Нові штрафи ПДР в Україні 2022

Громадянам України доведеться зіткнутися з введенням нових штрафних санкцій ПДР. У 2021 році відбулося серйозне підвищення штрафів. Наприклад, за не пристебнутий ремінь потрібно заплатити 510 гривень, перевищення швидкості – до 3400, а за їзду в п’яному вигляді – 17 тисяч. Однак цього виявилося недостатньо.

НОВІ ШТРАФИ ПДР В УКРАЇНІ 2022

Саме з цієї причини важливо орієнтуватися на те, що повинен здійснюватися повноцінний контроль, а покарання не вдасться уникнути. До того ж будуть введені нові штрафи ПДР Україна 2022, адже важливо намагатися знизити ризик дорожньо-транспортних пригод, які часто загрожують загибеллю багатьох людей.

Якими будуть зміни

До майбутніх змін повинні підготуватися водії, велосипедисти і пішоходи. Важливо розуміти, що перш поліція України фіксувала порушення тільки працюючими технічними засобами в автоматичному режимі, які також повинні відповідати законопроекту «Про захист інформації».

Однак тепер поліцейські можуть фіксувати порушення навіть на власні мобільні телефони, тому запобігти небажаним штрафам буде вкрай складно.

Однак автомобілісти можуть і порадіти. Аварійність повинна знизитися на 20%, а обов’язковий технічний огляд транспортних засобів обов’язково допоможе саме в цьому. На жаль, раніше ситуація з аварійністю була вкрай складною через те, що був відсутній належний контроль.

Потрібно розуміти, що для патрульної поліції України Дорожня сфера виявляється не найбільш значущою компетенцією. Наявні камери також не можуть створити повноцінний контроль, адже вони були корисними років 20 тому, коли їх тільки впроваджували. Тепер водії знають, де встановлюються камери і можуть успішно враховувати це за допомогою спеціальних програм.

НОВІ ШТРАФИ ПДР 2022

Однак до теперішнього часу вже затверджені нові штрафи 2022, а це дозволить навіть знизити показник аварійності. Звичайно, водії повинні дотримуватися ПДР для того, щоб уникнути небажаних проблем для себе.

Що робити з п’яними водіями

Ситуація в цьому посилиться. Потрібно розуміти, що пияцтво за кермом залишається серйозною проблемою. До теперішнього часу вдалося зрозуміти, що «метод батога» не ефективний. Українська влада може навіть орієнтуватися на досвід Росії. Насправді російська влада зважилася посилити санкції за водіння в стані сп’яніння 5 років тому, що виявилося правильним рішенням. Тепер українці також зважилися на це.

Спочатку в Україні почали позбавляти прав на керування автомобілями, але це не дозволило зменшити кількість п’яних за кермом. Автомобілісти готові їздити п’яними, а права з собою вони не беруть.

Серед спроб також були й інші. Наприклад, українська влада намагалася вводити адміністративний арешт, кримінальну відповідальність і конфіскацію машин. Однак це також не дало належних результатів. Насправді діяти потрібно по-іншому, хоча покарання за алкоголь має бути обов’язковим і поблажок не слід припускати.

Отже, потрібно розраховувати на те, що в суді справи будуть розглядатися довше, але це дозволить взяти до уваги численні нюанси і прийняте рішення буде правильним. Суди України можуть притягнути п’яних автомобілістів до адміністративної відповідальності протягом 90 діб.

Потрібно розуміти, що штраф також буде досить великим. У перший раз доведеться виплатити 17 тисяч гривень, у другій – 34 тисяч (сума виявляється в 2 рази більше). Якщо ж людина знову порушить це правило, то є ризик потрапити за грати.

Слід розуміти, що автомобілістам не можна керувати транспортними засобами навіть в тому випадку, коли вони знаходяться під впливом ліків, що негативно впливають на увагу і швидкість реакції. В іншому випадку також серйозно підвищується ризик ДТП, що спричинить небажані наслідки.

У яких випадках штрафні санкції будуть мінімальними

Експерти обов’язково враховують, які правила були порушені. Розмір мінімального штрафу становитиме 510 гривень або 30 неоподатковуваних мінімумів. Найменше можна заплатити за наступні порушення:

  • Водій не пристебнув власний ремінь. Насправді це є порушенням, адже при пристебнутому ремені істотно підвищуються шанси на виживання навіть в найскладніших ситуаціях.
  • Мотоцикліст не одягав гермашлем. Важливо розуміти, що це призведе до серйозного ризику травми голови.
  • Розмова при їзді здійснюється без використання гарнітури. Водій повинен, перш за все, пам’ятати про те, що він керує автомобілем і слід дотримуватися встановлених правил дорожнього руху.
  • Відбулися порушення правил руху на перехрестях або поруч із зупинками. Однак все-таки ПДР потрібно дотримуватися, незалежно від того, де їде автомобіліст або мотоцикліст.
ШТРАФИ В УКРАЇНІ 2022

Потрібно розуміти, що ховатися з місця ДТП небажано. В іншому випадку водій буде покараний навіть за це. Актуальна таблиця нових штрафів ПДР в Україні 2022 дозволяє зрозуміти, з якими серйозними змінами доведеться зіткнутися автомобілістам.

Читайте так же:  Переоформлення авто за генеральним дорученням в Україні в 2021 році

На які зміни також слід орієнтуватися

З 1 листопада в Україні діють правила щодо розмітки на дорогах, а також використання дорожніх знаків. Зміни були визначені Кабінетом Міністрів, але їх все-таки потрібно брати до уваги в обов’язковому порядку.

Велосипедисти повинні переїжджати дорогу по спеціальному переїзду, а якщо він відсутній, то орієнтуватися на ПДР. В даний час в Україні стає більше велосипедних переїздів, тому ними можна успішно користуватися.

Потрібно розуміти, що зміни вводяться на регулярній основі, тому на них слід орієнтуватися в обов’язковому порядку. В іншому випадку є серйозні ризики зіткнутися з небажаними проблемами.

На законодавчому рівні навіть визначені штрафи ПДР в Україні 2022 без прав, адже це також передбачає серйозне порушення законодавчих норм з можливими серйозними наслідками. Саме з цієї причини автомобілістам важливо орієнтуватися на ПДР, щоб знизити ризик ДТП і уникнути штрафів.

Оставьте комментарий