабагато оптимістичніше:

  1. У березні 2021 року докладний аналіз був опублікований відомим тарологом о.соломкою. Вона передбачала політичні скандали, кінець удавання політичних еліт, розбирання між існуючими коаліціями, а для пересічних українців – важка праця, спроби виживання і грошові труднощі, які неодмінно приведуть до розпалювання протестного руху. Вона допускає розпуск Р або нові вибори, зміни не тільки в економіці, але і в політиці вже в 2022 році.
  2. Коментатори прогнозу від таролога Соломка, неодмінно згадують про прогноз Е. Мурзіної. У тому ж часовому періоді вона допустила новий майдан, але без держперевороту, який призведе до чергової зміни влади. Мурзіна, посилаючись на протистояння Місяця і Сатурна, впевнена, що зміни будуть мати негативну спрямованість. Вона закликає українців готується до подальшого зубожіння, бідності, впевнена, що часи стануть ще важчими.
  3. Астрологічний прогноз на 2022 рік від Павла Глоби для України носить невизначений характер, він упевнений, що в цьому випадку чітку картину майбутнього поки неможливо сформулювати. Судячи з того, що для Росії у нього тільки – природні катастрофи, пандемія і переформатування політики, Україні теж не варто чекати особливо райдужних перспектив. П. Глоба впевнений, що економічна криза продовжиться і українському уряду необхідно зробити перебудову як економіки, так і політики.
  4. Прогноз на 2022 рік для України від Олени Осипенко знаходиться в сильному протиріччі з іншими проаналізованими. Вона бачить виключно світлі перспективи для Зеленського і Навального, спираючись на їхні гороскопи. Так, наприклад, вона каже, що Зеленський, будучи Водолієм відчуває всі нагальні потреби народу. В цілому, відео-прогноз від екстрасенсів є. Осипенко і Ю Буянова, залишає дивне і незавершене уявлення про туманне майбутнє України і Росії.
  5. Астропрогноз від Влада Росса на 2022 рік для України в інтерпретації українських патріотів виглядає, як передбачення нового циклу економічного розвитку, яке триватиме цілих десять років (подальших перспектив він поки не бачить). Але у в.Росса своє, своєрідне бачення світу – він пророкує економічний у\ласий в Білорусії, жахливу смерть Президента Росії і навіть війну в Криму з Туреччиною. Зі смертю Путіна, як запевняє Росс, сам по собі припиниться і конфлікт на Донбасі.
  6. В. Володіна, з властивим їй умінням ходити від проблем, які можуть згодом сприйматися для звинувачень у некомпетентності, дуже небагато уваги приділяє Україні. Вона каже, що 2022 – й буде для всіх перепочинком і єдине, на що слід звернути увагу-зберігати заощадження у валюті, не довіряти криптовалюті, яка буде піддаватися різким коливанням курсу.
Читайте так же:  Розмір стипендії в Україні в 2020 році

Наведений аналіз показує, що найоптимістичніший – це прогноз на 2022 рік для України від Олени Осипенко. Щоб усвідомити, наскільки він реальний, можна подивитися відеоролик більш ранній https://youtu.be/MbaD8G0o3Y8, переконатися, наскільки о. Осипенко успішно пророкує майбутнє. Прихильники єдиної України в її нинішньому стані, безсумнівно, вирішать, що вона говорила чисту правду.

Прислухатися до інших

Шанувальники відомої провісниці з Казахстану, в Ліон, не випадково довіряють її висловлюванням. Прогнози від віри Ліон неодноразово збувалися, її відрізняють виваженість, точність і обгрунтованість, тому до неї прислухається безліч людей на колишньому пострадянському просторі. Її бачення світу стосується в основному РК і РФ. Про Україну можна побачити тільки чітке твердження, що Донбас не повернеться в країну, не захоче возз’єднуватися з нею в будь-якому випадку.

Говорячи про достовірність прогнозів від в. Росса, можна згадати його твердження про те, що країна ніколи не повернеться в колишні кордони: це, мабуть, єдине, в чому йому варто довіряти. Досить згадати, що після відходу Криму, астролог обіцяв українцям економічне диво, випередження ряду європейських країн вже в 2021 році.

Диво було обіцяно, як у Сінгапурі чи на Тайвані, тому українцям загрожувала страшна заздрість усіх членів Євросоюзу, яких Україна минулого року вже мала випередити за добробутом, рівнем життя та економікою.

Ванга обіцяла Україні шокову терапію, яка повинна привести до хорошого життя. Але в 2022 році тут, на думку сліпої провидиці, все ще будуть при владі пройдисвіти, які крадуть все, що можна, ЗМІ – для націоналістичного і русофобського зомбування, громадянська війна, слабка влада і силові структури, в яких знайшли простір для діяльності радикальні елементи.

Читайте так же:  Подорожчання газу в Україні в 2021 році для населення

Простої людини в країні як і раніше будуть чекати позбавлення і злидні, а спроби протесту будуть придушуватися націоналістами, які не для того прийшли до влади, щоб її так просто втратити.

Оставьте комментарий