Найвигідніші тарифи МТС 2021 року

Все більше людей в країні зайняті пошуком способів заощадити, і мобільний зв’язок в цьому плані – не виняток. Інтернет-пошуковики рясніють запитами користувачів про найдешевший тариф для пенсіонерів, з Інтернетом і без нього, по окремій області, але виразної інформації, крім умов на українських сайтах, не так вже й багато.

Тому найбільш вигідні тарифи МТС 2021 року описані, за мізерними відомостями, які є на офіційному сайті компанії.

Найбільш вигідні тарифи МТС 2021 року

Прелюдія до інформації

Починаючи з 2016 року, коли схлинула ейфорія від появи на мобільному ринку альтернативи Київстар, українські користувачі періодично висловлюють невдоволення – то довільною зміною тарифів, то неохопленням всієї території.

В кінці 2020 приводом для невдоволення стало анонсоване подорожчання, піднесене, як вимушений захід з удосконалення зв’язку і більш повного охоплення території. На відміну від Росії, де з будь-якого нововведення від МТС можна знайти найдетальнішу інформацію, українські портали з рекламними статтями задовольняються голослівними твердженнями про те, що в 2020 компанія вже на початку року порадувала користувачів.

Найбільш вигідні тарифи Водафон

При цьому говориться, що найвигідніші тарифи МТС 2021 року зроблять невимовну легкість спілкування ще більш комфортною для абонентів.

Ще можна знайти обіцянки про бездоганність якості зв’язку, починаючи вже з нового року, назви деяких тарифів повторюються в різних позиціях, тому простому, непросунутому користувачеві складно зорієнтуватися в пропонованому асортименті.

Більше хвилин для дзвінків

Тариф Vodafone device S в Україні позиціонується, як принципово новий підхід до назрілої проблеми живого людського спілкування. Замість вже звичного безлімітного інтернету для спілкування в соціальних мережах, цей тарифний план розрахований на мінімальну кількість мегабайтів і надає більше хвилин для звичайних дзвінків по мобільному на пільгових для користувача умовах.

В місяць – Всього 45 гривень (незрозуміло, наскільки актуальна ця інформація), 50 Мб Інтернету в день в хорошій якості і безлімітний (але гіршої якості) – після того, як мегабайти вичерпаються.

Читайте так же:  Курс доллара на июнь 2021 в Украине

Позиціонується, як найдешевший тариф МТС Україна 2021, але порівнювати ні з чим, доводиться покладатися на просунутого автора, який не подбав вказати дату публікації.

Невідомо також, наскільки інші тарифи з Інтернетом (МТС Україна) дорожче або дешевше в наданні звичайних послуг для абонента з простим мобільним телефоном, що використовується виключно за прямим призначенням:

 • для спілкування в тарифі є 50 хвилин в день, але тільки в мережі Водафон;
 • за розмови з абонентами, які віддають перевагу послугам інших компаній потрібно платити гривню в хвилину;
 • зателефонувати за кордон коштує 10 гривень за 1/60 години, відправити за кордон СМС дешевше – всього 3 гривні за штуку.
 • активувати тариф можна, придбавши стартовий пакет у фірмовому магазині;
 • щоб клієнт не забув про необхідність оплати, перший абонентський внесок вже включений у вартість стартового пакету.

Є приємний бонус – за підключення тарифу протягом тижня покладається два місяці без абонплати, але якщо згадати, що одна з них вже вбита у вартість пакету, то за фактом – це місяць без оплати.

Вільне спілкування з МТС

Якщо клієнт забув активувати придбання в належний тиждень, то йому доведеться поповнити рахунок на горезвісні 45 гривень і набрати особливу команду. Любителям поговорити з абонентами в інших мережах або більше 50 хвилин в день доведеться вивчити інші тарифи МТС Водафон в Україні 2021.

Цікаво, що в мережі магазинів «Цитрус» стартовий пакет для цього тарифу вручається в подарунок клієнту за придбання смарт-годин, і в цьому стартовому пакеті вже закладено два місяці безкоштовної експлуатації.

Розібратися в тарифах води

Це непростий захід, тому що, наприклад, тариф Просто Супер перерахований в декількох варіаціях:

 • Просто Супер-6 тис. хв на МТС, по 40 копійок за хвилину, без щоденної абонплати і стандартна кількість Інтернету без яких би то не було обмежень по швидкості;
 • Просто Супер 0,50-дзвінки на інші мережі нечувано дешеві – по 35 коп., з інтернетом все як і раніше стабільно-50 Мб, без денної абонплати і 50 хвилин в мережі МТС;
 • Є окремий тариф Просто Супер Одеський, в якому основна відмінність від інших варіантів – 100 Мб Інтернету, не обмеженого в швидкості трафіку.
Читайте так же:  Подорожание газа в Украине в 2021 году для населения

Тариф супер-МТС легкий в Україні поки не знайшов свого відображення в інформаційних публікаціях, єдине, що вдалося виявити – докладна умова застосування тарифу в Ростовській області.

Цікава інформація виявилася на сайті для україномовних користувачів, правда, вдалося з’ясувати, що вона актуальна для минулого року і оновлень в ній не проводилося.

Супер МТС без абонентської плати (це означить, що оплата не обов’язкова, а проводиться за дійсно надані послуги). Він доступний жителям Донецької, Луганської області та Криму, які підключилися до мережі МТС Росія.

найбільш вигідні тарифи МТС

У ньому є опція “все супер”, що передбачає зчитування з рахунку щодня помірної суми, але якщо відмовитися від обов’язкового платежу, то всі дзвінки стають платними:

 • зателефонувати до Росії з Донецької, Луганської області коштуватиме 12 гривень за хвилину;
 • на номери інших операторів – 1,1 грн.;
 • за межі регіону 3 грн. за хвилину;
 • компанія братиме додатково 25 гривень за кожні 20 Мгб Інтернету.

Автори найбільш наближених до сучасної реальності публікацій не включили в зміст тариф Турист МТС Україна в 2021 році. Остання актуальна інформація про тариф розміщена в 2013 році, під заголовком «Бонус від Мінфіну», і в ній вказується, що з назви тарифного плану нарешті прибрані цифри 2012.

Залишається здогадуватися, що він розроблявся до чемпіонату Європи з футболу, що проходив в Україні і в Польщі.

Список вигідних тарифів від українських користувачів

Автор публікації “очікування компанії Водафон” вважає, що Новою вигідною пропозицією є пакет сімейний, призначений для здійснення постійного зв’язку між дітьми та батьками. В ньому:

 • безлімітне спілкування в Вайбер, Вотсап І Телеграм (останнє вже не актуально в світлі пакетного заборони урядом сайтів і месенджерів);
 • є 60 хвилин для безкоштовних дзвінків на номери, що належать іншим мобільним операторам;
 • гігабайт безкоштовного Інтернету;
 • при підключенні додаткової послуги можна отримати ще 100 хвилин на інших операторів мобільного зв’язку.
Читайте так же:  Таблица новых штрафов ПДД в Украине 2020

Остання обставина надається при здійсненні додаткових дій і, зрозуміло, не безкоштовно.

Водафон Супернет позиціонується, як вигідний, з можливістю проведення обміну хвилинами в роумінгу, однак тут допускається невелика, але знакова застереження-тариф набуває вигоду при покупці річного пакету, за який доведеться відразу викласти вагому суму.

Багато уваги приділяється пропозиціям Водафон для непідконтрольних Україні територій. Ціна найдешевшого з них-Девайс С, який користувався популярністю в минулому році, на думку автора, підніметься майже наполовину. Подорожчає і Девайс м, але всі ці вилучення з кишені абонентів все так само звично пояснюються удосконаленням мобільного зв’язку в Україні.

Незрозуміло тільки, чому вони повинні платити компанії, яка намагається змагатися зі своїми основними конкурентами. Якщо минулого року прибуток в Україні склав 900 мільйонів гривень, а для перебудови потрібні 4-5 мільярдів, страшно уявити, наскільки для цього повинні зрости тарифи.

Оставьте комментарий