Новий Майдан в Україні в 2021 році

Незважаючи на те, що останній рік нова влада в Україні вводить реформи, намагається змінити життя українців на краще, в 2021 році зростає кількість мітингів і рівень невдоволення громадян, багато олігархів і опозиція розгойдують ситуацію в країні.

Під офісом президента з початку січня нового року виходили з плакатами ФОПи проти установки касових апаратів, ще до цього були протести проти призначення міністра освіти, після цього атакували офіс президента представники Партії Шарія проти «розгулу радикалів» в країні. Зараз повсюдно по Україні проходять невеликі акції протесту, громадяни перегороджують траси, шосе проти збільшення вартості тарифів і супутніх комунальних послуг.

Чи буде майдан в Україні в 2021 році

Це все ознаки невдоволення владою, рівнем життя і наявності системних проблем верхівки управління. У зв’язку з цим багато політологів і фахівців розбираються, чи буде майдан в Україні в 2021 році?

“Тарифний майдан»

Всі хто проти підвищення вартості природного газу в країні, виходячи на страйки і мітинги погрожують «главі держави» новим «тарифним майданом», якщо керівник не змінить свого рішення не подбати про громадян.

Саме за рахунок того, що політичні технології заходу в Україні принесли свої плоди і успішно закінчилися 3 революції, що проводяться за всі роки незалежності, політтехнологи не виключають, що можливий новий майдан, якщо згуртуються, всіх кого не влаштовує політика в державі.

Хоча варто уточнити, що є дійсно непроплачені, реальні люди, які виступають проти підвищення тарифів. Для них мітинги-це єдиний спосіб, «обнулити “дії верхівки управління, “відкотити” назад від поганого до хорошого.

Жоден з президентів країни, за весь час незалежності поки не виконав в повному обсязі своїх передвиборних обіцянку. Після, того як буде отримано заповітне крісло, президент або забуває свої обіцянки, або влаштовує своєрідну «шокову терапію», проблема вирішується вже коли незадоволені люди вийдуть на вулиці.

У громадян, які «окупують» транспортні магістралі в країні єдина вимога – знизити ціну на транспортування газу, яка і становить основну вартість підвищення тарифів. Якщо ж умови не будуть виконані, в найкоротші терміни будуть перекриті всі основні транспортний магістралі в країні і можливий» транспортний ” новий майдан на Україні.

Читайте так же:  Экстрасенсы о том, когда закончится военный конфликт в Украине

Для розгляду прийняття позитивного рішення український народ дав президенту тиждень, після чого вони готові були розгорнути «намети на площі». Це було зроблено 11 числа і через тиждень під офісом президента зібралася не більше двох 200 осіб.

Незважаючи на цілком обґрунтовані претензії українців, бойовий настрій мітингувальників громадян, багато хто вже дуже втомився від революцій і майданів в країні і за погрозами, поки не стоїть реальних дій. Українці вже прийшли до розуміння, що революції «відкидають» економіку країни на роки тому.

Хоча, завдяки подібній ініціативі українців, згуртуватися проти неправомірних рішень влади є шанс об’єднати країну, яка завдяки недбайливим правителям, була так вміло розколота, через мовні проблеми, питання євроінтеграції або приєднання до Росії. Адже спільний ворог об’єднує, і подібна Громадянська позиція може навпаки виступити основним двигуном.

Майдан в Україні в 2021 році

Цікаво! Як говорили великі люди революції починається, коли у людей є час і гроші для участі в них і «сили», хто очолить новий майдан в Україні.

Протестний вибір українців

Згідно з даними Інституту соціології в столиці України, в грудні 2014 року вийти на вулицю з протестами проти чинної влади були згодні 43% населення, а в 2019 році відповідний «%» виріс до 48%. З цих 48% 2019 року боротися за свої права силові методом були згодні лише 12% українців.

Це процентне відношення складають в основному представники Опозиційного блоку ОПЗЖ і Партії Шарія.

Володимир Зеленський один з небагатьох президентів за час незалежності країни, який прийшов на свій пост без кровопролиття і революції. Це був абсолютно цивілізований, свідомо вибір громадян. Саме тоді українці повірили і побачили своїми очима, що можна «не перевертати країну з ніг на голову», а змінити владу і вплинути на долю держави одним своїм рішенням.

Читайте так же:  Прогноз астрологов на 2018 год для Украины

Зеленського виступає не тільки, як «реформатор нового життя«, він може стати» великою надією”, щоб з’єднати країну розрізнену такими політичними силами, як Медведчук і Порошенко, які умовно очолювали два вектори в країні: приєднання до Росії і євроінтеграцію.

Як в одному з інтерв’ю сказав Андрій Богдан, колишній глава офісу президента: “всі популярні реформи вже були проведені, тому Володимиру Зеленському, на жаль, зараз залишилися не популярні рішення і методи, що вимагають свого впровадження. Поки люди не бачать реальних змін, але чинна влада гарантує кращий результат для країни та її громадян у майбутньому.»

В результаті таких непопулярних, а десь і недалекоглядних рішень рейтинг нової влади з 73% впав нижче 50%, практично в 1,5 рази, але тим не менше серед населення залишається відданий лідеру електорат. Багато в чому це обумовлено тим, що народ просто не бачить альтернативи. Це одна з причин, за якими на сьогоднішній момент прогнози про Майдан в Україні, швидше за все не збудуться, чинну владу нема на кого міняти.

Сьогодні важко скласти прогнози чи буде новий майдан в Україні в 2021 році, але невдоволення громадян вельми велике. Це обумовлено нестабільною економікою в Україні, особливо після пандемії короновірусу, багато хто втратив роботу, підприємства, фірми були закриті через що недовіру до державних інститутів влади було втрачено. Якщо у 2014 році революція носила політичних характер, то якщо і буде новий Майдан, швидше він буде соціально спрямованим.

Багато аналітиків стверджують, що очікувати третій майдан на Україні 2021 не доведеться, адже революції трапляється тоді коли у суспільства є гроші для їх організацію, участі. Але в найближчий рік фінансові ресурси навряд чи знайдуться.

Читайте так же:  Предсказание Нострадамуса на 2021 год для России

Оставьте комментарий