Останні новини про індексацію зарплати маркетолога в Україні у 2022 році

Сьогодні зарплати українців зростають і це вже помітили буквально всі. Вона обганяє навіть зростання інфляції, хоча поточне становище в країні може трохи зупинити цей процес, адже загроза воєнного конфлікту не є жартом для економіки. Однак і тут можна сказати, що служби статистики надають одні цифри, а економісти – інші. І сьогодні це питання обговорюватиметься в контексті того, коли маркетологам підвищать зарплату в Україні. Але розглядати його необхідно комплексно.

marketolog 4 - Останні новини про індексацію зарплати маркетолога в Україні у 2022 році

Дані статистики

Представники державної статистики говорять про те, що без урахування інфляції середня зарплата в Україні становила 17 453 гривні за минулий рік. І це набагато більше, ніж раніше. У середньому українець за підсумками минулого року став багатшим і практично на 12%, якщо переводити відсотки на гривні, то майже на 3000 гривень.

У розрізі регіонів, звісно, ​​цифри відрізняються. Найбільше виросли зарплати, але вони тут традиційно тримаються на високому рівні. У середньому кияни заробляють близько 26 – 30 тисяч гривень на місяць.

Найменше заробітки рахуються на Кіровоградщині, бо тут у середньому люди заробляють близько 13 000 гривень.

Проте якщо розглядати ситуацію в інших областях, то Вінниця минулого року показала дуже добрий приріст зарплат, при цьому якщо у Києві оклади бюджетників зросли, то на Київщині ситуація виглядає дещо інакше.

Не можна розглядати цю ситуацію лише у контексті одного міста чи одного регіону, більше того, необхідно брати до уваги навіть професії. І тепер варто поговорити про маркетологів, а саме потрібно обговорити останні новини про індексацію зарплати маркетолога в Україні у 2022 році.

marketolog 3 - Останні новини про індексацію зарплати маркетолога в Україні у 2022 році

Маркетологи – чи буде підвищення зарплати маркетолога

Сьогодні в середньому фахівці у сфері маркетингу, якщо вірити даним кадрового порталу однієї незалежної державної організації, заробляють близько 28 000 гривень за один місяць. При цьому ще у вересні минулого року роботодавці пропонували за цю посаду на 4000 гривень менше. І зростання зарплат цілком виправдане, тому що на нього впливає два фактори – роботодавець шукає досвідченішого співробітника, а також посилює конкурентну боротьбу між кандидатами. Так би мовити, маркетинг у справі.

Ситуація на ринку

Якщо говорити про ринок маркетологів, то кількість відкритих вакансій у категорії маркетингу збільшилася приблизно на 2% за рік. Кількість фахівців при цьому зросла лише на 0,9%. Природно, найвищий рівень пропозицій із гарною зарплатою зафіксований у великих містах, зокрема, у Києві та його околицях. Регіони пропонують значно менш скромні показники.

Якщо вірити офіційним даним статистики, то в середньому роботодавці готові платити близько 25 тисяч гривень гарному маркетологу. Трохи більше 20% компаній пропонують 32 000 гривень, але на більш високі зарплати розраховують київські спеціалісти, бо там приблизно 10% від ринку роботодавців платять майже 45 000 гривень. підвищення зарплати маркетологам в Україні 2022 все ж таки не планується. Рівень зарплат залежить не тільки від регіону, а ще від сфери діяльності, адже в інформаційних технологіях маркетологи заробляють більше, ніж у сфері продажу або категорії мистецтва та розваги. Необхідно просто ретельно вивчити ринок та вибрати для себе найбільш якісну нішу. Таким чином, сказати про те, чи планується підвищення зарплат маркетологів не можна.

marketolog 1 - Останні новини про індексацію зарплати маркетолога в Україні у 2022 році

Чого хочуть спеціалісти?

Цікавим є, що сьогодні очікування спеціалістів та пропозиції роботодавців співпадають. Таке спостерігається далеко не у всіх сферах фінансового життя країни, тому цьому факту можна радіти.

Читайте так же:  Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2021 році?

24% претендентів серед маркетологів хотіли б отримувати від 13 до 15 тисяч, йдеться в основному про фахівців без досвіду роботи або про студентів. Переважна більшість маркетологів хоче отримувати близько 25 000 гривень, сьогодні ринок пропонує саме такі оклади.

Ті фахівці, які хочуть здобувати більше, мають високий рівень кваліфікації, кілька років досвіду, а також готові надати величезну кількість професійних знань. Тут розглядається лише 15% претендентів, при цьому роботодавці, які беруть на роботу таких фахівців, пропонують їм окрім високих окладів ще й пільги, починаючи від медичного страхування, закінчуючи оплатою мобільного зв’язку.

marketolog 2 - Останні новини про індексацію зарплати маркетолога в Україні у 2022 році

Щодо того, чи планується скорочення маркетологів у 2022 році в Україні мова про це навіть не може йти. Якісні фахівці завжди затребувані у цій сфері.

Де найчастіше потрібні маркетологи?

Маркетологи найчастіше потрібні в IT-сфері, тут пропонується близько 28% усіх актуальних вакансій. Нерідко потрібні фахівці з високим рівнем знань у сферу продажу, а також у банківський сектор, які ділять між собою 22% та 18% від усього рівня вакансій. Дуже рідко зустрічаються маркетологи у сфері закупівлі чи логістики.

marketolog 5 - Останні новини про індексацію зарплати маркетолога в Україні у 2022 році

І якщо говорити про те, яких людей шукають роботодавців, то потрібно кілька років досвіду, людина, яка має навички ділової розмови, знає англійську мову, також важливі знання різних інформаційних систем, особливо з урахуванням того, що сфера IT-технологій лідирує за вакансіями, і не буде зайвим досвіду роботи в рекламі.

Оставьте комментарий