Найкрасивіші імена для дівчаток 2021 року

Найкрасивіші і популярні імена для дівчаток 2021 можна буде визначити тільки в кінці року, коли статистики порахують частоту вживання імен молодими батьками. Поки можна тільки рекомендувати незаслужено забуті, милозвучні, символічні або просто традиційно полюбилися найменування для новонароджених представниць прекрасної статі.

імена для дівчато

Загальні рекомендації щодо вибору: традиційні тенденції та сучасні напрямки

У компетентних астрологічних джерелах вказується, що для народжених в році, що наступив потрібно вибирати милозвучні або найкрасивіші імена для дівчаток 2021. У кожного з батьків-матері і батька, а також у бабусь і дідусів, інших близьких родичів можуть бути різноманітні уявлення, які імена підпадають під ці категорії. Є загальні принципи, які потрібно неодмінно враховувати при відборі:

1. Сполучуваність-важливий принцип, адже довге іноземне ім’я може різати вухо дисонансом в комбінації з простою російським прізвищем.

2. Гармонізація – при довгому по батькові та прізвища краще вибирати коротке найменування, інакше повні індивідуальні дані буде непросто згодом вимовити. Має значення і скорочення ПІБ-іноді у батьків виходять дивні поєднання з трьох букв, що викликають смішки або подив оточуючих. Необхідно перевірити і як будуть звучати ініціали в поєднанні з першою буквою прізвища.

3. У обраного імені повинна бути красива зменшувально-пестлива форма-є такі найменування, з яких виходить тільки укорочена форма, але ніяк не виходить ласкава. Це ускладнить спілкування з малятком в дитячому віці.

4. Асоціативність. Ім’я не повинно асоціюватися з конкретною людиною, що викликає негативні почуття у матері. Як би не наполягали оточуючі і родичі, такий епонім не варто вибирати ні в якому разі.

5. Потрібно постаратися уникнути імені відомих літературних героїнь, інакше у сторонніх людей завжди буде простір для дурних питань.

У ХХ столітті вже відходить тенденція називати новонароджених на честь небіжчиків. Астрологи впевнені, що разом з конкретним ім’ям можна успадкувати і долю людини, що дуже небажано, якщо вона була непростою і наповненою негативними подіями. Замість того, щоб ритися в збірниках імен, краще взяти Святці. Так можна не тільки вибрати з більш, ніж тисячі варіантів. Правда, для новонародженої вибір дещо обмежений-беруться тільки ті найменування, які розташовані на 1, 8 і 40 дні з моменту народження дівчинки.

Читайте так же:  Чоловічі та жіночі красиві українські імена 2021 року

Поняття про моду

Щоб визначитися з новомодними тенденціями на самому початку року, можна глянути назад і подивитися, які імена користувалися найбільшим попитом у минулому, 2020. У Москві призерами своєрідного рейтингу стали імена Марія, Софія і Єва. У 10 найбільш затребуваних увійшли Олександра, Вікторія, Поліна, Аліса, Анна, Анастасія і Варвара. Все ще в тренді, хоч і в другій десятці ТОП-списку – Дарина, Ксенія, Василиса, Єлизавета, Вероніка, Валерія, Аріна, Кіра і Уляна.

Деякі з них відносяться до вічно модним і завжди затребуваним-Аліна, Аріна, Тетяна, Катерина, Юлія, Ангеліна, Віра і Маргарита.

Неможливо, дивлячись на цей список, передбачити, які імена стануть в моді, а які відправляться в розряд незатребуваних. Тому переглядаючи список, що містить модні імена для дівчаток в 2021 році, потрібно подумати і про те, як часто вони будуть зустрічатися в групі дитячого садка або в шкільному класі, і наскільки приємно буде дитині, що у нього є стільки однокласниць з однаковими іменами. Простіше підшукати досить рідкісне або незвичайне найменування, але і у цієї тенденції є зворотний бік.

Екзотика і елементарне розсудливість

Орієнтуючись на популярні імена дівчаток в 2021 році, не варто забувати, що ім’я Софія (або Софія) ось уже десятиліття лідирує в рейтингу, А Марія і Анна ніколи не виходять з ТОП-10. Аліса, Варвара і Василиса тільки недавно стали затребуваними, але впевнено набирають позиції. У гонитві за незвичністю і оригінальністю, батьки вибирають дівчаткам Іноземні або екзотичні імена – наприклад, торішній рейтинг найбільш незвичайних склала десятка з Імен Квітослава, Айна, Теона, Лавінія, Забава, Ясна, Праміла, Яніна, Емілія, Лілі.

Неодноразово говорилося про тверезомислення і раціональності, але люди вибирають абсолютно непоєднувані варіанти з російськими по батькові та прізвищами – на горизонті постійно з’являються Луїза, Ніколь, Ядвіга, Андреа, Тея, Лейла, Хара, Даніела, Еліза та інші іноземні запозичення.

Деякі з них рекомендовані астрологами, які вказують імена не тільки за знаками Зодіаку, але і за порами року. Цілком ймовірно, що екзотичні і незвичайні найменування беруться з таких списків, як і щасливі імена для дівчаток в 2021 році:

 • для зими-це Анастасія, Поліна і Анна;
 • для весни-Ірина( Аріна), Олена (Олена), Єлизавета;
 • народженим влітку рекомендують Олівію, Світлану, Зою, Софію та Еліну;
 • осіннім дівчаткам на щастя можна дати імена Руслана, Уляна, Злата, Аріадна і віра.
Читайте так же:  Популярные имена девочек в 2021 году

Більшість батьків на слов’янській території, самостійно або під тиском старшого покоління, вважають за краще споконвічні імена, що увійшли до традиційного списку, які легко поєднуються з будь-яким прізвищем та по батькові місцевого походження. Але тільки у деяких з них-споконвічно російське походження – багато запозичені з грецького, давньоєврейського, французького або давньослов’янського Походження.

Російські імена

Вибираючи найкрасивіші російські імена для дівчаток 2021, можна орієнтуватися на Святці. Так протягом століть робили предки, і це справжнє джерело прекрасних імен, наповнених глибоким змістом. Якщо не хочеться здаватися тривіальними, можна згадати незаслужені імена, часто зустрічаються у класиків російської літератури.

За останні роки в побуті знову стали зустрічатися Уляна, Меланія, Пелагея, Євдокія, Клавдія, Лідія, Анфіса, Серафима, Анісія, Парасковія, Агнія і Аглая. Найкрасивіші в звичному розумінні – це ті, що подобаються людям будь-якого покоління-Катерина, Анна, Дарина, Марія, Наталія, Олена, Ірина, Єлизавета і Ольга.

Іноземні вкраплення

Найкрасивіші зарубіжні імена для дівчаток 2021 краще вибирати не по любовних романах і не по закордонних кінофільмів. Тоді можна буде підібрати не дуже ріжучу слух словоформу з тих, що стали звичними і одночасно дати своїй дитині якусь сприятливу складову:

 • Овен-Агата, Карина, Магдалина і Аделаїда;
 • Телець-Анжеліка, Домініка, Едіта, Юнона;
 • Близнюки-Люсьєна, Евангеліна, Ліана, Маріетта;
 • Рак-Іветта, Летиція, Лоліта, Симона;
 • Лев-Динара, Герда, Агнеса, Еллада;
 • Діва-Ізабелла, Лінда, Мілена, Клара;
 • Ваги-Калерія, Стефанія, Надіна, Таміла;
 • Скорпіон-Ліліт, Луїза, Маріанна, Матильда;
 • Козеріг-Ізольда, Регіна, Емма, Естер;
 • Водолій-Іветта, Муза, Руфіна, Гелена;
 • Риби-Амелія, Венера, Юдиф і Фріда.

Є безліч допоміжних посібників для вибору відповідного імені, але орієнтуватися краще не на моду, оригінальність та інші умовності, а на те, щоб назвавши свою дитину, визначити в якійсь мірі його долю, вкласти прекрасні емоції і не створити в житті особливих незручностей.

Читайте так же:  Мужские и женские красивые современные украинские имена на 2020 год

Оставьте комментарий