Неробочі святкові дні в 2022 році в Україні

Україна-це країна, яка дуже багата на свята. Саме тому залишається особливо ретельно варто обговорити неробочі святкові дні 2020-му залі, тому що поговорити тут є про що.

НЕРОБОЧІ СВЯТКОВІ ДНІ В 2022 РОЦІ В УКРАЇНІ

Якщо говорити про загальну інформацію, то в наступаючому році планується трохи більше 10 державних свят, відповідно, все не доповнюється вихідними. І, вивчивши неробочі святкові дні в 2022 році в Україні, можна дуже грамотно і швидко підготуватися до того, як святкувати всі ці дні, або правильно розподілити свій час на дозвіллі.

 Загальні державні свята

Всього на 2022 – му році в Україні запланувало 116 не робочих днів, відповідно, сюди входять також вихідні за календарем-субота та неділя. Окрему увагу варто приділити тому, які будуть вихідні святкові дні 2022 року, календар допоможе спланувати свій час.

 Якщо говорити про державні свята, то їх не так вже й багато.

 • Починається рік, як зазвичай, зі святкування нового року-1 січня, який випадає на суботу.
 • 7 січня. Це за традицією Різдво, в Україні дане свято є офіційним вихідним, тому п’ятниця, на яку випадає це торжество, буде неробочим днем, так що святкові дні в 2022 році вражають різноманітністю.
 • 8 березня-день не потребує представлення, тому що він завжди був вихідним, хоча колись планувалася скасування цього торжества.
 • 24 квітня 2002 року весь православний світ святкують ще одне церковне свято – Великдень. За традицією торжество відзначається неділю, і наступний за цим день буває вихідним.
 • 1 травня 2022 року– це те саме свято з Радянського Союзу, яке дожило до наших днів – День праці.
 • 9 травня-традиційний день Перемоги, свято випадає на неділю, тобто офіційно вихідний.
 • 12 червня – Трійця. У 2022-му році свято святкується в неділю, власне кажучи, як завжди, тому що так склалося історично. Дата плаваюча, залежить від Великодня, і на святкування, Як правильно виділяється відразу три дні.
 • У червні також державне свято-День Конституції, яка випадає на 28 – е число-це буде вівторок, і день офіційно за виробничим календарем планується вихідним.
 • 24 серпня – дуже важливе свято в історії України-День незалежності країни. Він випадає на середу і є офіційним вихідним. Чи будуть перенесення-про це стане відомо трохи пізніше, але з урахуванням того, що свято випадає на середину тижня, очікувати перенесення, напевно, не варто.
 • І закінчується рік ще одним Різдвом – 25 грудня 2022 року – неділя – віднедавна в Україні цей день теж вважається вихідним.

 Січень і його особливості

 Січень досить тривалий за кількістю вихідних місяць. Якщо говорити більш конкретно, то українців очікують вихідні дні з першого по третє число, субота переноситься на понеділок, так що дозвілля можна планувати відповідно до цих даних.

НЕРОБОЧІ СВЯТКОВІ ДНІ В УКРАЇНІ

 І постанова уряду з приводу святкових днів говорить, що також плануються вихідні на Різдво – з сьомого по дев’яте число, що пов’язано з офіційними переносами святом. Всього з 31 дня місяця, працювати доведеться тільки 19 днів, і один день планується скороченим – 6 січня, яке випадає на четвер.

Читайте так же:  Календарь бухгалтера на 2022 год для Украины

 Календар на лютий

 Продовжує рік Лютий, який є найкоротшим місяцем у році. Окремо варто сказати, що державні свята протягом цього місяця відсутні, але це не означає, що не буде приводів для того, щоб влаштувати торжество. Цього місяця вісім вихідних, тобто чотири пари в суботу та неділю, всі дні доведеться присвятити робочому режиму, що після новорічних так званих канікул є цілком логічним. І саме тому так важливо знати про те, як відпочиваємо на святкові дні 2022 року.

 Однак варто пам’ятати, що крім державних свят, є ще й ті, які відзначаються українцями, але не супроводжується додатковими вихідними.

 • 2 лютого-це День бабака свято, з досить цікавою назвою.
 • Четверте число можна присвятити боротьбі проти раку, тому що ця подія відзначається на міжнародному рівні.
 • І 14 лютого, про це напевно не варто нагадувати, але в цей час закохані дарують один одному подарунки.

 Березень 2022-го

 Березень цінний тим, що на нього випадає таке свято, як Міжнародний жіночий день, адже скільки б не було чуток з приводу того, що святкування 8 березня від мене і цей день більше не буде вихідним, свято вже не викорінити, з чим би він у когось не асоціювався.

 На березень планується всього лише дев’ять вихідні дні, куди входить і свято.

8 березня випадає на вівторок, тому українці отримає відразу чотири вихідних поспіль-з п’ятого числа, тому що це субота і по неділю включно. Однак варто пам’ятати про те, що 12 березня, це наступна за святом субота, і доведеться відпрацювати додатковий вихідний за понеділок.

Читайте так же:  Державні свята у 2021 році

 З 1 квітня

 Квітень теж не є занадто багатим на свята місяцем, але в 2022-му році саме в цьому місяці святкується Великдень, яка дає ще один день для відпочинку. Великдень випадає на 24-е число, тому 25-е автоматично стає вихідним днем, і українці отримують його за допомогою перенесення. Всього з 30 днів планується 10 вихідних, що досить непогано.

СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ 1 КВІТНЯ В УКРАЇНІ

 Травень

 За календарем офіційні святкові дні в 2022 році в травні – це 11 діб і цей час відводиться для відпочинку, і це з 31 дня, тобто третина місяця.

Перше число-це неділя, і вихідний переноситься на понеділок, тобто відпочивати можна буде 30-го числа в квітні, потім першого і другого в травні. І потрібно сказати, що цей тиждень буде однією з найкоротших для трудящих, тому що вже з п’ятниці плануються другі тривалі вихідні – аж до вівторка наступного тижня, тобто до дев’ятого числа.

 Час найкраще провести з користю, можна відправитися в ліс, якщо дозволить погода, можна відвідати родичів або поїхати в подорож по просторах України, в якій є багато цікавих місць.

 Червень

 Літо-це завжди дуже цікавий і активний час, тому українцям хочеться побільше відпочити, щоб провести час на природі, але виробничий календар не дуже радує, тому що вихідних буде стільки ж, скільки і в травні – 11 днів.

 Вісім днів випадає на пари і Субота і неділя, тобто офіційні вихідні, і ще три додаткових дні будуть призначені для відпочинку серед тижня, тому що 12-го числа в цьому місяці відзначається Трійця, а 28-го числа – це День інституції.

 Липень

 В середині літа доведеться попрацювати, тому що Місяць починається з перенесення трудових буднів, друге число місяця це субота, але вона буде робочою за рахунок того, що на неї переносять свято, пов’язане із відзначенням Дня Конституції в червні.

 Правда, на державному рівні, в липні досить велика кількість свят, починаючи з Дня архітектури, і закінчуючи днем PR-фахівця. В цілому, досить легко знайти привід для того, щоб провести час в компанії друзів і відзначити якесь свято, адже торжества об’єднують. Можна роздрукувати календар святкових днів в 2022 році в Україні, щоб вивчити всі подробиці цього процесу.

День архітектури в Україні

 Власних державних свят, які б супроводжувалися вихідними, Цього місяця немає. Всього для відпочинку відводиться дев’ять днів.

 Вихідні в серпні

 Серпень – це час, коли відзначається День незалежності України – 24-е число. У 2022-му році це середина, тобто сама середина робочого тижня і переносити ніякі вихідні ніхто не буде, тобто 24-е число це вихідний, а вся інша тиждень буде робочої аж до вихідних. У місяці всього 11 вихідних, більша частина яких випадає на суботу та неділю.

 З чого починається осінь?

 У вересні для відпочинку всього лише вісім днів, тобто попрацювати після літа доведеться досить продуктивно. Державні свята відсутні, власне, як і перенесення робочих днів.

Читайте так же:  Как выбрать мотобур для зимней рыбалки в интернете

 У жовтень 2022 року тут вже є свято, яке супроводжується вихідним днем і випадають сюди і ще одні довгі вихідні на місяць. 14 жовтня це День захисника України, який за календарем святкується в п’ятницю, значить п’ятниця, субота та неділя будуть вихідними, тобто робочий тиждень складається з чотирьох днів – про що говорить календар святкових днів на 2022 рік в Україні.

 Цікавий факт!  До речі кажучи, в ніч з 31 жовтня на 1 листопада відзначається Хеллоуїн, але це не єдине свято, яким варто пам’ятати українці. У давнину в цей час відзначали Велесову Ніч, яка вважається слов’янським Хеллоуїном. Свято таємничий, адже вважалося, що час стику між сезонами – це можливість для того, щоб душі могли потрапити в живий світ.

 Календар на листопад

 Листопад-це ще один місяць, коли немає занадто багато часу для відпочинку, тому що вихідних буде всього лише чотири пари в суботу та неділю. Свята-мається на увазі Державні, відсутні, тому доведеться працювати, ну і кінець року дасть а собі знати, так що рекомендується приділити час роботі.

 До речі кажучи, в першу суботу листопада зазвичай відзначається Всесвітній день чоловіків. Свято свого часу заснував ще Михайло Горбачов, так що торжество, що називається з історією. День не супроводжується вихідним на державному рівні, але це відмінний привід зробити подарунки сильній половині людства.

 Чого очікувати в грудні?

 Грудень – це вже більш святковий час і тут, відпочинок, по суті, починається з 25-го числа, коли відзначається Різдво Христове, і воно випадає на неділю, тому понеділок 26 – е число-це теж вихідний. І в кінці тижня, тобто через чотири дні на 31-е число вже випадає святкування нового року, так що часу для роботи в кінці року буде вкрай мало. Однак, вивчивши вихідні та святкові дні в Україні, можна максимально грамотно розпланувати свій час.

Оставьте комментарий