Астропрогноз на 2020 рік для України та південного сходу

Що обіцяють зірки для України і чи варто вірити астрологам? Кожна людина бажає знати, що ж передрікає йому майбутнє, що говорять астрологи про нову Україну, який буде астрологічний прогноз на 2020 рік для України від екстрасенсів?

астрологічний прогноз

Сьогодні Україна стоїть на порозі змін і змін, і цілком зрозуміло, що громадяни країни хотіли б знати ці позитивні зміни будуть чи ні.

Незважаючи на те, що більшість українців може тільки здогадуватися, як складеться доля країни, є професійні астрологи, що володіють приголомшливими здібностями прочитати майбутнє в зірках.

Економічні питання

2020 рік для України вже мене проблематичний, ніж кризовий 2019, але тим не менш, буде вельми важким. Підвищуватимуться ціни на комунальні платежі, планується зростання акцизом, щоб в держскарбницю надходили гроші, і країна могла розплатитися за європейськими кредитами.

Основи бюджетної політик цього року зведуться до виплати великих заборгованостей. На жаль, зовнішніх капіталовкладень буде мало. Новий президент, незважаючи на всі передвиборчі обіцянки, займатиметься реструктуризацією зовнішнього боргу. Що це означає? Як стверджують астрологи, Україна знову братиме кредити в європейських країнах, щоб розплатитися з минулими боргами. Україна в 2020 році буде перебувати в постійній борговій ямі, і на цей момент повинна зовнішнім кредиторам десятки мільйонів доларів.

Геополітика України

Прогноз астрологів для України говорить про те, що сьогодні існує безліч пророкувань і астрологічних висновків. Астрологи сходяться на думці, що в 2020 рік стане для України часом миру і першим кроком до реальної незалежності. Спираючись на думку знаменитих провісників, про те, що Україна розколеться і в майбутньому стане однією з провідних Східно-Європейських держав, можна сказати, що 2020 рік – це перший крок до цього процесу.

Влад Росс – провідний астролог в Україні, астрологічний прогноз від Влада Росса для України пророкує країні провідну роль у перерозподілі світового порядку. Зірки пророкують, що саме ця країна, на думку астрологів, стане толком до формування нової політичної системи. Але, для цього основою перших етапів повинні бути такі серйозні дії, як:

  • Боротьба з корупцією.
  • Реструктуризація реформ.
  • Скасування монополій олігархів.
  • Вихід з боргової кабали і багато іншого.

Завдяки новому політичному сезону і приходу до влади в 2019 році яскравої харизматичної особистості це цілком можливо. На українській політичній арені вже з’явилися і будуть далі оновлюватися» можновладці”, молоді політики з новим баченням курсу країни. Можливо, саме вони стануть новою надією країни та її громадян!

Оновлення в Україні проходитимуть під знаком планети Уран і ознаменується змінами протягом 7 наступних років. Планета Уран дасть можливість «скинути старі політичні пута», прибрати всіх старих політиків, оновити склад політичної влади на молоді уми». Звичайно, варто зазначити, що для будь-яких змін потрібен час, оновлення політичної арени в Україні відбуватиметься хвилями. Як стверджують професійні астрологи, українці вже забудуть про минулі негаразди і настане золотий вік» для країни.

З цього року почнуться гоніння на олігархів, зруйнується олігархічна влада в країні.

Розділ Донбасу

Багатьох хвилює питання, коли ж закінчиться війна в країні, який астропрогноз на 2020 рік для України та південного сходу України і що буде далі з цими територіями?

Незважаючи на те, що в останні кілька років мирне врегулювання конфліктної ситуації буксовалось, практично всі астрологи схильні вважати, що саме в 2020 році світ нарешті настане. Минулий президент не раз звертався до українців, які підтримують владу-окупантів, з проханням про створення світу, але до цього результату не було. Після останніх президентських виборів і приходом нового гаранта Конституції протистояння повністю буде припинено. Результат буде отриманий повністю мирним шляхом, без підключення військових миротворців, тільки з використанням можливості дипломатичних переговорів.

Павло Глоба найпопулярніший астролог, який астрологічний прогноз на 2020 рік для України від Павла Глоби чекає країну і всезнаючі держави?

Читайте так же:  Тарифы Водафон Украина для Луганской области 2020 года

На міжнародній арені Сполучені Штати Америки будуть продовжувати вводити санкції, обмеження проти Російської Федерації. До кінця 2020 року Луганськ повернеться під прапори України, народ знову об’єднається.

В рамках оновлення стану України буде складний перехідний період, під час якого нової влади і народу необхідно буде вирішити безліч проблем, протиріч всередині країни і усунути непрацюючі моделі дії країни.

Передумови до нового життя, до оновленого циклу України зароджуються саме в 2020 році.

Нострадамус

Питання поставок газу

Раніше газові поставки в Європу проводилися через територію України, що приносило державній скарбниці чималий прибуток, а також пільгову вартість на газ. Після конфліктів з Російською Федерацією країни були змушені розірвати домовленості про постачання і транзит природного газу. Для України розривання обох контрактів обійшлося істотними втратами. Для України такі категоричні дії навіть обернулися позовною заявою від «Нафтогаз» про відшкодування грошової компенсації в розмірі 5 млрд. доларів. В даний момент Росія вже на остаточному шляху будівництва газопроводу в обхід території України, тому в майбутньому отримувати за транзит гроші не вийде.

В майбутньому Північна магістраль виведе Україну за рамки транспортувального каналу, російські ресурси будуть пущені по альтернативних каналах.

Жорстокі війни, конфлікти глав держав та інші несприятливі моменти між державами призвели до такого конфлікту і наслідків. Можна тільки сподіватися на передбачення астрологів, які передрікають майбутнє відновлення дружби між колись братніми країнами і, відповідно, відновлення партнерських відносин. Саме 2020 рік стане початком відновлення дружби і економічних відносин, скасування санкцій і настання світу.


У 2020 році астрологи пророкують такі зміни:

  • Станеться повна реформація старої політичної системи, непрацюючих ідей, які були активні протягом минулого політичного циклу. Це буде відбуватися повільно, без різких стрибків і конфліктних ситуацій.
  • Будуть вирішені внутрішні протиріччя в країні в питаннях колективних рішень і суспільних питань. В позитивному ключі зважаться територіальні питання устрою держави.
  • За словами Олени Осипенки перша половина року створює сприятливий грунт для будь-яких починань. Це стало можливим за рахунок положення орбіт планет щодо розташування Землі.
Читайте так же:  Когда будет транш МВФ для Украины в 2020 году?

Найближчим часом всі планети без винятку будуть позитивно впливати на долі людей. Але, починати фінансові великі угоди не рекомендується, в такому випадку варто бути обережніше.

Астропрогноз для України від Олени Осипенко радить всім дотримуватися правила, про те, що всі відповідальні завдання, великі угоди і заходи необхідно починати в дні зростаючого місяця. Це цикл, коли Місяць збільшується в розмірах, округлюється. При спадному місяці найкращий час для осмислення виконаного, аналізу ситуації, збирати мули на майбутнє.

Зверніть увагу! Навіть паростки, висаджені в грунт на зростаючому Місяці, розвиваються і ростуть краще.

Справжні 2019 і 2020 роки стануть для України непростими, але закладуть старт для неймовірного розквіту в наступні 5 років. Щоб точно вивчити всі передбачення, завжди можна вивчити астрологічний відео прогноз для України від екстрасенсів.

Что такое вычет на налоги

Наскільки будуть вірні і правдиві передбачення астрологів можна дізнатися, тільки уважно спостерігаючи за змінами в цьому році. Багато пророцтв обнадіюють і вселяють впевненість у кращому майбутньому для України. Вже довгий час Україна знаходиться «між двох вогнів», стала розмінною монетою в геополітичних конфліктах світових держав. Завдяки стражданням народу України, Країна заслужила світле майбутнє і процвітання.

Оставьте комментарий