Чи закінчиться війна в Україні в 2021 році?

Триваючий ось уже шість років військовий конфлікт на сході країни як і раніше приковує до себе увагу політиків, екстрасенсів, відунів, інших представників езотеричного світу. Всі намагаються аналізувати, будувати припущення і робити висновки про те, чи закінчиться війна на Україні в 2021 році. Зрозуміло, багато припущень несуть позитивну тенденцію, грунтуючись на стоянні планет, настрої громадян держави, економічному становищі країни, багатьох інших факторах.

чи закінчиться війна на Україні

Цивільна або вітчизняна

Знамениті російські провісники майбутнього і політичні діячі намагаються надати військовому конфлікту значення громадянської війни. Мовляв, російськомовне населення східних областей країни повстало проти засилля української мови, а україномовні громадяни стали їм за це мстити. Так засновують передбачення про Донбас елітні російські політики і футурологи. Однак це далеко неправильне судження.

У Донецькій, Луганській областях відмінності між мовами практично не було. Причому за часів Президента Януковича, в містах закривали українські школи, збільшуючи кількість росіян, але чомусь, за їхніми словами, повстали російськомовні, але не носії української мови. Тут йде підміна понять, коли загарбницькі війни Росії, її діячі називають справедливими. Однак не вся еліта російської влади дотримується подібної думки, стверджуючи, що це війна вітчизняна, але не громадянська. Якщо взяти збройні сили псевдонародних республік, то вони в основному складаються із службовців Збройних сил Росії, тому Україна виють з Росією.

Чи буде війна?

За деякими повідомленнями українських ЗМІ, ще задовго до початку збройного конфлікту, деякі провісники, які побажали залишитися невідомими, відповідали на питання ― чи буде війна Росія-Україна, в позитивному ключі, що зараз і відбувається. Прямим підставою для цього були імперські замашки колишнього Великого брата, починаючи з перших днів.

Природно, цим прогнозам майже ніхто не вірив, вважаючи, що українці і росіяни ― братні народи. Але це теж далеко не так. Темперамент українців більш спокійний, ніж у їхніх колишніх братів. Якщо подивитися на історію Російської держави, вона з перших днів ознаменована справедливими загарбницькими війнами. Історія Ж України характеризується тільки визвольними рухами.

Передбачали війну ще в 2011 році між Україною і Росією, Карпатські відуни ― мольфари, але їх слова так само приймали з великою часткою сумніву. Переможець же азербайджанського шоу Битва екстрасенсів-Сабух Іманов, нещодавно зробив прогноз про те, що країну незабаром чекає відкрита війна з Росією. Невідомо, що йому сказали зірки, але влітку нинішнього року російський Президент Володимир Путін планує провести в акваторії Чорного моря навчання, із залученням великих підрозділів Збройних сил. Передбачення коли закінчиться конфлікт на Донбасі буде не зовсім доречним, якщо Росія вирішить розв’язати Третю світову війну. Однак в бойові дії будуть втягнуті народи не тільки цих країн, а й інших, можливо, Ірану та Ізраїлю.

Читайте так же:  Прогноз Павлы Глобы о том что будет в 2019 году в Украине

Думки екстрасенсів

Звичайно, головну роль у продовженні або закінченні військових дій відіграють політичні діячі. Однак вони часто говорять неправду, що обумовлюється їх професійною діяльністю. Тому народ вважає за краще прислухатися до висловлювань екстрасенсів, провісників майбутнього і навіть відьом, які пізнають таємниці світу, спілкуючись з духами і розуміючи стояння планет.

Інна Довгань

Мешканка Черкас, учасник шоу Битва екстрасенсів, вважає, що ситуація, що склалася в Донбасі, може легко привести до початку Третьої світової війни, в якій братиме участь Україна. Передбачення ясновидиця засновує на тому факті, що планета Марс ― бог війни, посилила активність, причому не тільки на країни Східної Європи, а й Західної, американського, азіатського континенту. Збройні зіткнення між країнами світу триватимуть трохи більше 3 років, як і нерозв’язна ситуація на сході України, причому дії на анексованих Росією українських територіях, будуть швидше нагадувати інформаційну або холодну, ніж гарячу війну.

Однак Черкаська відьма вважає, що ситуація, що склалася на землях Донбасу, стане важливою віхою в політичному, економічному становищі України. Учасник шоу Битва екстрасенсів пророкує очищення думок жителів сходу країни від зла і розуміння того, що Росії вони потрібні тільки в якості підривних елементів, але не повноцінних жителів держави, що тягнеться від морів Атлантичного океану до морів ― Тихого. Нова епоха Відродження почнеться не тільки в Україні, вона торкнеться народів Росії та інших країн землі. Тому передбачення чим закінчиться війна на Україні, у Інни Довгань більш ніж оптимістичні.

Регіна Федоренко

Відома ізраїльська медіум з українським прізвищем-Регіна Федоренко, заявила, що військове протистояння двох сусідів ― України і Росії, закінчаться в 2021 році. У цьому ж періоді зійдуть нанівець політичні та економічні негаразди. Однак учасник Міжнародного шоу Битва екстрасенсів в переддень 2021 року додала, що миттєве благополуччя для народу не настане. Економічні проблеми ще зрідка стрясатимуть державу протягом найближчих семи років, але вони будуть дуже слабкими.

Поранена земля Донбасу навряд чи вже відновить затоплені, підірвані вугільні шахти, що зумовить швидший розвиток атомної енергетики, сонячної електроенергії. Деякі західні аналітики пророкують багатомільярдні інвестиції, які раніше вкладалися в економіку тієї ж Російської Федерації.

Читайте так же:  Пророчество святой Матроны 2018 о России

Після перенесення коронавірусної інфекції, російські підприємства зазнали більшого краху, ніж українські, тому підняти виробництва України буде легше, ніж Росії. Виходячи з цього, коли закінчиться війна в Україні 2021 від екстрасенсів, прогноз Регіни Федоренко також є позитивним для народу Донбасу, всієї країни. Маг додала, що після закінчення військових дій, північного сусіда чекають великі політичні та економічні проблеми.

чи закінчиться війна

Арман Цибульський

Український провидець Арман Цибульський запевняє співгромадян у тому, що в самому кінці 2020 року в економічному, політичному житті держави намітиться деякий рух вперед. Можливо, його передбачення багатьох не влаштує, тому що всі бажають руху вперед тільки стрімкого, але як свідчить Китайське прислів’я ― великий шлях починається з маленького кроку, прогноз переможця шоу Битва екстрасенсів, також представляється позитивним. Звичайно, останні новини про війну на Україні втішними не назвеш, але повернення на батьківщину з російського полону десятків українських бійців, вже можна вважати радісною подією.

Влад Росс

Одеський астролог, успішний учень одіозного Павла Глоби-Влад Росс, повідав українцям дуже інтригуючий прогноз. На його думку, нинішній 2020 рік, особливо остання чверть, є переломною подією в житті країни, яке торкнеться прийдешній 2021.

Останні новини про те, коли закінчиться війна на Україні говорять, що з появою миротворчого контингенту, військові дії почнуть стихати, перш за все, з припиненням, так званої, гуманітарної допомоги Росії, що включає не тільки прострочені продукти харчування для жителів Донбасу, а й боєприпаси, важке озброєння, ракетні установки. За розрахунками астролога, в новому 2021 році настане цикл білого місяця, що є передвісницею позитивних змін в житті держави, що спричинить за собою припинення бойових дій. Однак не варто сподіватися, що північний сусід абсолютно припинить провокаційні дії, розраховуючи на розгойдування стабільності в колишньому окупованому регіоні.

Зарплата Нацгварии в Украине в 2021 году

Юлія Мечникова

Фіналіст 5 сезону шоу Битва екстрасенсів-Юлія Мечникова стверджує, що військовий конфлікт на південному сході країни буде розвиватися за циклічним характером. Запеклі бойові дії чергуватимуться практично з повним перемир’ям, проте відсутність пострілів ще не позначають закінчення війни. Передбачення ясновидців, коли закінчиться війна в 2021 або в 2022 році, як Юлії, приблизно аналогічні, тому що з часу початку військового вторгнення Росії в Україну і закінчення війни, має пройти не менше семи років. Причому цей період буде продовжувати характеризуватися появою проросійських настроїв у деяких регіонах України, що може призвести до появи нових гарячих точок на планеті.

Як вторить в унісон Володимиру Путіну відомий російський астролог Павло Глоба, що Україна вже опустилася на саме дно, Мечникова далека від подібного прогнозу. Звичайно, ріг достатку в країні ніхто не відкриє, але процвітання деяких сфер бізнесу можна буде помітити.

Можливо, протягом наступних семи років відбудеться формальний поділ України, але для того, щоб після об’єднання відновити її колишню цілісність. Наситившись обіцянками Кремля, народ Криму захоче повторити референдум з питанням про відокремлення від України, але його результати будуть прямо протилежні попередньому.

Читайте так же:  Ростислав Ищенко об Украине на 2020 год

Якщо відповісти на питання ― що чекає Донецьк в 2021 році, можна сказати, що колишнього міста троянд, як його називали до війни, вже можливо не буде. Навіть після повернення в лоно України, гроші знадобляться для відновлення промислових підприємств, що працюють на даний момент шахт, об’єктів інфраструктури.

Інші екстрасенси про те, коли закінчиться військовий конфлікт в Україні:

1. Азербайджанський провидець Хаял Алекперов стверджує, що військові дії можуть закінчитися в 2021 році, проте не ясно в якій ситуації виявляться перебували в окупації Південно-східні території держави. Однак разом з цим почнеться підйом репутації української державності.

2. Натальний астролог Наталія Нестеренко віщує прихід до влади в наступаючому році нової команди політиків, які допоможуть захопленим Росією областям позбутися Імперського ярма. Можливо, не всі жителі Донбасу будуть з цим згодні, але процес буде набирати силу.

3. Астролог Дмитро Уранус говорить про сприятливий збіг планет, для здійснення перемир’я на донецькій землі з подальшим виведенням російських військ. На його думку, це відбудеться не раніше другої половини 2021 року.

Деякі ясновидці пророкують, що кінець війни в Україні буде несподіваним для всіх воюючих країн. Посилюються протиріччя в Росії розірвуть країну на кілька незалежних держав. Україні доведеться прийняти Ростовську область, Краснодарський край, інші області, що межують з Україною.

Оставьте комментарий