Депозитні ставки в банках України на 2019 рiк

Банківський депозит – це дуже простий та корисний інструмент, який дозволяє людині не лише зберегти накопичені кошти, а й примножити їх, поклавши в банк. Загалом здається, що ця вся система працює дуже просто, бо треба усього лише принести гроші до банку та отримати свій прибуток. Але насправді це зовсім не так, на практиці депозитний механізм значно складніший.

Клієнту банка потрібно не лише правильно обрати заклад, а ще й визначитися з депозитним планом, строками вкладу, та ставкою, що є найголовнішим. Саме депозитні ставки банків України визначають те, який прибуток отримає клієнт банку. Хоча й важливо обрати найбільшу можливу ставку, але потрібно обирати виключно перевірені та надійні банки.

Вибір надійного банку

Перш ніж розглядати депозитні ставки в банках України, варто з загальної маси закладів обрати виключно перевірені та надійні установи, які можуть гарантувати збереження коштів. Нерідко стається так, що навіть відомі та надійні банки стають банкрутами та не можуть повернути своїм клієнтам гроші.

А тому перед тим як підписувати договір та робити депозит, рекомендується проаналізувати роботу банку, його фінансові можливості та загальний стан. В результаті іноді набагато надійніше покласти гроші в маленький, але забезпечений банк. Необов’язково проводити комплексну та детальну перевірку установи, але обов’язково треба поцікавитися її фінансовою звітністю, дізнатися про можливість страхування вкладів.

Якщо банк має дотації з державного бюджету, то, скоріше за все, він не може функціонувати самостійно, а тому краще звернутися до іншого закладу. Такий серйозний підхід гарантує, що обраний заклад буде достатньо надійним для тривалої та продуктивної співпраці.

Також важливо звертати увагу на загальний рейтинг банку та відгуки про нього. Якщо установа усе ще пропонує стандарті ощадні депозити, то навряд її послуги будуть зручними для клієнта. Необхідно, щоб банк відповідав усім сучасним потребам, тобто пропонував повний набір послуг, розвинуту інфраструктуру та купу можливостей, серед яких варто виділити можливість дистанційно керувати своїм депозитом, виписками та балансом.

Читайте так же:  Где заказать услугу по охране офисов в Киеве

Буває корисно почитати відгуки про той чи інший банк, щоб скласти враження про його діяльність, обслуговування, загальні умови. При цьому краще за все аналізувати саме негативні відгуки, оскільки вони відразу розкривають найслабкіші сторони банку. Саме так можна визначити той банк, депозит в якому гарантовано буде збережений та принесе певний прибуток. 

Як визначити банк з найбільшою депозитною ставкою?

Щоб дізнатися, де саме найбільші депозитні ставки, необов’язково передивлятися тарифи та пропозиції кожної банківської структури окремо. Можна скористатися спеціальними рейтинговими агентствами, що на своїх сайтах публікують інформації з приводу надійності банків, їх інфраструктури, умов, тощо. Зазвичай на таких ресурсах можна відшукати рейтинги з найбільшими ставками в України.

Наразі найбільші ставки пропонує банк «Зараз». Його представники кажуть, що намагаються створити найефективніші та найзручніші умови для населення. Саме тому деякі тарифи передбачають ставки у вигляді 24%, 21% чи 19%. Звісно, є й додаткові умови. Наприклад, мінімальна сума вкладу повинна становити п’ятдесят тисяч гривень, а мінімальний строк – один рік.

Мінімальний прибуток за умови вкладу у розмірі п’ятдесяти тисяч гривень становитиме тридцять тисяч гривень. Також достатньо вигідним є «Forward Bank», максимальна ставка в якому при виплаті нарахованих відсотків щомісяця становить 18%. Мінімальна сума кладу може становити навіть п’ять тисяч гривень, але термін обов’язково повинен бути не меншим за один рік. Схожі умови також пропонує «RwS Bank», але в ньому мінімальна сума вкладу становить сто тисяч гривень. З відомих на всю країну банків непогані умови пропонує саме «Альфа-Банк Україна». Тут можна зробити депозит під 17,5% на рік з мінімальною сумою вкладу, що дорівнює двомстам тисячам гривень. Саме такими є найбільші депозитні ставки банків України.

Читайте так же:  Свежие новости о дефолте в Украине на 2019 год

Що стосується інших відомих банків, то вони знаходяться у рейтингу далеко не на перших місцях. Наприклад, «Укрексімбанк» пропонує тарифні плани ці ставкою 16,6% й на недуже вигідних умовах. А от «ПриватБанк» пропонує 16,5% та дозволяє знімати відсотки щомісяця, а мінімальна сума вкладу може становити навіть дві гривні.

Не дивлячись на таку картину, найпопулярнішим все ж залишається саме «ПриватБанк», а також «Ощадбанк», «Укрексімбанк». Тому варто попередньо подумати про те, з яким саме закладом укладати контракт. Велику роль також мають розвинутість інфраструктури установи, можливості, які вона надає та інші фактори, які теж треба враховувати. 

Оставьте комментарий