Biss ключі для всіх каналів в Україні на 2021 рік

Поява повідомлень про кодування супутникових каналів викликало подив у деяких власників «тарілки» і просунутих мобільних, хоча нічого несподіваного в цьому немає. Багато людей вже давно отримують в Інтернеті все необхідне – від інформації до серіалів. Ті, хто за традицією продовжує користуватися телевізором, спочатку шукають, що це таке, а потім вже свіжі Biss ключі для всіх каналів в Україні на 2021 рік.

BISS КЛЮЧІ в Україні на 2021 рік

Що це і навіщо змінюється

У ЗМІ з’явилися повідомлення про нововведення, що відбуваються в телеефірі для тих, хто перейшов на пристрої, що передають сигнали з навколоземної орбіти.

Аналогічні повідомлення з’являлися і раніше – 2-3 роки тому, але, судячи з ухильних формулювань, вдалися частково або провалилися. З січня 2021 року тема свіжі бісеру стала актуальною. Їх пошуком зайнялися ті, хто не хоче дивитися тільки ФТА-канали, має маленьких дітей, фанати спортивних трансляцій, музики, та іншого, що кодується для отримання жаданого зображення за певну плату.

У списках Biss ключів 2021, опублікованих на сайтах, може зустрінеться наполегливий натяк» тимчасово відкритий”, щоб стимулювати користувача до активних дій. Називаються причини закриття телеканалів:

  • відсутність прав на трансляцію на певній території (це стосується російського ТБ в Україні);
  • або бажання заробити на платному перегляді хітів телеефіру;
  • демонстрація телепередач, концертів або спортивних матчів телеканалом без прав на транслювання у конкретного каналу (в цьому випадку завжди наводиться приклад кодування СТБ, яка мала місце 9 років тому при передачі концерту Е.Джона).

Всі три причини актуальні на українській території: кабельні оператори змушені піднімати абонплату, щоб вижити серед постійно дорожчає оренди і цін на енергоносії, виправдати закупівлю пакетів праймових каналів для трансляції, які теж виросли в ціні. Уряд, який заборонив трансляцію російськомовного сегмента, має намір обмежити до них доступ користувачам і через супутникове ТБ. Але і оператори платного телебачення теж не проти заробити.

Трохи інформації

У супутниковому телебаченні застосовується безліч різновидів кодувань (наприклад, Viaccess у “НТВ-Плюс«, DRE-Crypt – у» Триколор ТВ«, Irdeto – у» Континент ТВ«, Conax – у» Xtra TV” та ін.). БІСС-одна з найпростіших кодувань, що складається з певного набору (16) буквено-цифрових символів. Якщо у людини в ресивері є вбудований емулятор кодувань, можна ввести БІСС-ключ і отримати доступ до каналу, який з якоїсь причини заблокований.

Настройка роутера з BISS ключами

Проблема користувача може виникнути в тому випадку, якщо в пам’ять тюнера потрібно ввести канал, код якого відсутній в наведеному списку, тому що він орієнтований на найбільш затребувані і поширені телеісточнікі.

В достатку, що панує на супутниковому ТБ, можна не помітити зникнення, так як частина каналів у вільному доступі все одно залишається, а ті, що зашифровані просто перестануть працювати. Але якщо отримувати інформацію людина звикла з певного джерела, він зник з екрану і в списку кодувань, розміщених в Інтернеті, його немає, доведеться платити за підключення або використовувати інші методи:

  • придбати телетюнер ,( за старими цінами, це близько тисячі гривень, але за три місяці нового року ціни істотно змінилися (офіційний рівень інфляції 7%, а за оцінками аналітиків – близько 11%);
  • використовувати для перегляду улюбленого каналу Інтернет (можливо, доведеться встановити програмне забезпечення);
  • підключитися до кабельного телебачення (треба вносити абонентську плату, але і за тюнер вона теж потрібно);
  • перейти на цифрове телебачення;
  • дізнатися свіжі Biss Key -2021 і ввести в емулятор кодувань (за умови його наявності в ресивері).

Українські сайти по-різному поставилися до цього повідомлення: одні розмістили ключі, але категорично попередили користувачів, що не несуть ніякої відповідальності не тільки за інформацію, розміщену у форматі порталу, але навіть за зроблену ким-небудь гіперпосилання. Інші, публікуючи БІСС Ключі 2021 в Україні, звертаються до своєї аудиторії з проханням доповнювати перелік кодувань, якщо їм відомі додаткові відомості, обіцяючи негайно внести її в список.

Система, яку створили в Європі спільними зусиллями мовної спілки та виробниками обладнання, забезпечує доступ в Супутникові канали і вже кілька років активно використовується в Україні. Раніше вона застосовувалася тільки для трансляції спортивних змагань і відкритих концертів знаменитостей в прямому ефірі.

Читайте так же:  Рейтинг Forbes: 100 богатейших людей Украины 2021 года

Зараз ця практика активована ширше, щоб закрити українцям доступ до небажаної інформації з країни-агресора, за якою український уряд вбачає виключно брехню і пропаганду, а точніше – перешкоду власній політиці, вбивчій для країни і її населення.

Додаткові відомості

На патріотичних сайтах незмінно вказується, що необхідність змінити частоти супутникових каналів 2021 в Україні викликана необхідністю удосконалення якості телемовлення, відповідності новим методикам, програмам і стандартам, що з’явилися За останній час у світі. Є і ще одне пояснення, більш правдоподібне-вводячи кодування і потім отримуючи з Користувача кошти, транслюють компанії отримують додаткові кошти на оновлення обладнання, покриття витрат за основними напрямками забезпечення.

Це може бути пов’язано з запуском нових супутників або їх оновлення. Користувачеві може знадобитися проведення кардинальної переналаштування або зміна однієї-єдиної частотної настройки. Другий метод дозволяє заощадити певні кошти, але від недосвідчених користувачів буде потрібно час і зусилля, тому їм буває простіше викликати фахівців. Просунутим досить почитати інтернет-інструкції на спеціалізованих сайтах.

Знайти свіжі БІСС Ключі TV1000 нескладно, тому що деякі канали зараз віщають саме в цій кодуванні. Але джерела, в яких вони наведені, попереджають, що невідомо, на який час розраховане мовлення в цьому форматі. Сайт українською мовою інформує своїх читачів про те, що закінчився благодатний час, коли Україна була країною з найбільшою кількістю безкоштовних супутників каналів на континенті, але в інших країнах всі канали закодовані, і тепер залишається тільки використовувати свіжі ключі для кодування.

З минулого року зміни торкнулися і деяких українських груп-наприклад, 1 + 1, Медіа Група Україна, які визнали за необхідне ввести обмеження до перегляду затребуваних у населення джерел – про лікарську, музичну, спортивну та гламурну тематику.

Читайте так же:  Таблица новых штрафов ПДД в Украине в 2019 году

БІСС Ключі АБС 75 можна знайти на будь-якому українському порталі, що спеціалізується на подачі інформації для користувачів, іноді в повному, але нерідко і в обмеженому асортименті.

Показово, що деякі з них, публікуючи список ключів для доступу, обов’язково згадують, що їх введення зроблено для захисту від доступу шкідливої інформації, контролю за інформацією на телеекранах, виключення можливості маніпуляцій мисленням і свідомістю.

Користувачеві залишається припустити, що перегляд українських каналів безкоштовних і в широкому доступі, не займається нічим подібним: вони не маніпулюють свідомістю і не впливають на мислення пересічного українського телеглядача, у якого немає супутникової тарілки.

Оставьте комментарий