Індексація зарплати прикордонникам України у 2020 році

Щорічно, при перегляді бюджету України, кожен українець сподівається на підвищення заробітної плати. Збільшення виплат не відбувається без зміни прожиткового мінімуму, від якого залежать зарплати прикордонників України та інших державних службовців.

Пограничники в форме с нашивками ДСПУ

З інформаційних джерел стало відомо, що в 2020 році планується підвищення виплат військовим, в тому числі і прикордонникам.

Загальні відомості про підвищення зарплат прикордонникам

З початку АТО головною метою українського уряду стало виведення України на новий рівень, а саме, посилення армії до максимальних меж. Саме з цих причин велика увага стала приділятися відрахувань на військові збори, які розподіляються на утримання військових і постачання їх сучасною технікою.

Перші серйозні надбавки були нараховані військовослужбовцям в період загострення конфлікту на Донбасі. Надалі, під час прийняття бюджету урядом передбачається індексація зарплати прикордонникам України у 2020 році. Підвищення очікує всіх без винятку.

Пограничник во время работы

Сума виплат буде залежати від наступних факторів:

  • Військового звання;
  • Стажу військовослужбовця;
  • Місця служби військового: в тилу або на передовій;
  • Наявності нагород.

Загалом сума нарахувань становитиме близько 33%. Природно, генерал може розраховувати на великі виплати, ніж тільки надійшов на службу солдатів.

Зарплата прикордонника України – хто скільки отримає

На високе грошове забезпечення можуть розраховувати військовослужбовці з великим досвідом за плечима і відбувають службу на передовій.

Наприклад, солдат-контрактник, який має спеціальність танкіста отримає близько 11300 грн. офіцер, який має звання -15900 грн., волонтер або лікар, який рятує життя на передовій отримає 15500 грн. Найвищу зарплату отримають моряки-піхотинці і льотчики, їх виплати складуть 18000 грн. і 21000 грн. відповідно.

Крім посадових окладів, при виплаті заробітної плати, уряд передбачив наявність премій, які будуть нараховуватися для солдатів, які відбувають службу в суворих умовах.

Читайте так же:  Зарплата прокурора в 2020 году в Украине

У процентному співвідношенні премія складе 65% до окладу. Таким чином, держава планує збільшити чисельність армії і залучити більшу кількість чоловіків до військової служби. Підвищення зарплат очікується всім солдатам без винятку, в тому числі і військовим пенсіонерам.

Скільки буде зарплата в залежності від звання

Залежно від звання зарплата прикордонника України буде виглядати наступним чином:

  1. Військовий, який щойно надійшов на службу з найменшим званням або без нього-10000 грн.;
  2. Керівник взводу -18000-25000 грн.;
  3. Сержанти та старшини – 150880 грн.;
  4. Офіцерський склад – 17620 грн.
Пограничники с собакой на службе

На сьогодні, підвищення зарплати прикордонника в Україні 2020 планується поетапно. Коли точно, стане ясно після прийняття бюджету на новий рік. Поки що попередня цифра, яка повинна бути виділена на армію, становить 4,5 млрд. грн.

Зарплата прикордонникам, наближених до зони АТО

Всі нарахування, що стосуються військових, залежать від звання і місця служби. Якщо прикордонник служить в зоні, наближеній до гарячих точок, йому гарантована додаткова нагорода у вигляді премії.

Згідно з відомостями, отриманими з достовірних джерел, зарплата командира і військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО в 2020 році складе від 19000 до 23000 грн. З початку бойового конфлікту на Сході військовослужбовцям України було виплачено близько 168 млрд.грн.

Велика частина грошей пішло на винагороду солдатів, які відбувають службу в гарячих точках.

Останні новини про зарплату військовослужбовців

Зовсім недавно в інформаційних джерелах пройшла чутка, що військових очікує скорочення. Можливо, уряд переглянув стратегію, вирішило звести точку військової реформи або в державній казні не вистачає коштів на забезпечення грошової допомоги військовослужбовцям.

Насправді ситуація кардинально протилежна. Влада запевняє, що скорочення прикордонників у 2020 році в Україні не планується і не буде. Це стосується й інших категорій військових. Україна збирається зміцнювати і збільшувати армію, а не зменшувати. Тому рядовим солдатам і офіцерам не варто боятися скорочення.

Читайте так же:  Минимальная зарплата в 2020 году с 1 ноября

Єдине, про що йшлося на останніх засіданнях Верховної Ради, це переведення армії на контрактну основу. Такі пропозиції розглядалися у зв’язку зі збільшенням кількості відмов вісімнадцятирічних хлопців від служби в армії.

Більшість з них вважає, що служити в гарячих точках повинні навчені солдати, а не молодь. І зарплата прикордонника України за їх службу повинна бути гідною.

Можливо, до 2020 року армія стане контрактною, і при продовженні військового конфлікту на Донбасі, служити в ній будуть виключно навчені бійці.

Розрахунок зарплати прикордонника самостійно

Щоб дізнатися, яка буде заробітна плата в 2020 році досить скористатися калькулятором грошової допомоги. Він дозволяє в індивідуальному порядку провести розрахунки майбутньої зарплати.

Щоб дізнатися виплати, військовослужбовцю потрібно заповнити порожні графи в таблиці. Для цього необхідно вказати інформацію про звання, стаж військової служби, чи є солдат учасником АТО.

Таблиця передбачає наявність добавок і премій, передбачених урядом в 2020 році. Від повноти заповнених даних залежатиме правильність інформації.

Укладення

Майбутній 2020 рік для прикордонників та інших військовослужбовців стане особливим. Саме в цей період влада збирається збільшити грошову допомогу в кілька разів. Вже з січня більша частина військових отримає надбавки в розмірі від 33% до 65%, сума яких залежить від стажу, звання, місця служби, наявності нагород.

Домогтися головної мети, зміцнення армії і збільшення її чисельності Україна збирається за допомогою залучення молоді до військової служби. Військово-патріотичне виховання у поєднанні зі службою в армії здатні виховати з вісімнадцятирічного юнака справжнього захисника України.

Оставьте комментарий