Останні новини про індексацію зарплати космонавта в Україні у 2022 році

Стати космонавтом мріє багато дітей, але космічна романтика для них ледве досяжна. Потрапити до цієї сфери дуже складно. Яка зарплата буде у космонавтів, залежить від агентства, в якому вони працюють, досвіду та вислуги років. Усього існує 4 агенції: США – NASA, Європа – ESA, Росія – Роскосмос, Китай – CNSA.

kosmonavt 4 - Останні новини про індексацію зарплати космонавта в Україні у 2022 році

В американському агентстві одержують зарплату залежно від своєї категорії. Базовий рівень GS – 11, найвищий – GS-14. Космонавти першої категорії одержують 5500 доларів або 160 тисяч грн, а найвищою – 12900 доларів або 374 тисяч грн. А ось яка зарплата космонавтів в Україні та коли підвищать оплату у 2022 році?

Яка зарплата космонавта в Україні у 2022 році?

Кожен другий хлопчик мріяв стати космонавтом. Є космонавт-випробувач, космонавт-інженер та космонавт-дослідник. До обов’язків першого входить пілотування корабля, координування дій екіпажу, контроль за польотами та зв’язок із Землею. Другий – проводить ремонт техніки, як усередині, так і зовні. Третій – відчуває апаратуру, тварин та бактерії в рамках необхідної місії.

Що небезпечного в даній професії та за що космонавти отримують такі зарплати та премії?Кожен зліт це унікальний експеримент. Як мине політ і чим він закінчиться, не знає ніхто. Будь-яка ситуація може бути смертельно небезпечною для екіпажу.

Підготовка космонавтів відбувається важко. Проблема у цьому, що Землі дуже складно створити умови невагомості. Це робиться трьома способами: Парабола Кеплера, центрифуга та гідроневагомість. Саме остання імітує реальні умови у космосі приблизно на 95%.

kosmonavt 1 - Останні новини про індексацію зарплати космонавта в Україні у 2022 році

Але проблема в тому, що тривала невагомість робить небажані зміни у тілі. Організм не пристосований до цього явища, тому відбувається низка порушень. Наприклад, космічна хвороба. Вона має такі симптоми, як нудота, блювання, набряк обличчя, проблеми з кістками та м’язами. Через те, що немає навантаження на кістки, їх швидко «вимивається» весь кальцій.

Читайте так же:  Будет ли повышение зарплаты полиции в Украине в 2022 году?

Складнощі при польоті в космос виявляються у вигляді безсоння. Це відбувається через схід сонця кожні 90 хвилин. Тяжко заснути у спальному мішку, який пристебнутий ременями до стіни. Це не сприяє розслабленню тіла.

Зарплатня космонавта в Україні достатньо велика. Це пов’язано саме з великою кількістю труднощів та небезпек при польотах, а також негативний вплив на організм.

Відбір відбувається дуже складно. Майбутній космонавт має бути повністю здоровим, фізично розвиненим і морально стійким до стресових ситуацій.

Зараз в Україні немає свого космодрому, тому підвищення зарплати космонавтів у 2022 році залежить від агенції, в якій вони працюють. Упродовж довгого часу немає фінансування цієї галузі в Україні. Існує 3 країни, які мають технічну базу та інші ресурси для польоту до космосу. Це Китай, Америка та Росія.

Читайте так же:  Последние новости об индексации зарплаты прокуроров в 2019 году в Украине
kosmonavt 2 - Останні новини про індексацію зарплати космонавта в Україні у 2022 році

При польотах у космос сталося лише 4 випадки з летальним кінцем. Загинуло 18 людей.

Як стати космонавтом?

В Україні існує 3 вищі навчальні заклади, де можна здобути спеціальність. Це авіаційний університет у Києві, інститут у Харкові чи Національний університет у Дніпропетровську.

Скорочення космонавтів у 2022 році Україна не очікується, але й набору на посаду теж немає вже багато років. Лише одна людина з цієї країни вирушила у політ у космос – це Леонід Каденюк. Він увійшов до складу американського шатлу “Колумбія”.

На Міжнародну космічну станцію можна потрапити на російському шатлі “Союз”. Усього на борт може пройти 3 туристи. Ціна такої поїздки — кілька десятків мільйонів доларів.

Останні новини про індексацію зарплати космонавта в Україні в 2022 роціроці полягають у тому, що оплату праці не змінили. В середньому вона становить 25 тисяч гривень. Наприклад, інструктори одержують 15 тисяч грн, кандидати на політ у космос – 20 000 грн, а космонавти – 35000 грн.

kosmonavt 3 - Останні новини про індексацію зарплати космонавта в Україні у 2022 році

Робота космонавта дуже складна і потребує великого професіоналізму. Мало отримати вищу освіту, щоб полетіти в космос. Існує ще 2 етапи підготовки: загальне та тренування в групах. Кожен період триває до 2 років. Середній вік космонавта – 34 роки, а максимальний – 47 років.

Якщо раніше вважалося, що для цієї професії першочергово фізичне здоров’я, то зараз – це пам’ять та вміння швидко застосовувати інформацію.

Одним із найважчих випробувань є використання сурдокамери. Вона потрібна, щоб перевірити, чи зможе людина приймати рішення, якщо провела кілька годин без сну. Також дивним «іспитом» стає стрибок з парашутом, у якому необхідно вирішувати приклади чи математичні завдання.

kosmonavt 5 - Останні новини про індексацію зарплати космонавта в Україні у 2022 році

Важливо, чи майбутній космонавт може працювати в команді. Потрібно, щоб команда могла працювати як єдиний організм.

Читайте так же:  Последние новости о индексации зарплаты депутат ВРУ в Украине в 2022

Після першого польоту хочеться знову повернутись у космос. Він манить приголомшливим виглядом, незвичайним почуттям перебування у гравітації. Космонавти не втрачають надії на додаткове фінансування цієї галузі та те, що вони зможуть полетіти до космосу, представляючи Україну.

Оставьте комментарий