Чи намічається кінець світу в 2021 році?

К. Бешор, дослідник Біблії і голова Світового Біблійного товариства, передчасно спочив чотири роки тому, був упевнений, що саме наступив, 2021 рік стане початковим етапом трагічного фіналу, неминучого для всього людства. Його твердження – не єдиний привід задавати питання, Чи правда, що в 2021 році настане кінець світу. Свідки майбутнього Апокаліпсису численні, і дата називається не вперше.

кінець світу

Підстави для тверджень

Читачі езотеричних сайтів, новинних порталів сумнівної гідності, прихильники езотеричних навчань, письменники-фантасти і деякі вчені – ось тільки частина категорій земного населення, перманентно зацікавлених питанням, чи буде кінець світу. У нього можна включити людей, які сповідують християнство (представників всіх конфесій), релігія яких будується на неминучості такого фіналу і відплати за гріхи або праведне життя.

Впевненість різних категорій, релігійних, прихильників наукового світогляду і навіть просто читачів новин і літератури настільки сильна, що немає ніяких сумнівів у фатальному результаті для планети. Є тільки деякі сумніви у визначенні дати:

1. Намічається кінець світу в 2021 році, або дата фіналу буде знову відсунута на невизначений час, як це було в скандальному 2012.

2. Деякі люди, в повній впевненості, що сумний результат близький, будували укриття і бункери, гарячково запасалися продовольством. І навіть коли трагічні очікування не виправдалися, знайшли цілком логічне виправдання-перекладачі текстів майя помилилися з розшифровкою цифр, і замість 2012 потрібно читати 2021.

3. Нагадаємо, що з такою ж фатальною приреченістю, крах світової цивілізації чекали в 2000, а потім і в 2018 році, наводячи варіабельні аргументи, сіючи паніку і впадаючи в цей стан від власних пророцтв.

4. К. Бешор, який стверджував, що семирічне знищення грішників почнеться саме в 2021, можливо, він щось знав про пандемію, але вона стартувала за два роки до похмурого пророцтва про Армагеддон і відплату праведникам. Вмирають не всі, і це далеко не завжди грішники. Так що до семирічного терміну потрібно поставитися критично, інакше доведеться задаватися тим же сакраментальним питанням в 2028 році.

У відповідь на питання, Чи правда, що в 2021 році настане кінець світу, викладаються різні версії, домисли, пророцтва прихильників світового Апокаліпсису, незрозумілі твердження древніх народів і навіть слова тлумачів Біблії. Останнє джерело-особливо ненадійний, оскільки обіцяє кінець світу більше двох тисячоліть, але не називає точну дату.
Версії, правдоподібні і не дуже

Подивившись одне з численних відео про те, коли буде кінець світу, знятих професійно і правдоподібно, з використанням комп’ютерних технологій, можна дійсно задуматися про тлінність земного. Тим більше, що в цей раз знову називаються точні дати, що випадають на кінець лютого, який вже такий близький. Певної причини настання кінця світу не називається. Є не один десяток версій причини, яка до цього призведе:

1. Ядерна війна-цілком ймовірна причина загибелі людства, але можна сподіватися на світову громадськість і врегулювання політичних протистоянь.

2. Зіткнення з фантастичною планетою Нібіру обіцяли ще 8 років тому, а потім через шість років, але вона так і не з’явилася, і немає ніяких наукових доказів, що з’явиться з 21 по 26 лютого 2021 року.

3. 14 років тому кінець світової цивілізації передбачив р.Бойлан, проте він був намічений на 21 січня, і побоюватися інверсії магнітного поля більше немає підстав.

4. Пророцтва майя можна не брати до уваги, оскільки вони не виправдалися в 2012, і на стінах храму, де його побачили, є передбачення ще на 2 тисячоліття.

5. Про напад інопланетян (марсіан, за версією першовідкривача жанру, г. Уеллса), написані сотні книг, і дати в них називаються різні. До речі, ні в одній з них немає прямої вказівки на нинішній рік, хоча він і фігурує в деяких фантастичних романах.

Читайте так же:  Прогноз астрологов на 2018 год для Украины

6. Ванга і Блаженна Матрона, на яких посилаються представники Всесвітньої секти свідків Армагеддону, не називали точної дати. Перша говорила про Третю світову, яка була призначена нею на початок нинішнього століття – і помилилася. У другій є тільки туманні згадки про боротьбу добра зі злом, та й то в області духовної.

7. Не працює і посилання на Нострадамуса, який стверджував, що в 2021 відбудеться масштабна війна християн і мусульман. З деякими застереженнями такою можна вважати конфлікт в Нагірному Карабасі, тоді можна вважати, що Ванга правильно передбачила роль Росії в запобіганні війни. Однак у Нострадамуса є й інші пророцтва, ще на два тисячоліття вперед.

8. Зміна полюсів Землі – за версією вчених відбувається періодично і змінює земне населення, знищуючи флору, фауну, і, можливо, цивілізацію людей гігантів. Але рівень науки на сучасному етапі дозволяє розрахувати ймовірні терміни такої події, і вони точно не припадають на 2021 рік.

9. До Бешор стверджував, що вже збулися 5 ознак – 2 світові війни, гоніння церкви і Жовтнева революція. Що вважати за протрубили 7 ангелів-незрозуміло, тому деякі тлумачі впевнені, що збулися 4 ознаки з семи. Але поки неясно, коли збудуться інші.

Уважний розгляд гіпотез і версій, на яких грунтується прогноз кінця світу в 2021 році, не дає певної відповіді ні на питання про його наукової обгрунтованості, ні навіть скільки-небудь тверезої оцінки правдоподібності озвученого. Світовий Апокаліпсис може статися від ядерної війни або глобального потепління. Але точної дати не знає ніхто, як і звичайна людина не знає часу своєї смерті.

зорепад

Ще одна версія?

Деякі видання, розмірковуючи, чи настане кінець світу в 2021 році, посилаються на передбачення єврейських пророків. На підтвердження їх правдивості наводиться народження Червоної телички в Ізраїлі, поява живої риби в Мертвому морі і Змія, виявлена на стіні плачу. Тора, як і Біблія, доповнювалася протягом свого багатовікового існування і ввібрала забобони і страхи людей перед незрозумілими явищами.

Читайте так же:  Прогноз Павлы Глобы о том что будет в 2019 году в Украине

Змія-звичний представник фауни північного узбережжя Африканського континенту і її поява в будь-якому місці не повинно викликати здивування, як і факт полювання на птицю. Однак те, що птахом виявився голуб, символ християнства, викликав хвилю похмурих пророцтв і навіть визначення термінів майбутнього Армагеддону.

Світова історія знає, щонайменше, п’ять сект, глава або духовний гуру, яких спонукав своїх адептів до скоєння злочинів, а потім – до масових самогубств, під приводом, що це – єдиний спосіб отримати спадну благодать і воскреснути праведником. Це-Мверінде з Уганди (на совісті якої 530 осіб), творець Ордена Храму Сонця л.Жюре в Швейцарії (більше 50 осіб), діти Бога протестантського проповідника Д. Берга, Калікула-шактизм в Індії, із забороненими, але численними жертвоприношеннями.

Загибель сотень і тисяч людей виправдовується прийдешнім кінцем світу, і деякі з них йдуть з життя добровільно. Тому ставитися до таких пророцтв потрібно вкрай обережно і виважено, не впадати в паніку, не здійснювати необачних вчинків.

Оставьте комментарий