Останні новини про індексацію зарплати продавця консультанта в АТБ у 2022 році

«Атб-маркет» було створено у 1993 році у Дніпропетровську. Перші назви супермаркету були іншими: “Калина”, “Тополь”, “Клен”. Спочатку вони були невеликими – лише 80 кв.м. Нині це величезна корпорація, яку знають не лише в Україні, а й за кордоном. 2021 року, до дня працівника торгівлі, відкрили музей, присвячений історії розвитку магазину.

zarplata atb 4 - Останні новини про індексацію зарплати продавця консультанта в АТБ у 2022 році

У 2018 році «АТБ» змінюють зовнішній та внутрішній дизайн.Вони стають чорними. З’являються додаткові послуги – це свіжа випічка, апарати для виготовлення кави, а також свіжі соки. У Запоріжжі у кількох відділеннях з’явилася послуга «Скануй та купуй». Можна самостійно відсканувати товар, сплатити готівкою або карткою. При виході потрібно лише показати охороні чек.

Нововведень досить багато, а коли касирам підвищать зарплату в АТБ? Завдяки появі супермаркетів виникли нові робочі місця, але й плинність кадрів є досить великою. Чи зміниться ситуація у 2022 році?

Скільки зароблятимуть Касири в АТБ

АТБ функціонують практично у кожному місті. Правильний маркетинг, вигідні ціни та великий асортимент продуктів на будь-який гаманець зробили магазин дуже затребуваним. В АТБ постійно потрібні спеціалісти. Це менеджери, вантажники, продавці-консультанти, охорона. Оплата праці щороку зростає.

zarplata atb 1 1024x676 - Останні новини про індексацію зарплати продавця консультанта в АТБ у 2022 році

Останні новини про індексацію зарплати продавця-консультанта в АТБ у 2022 році позитивні. У січні 2022 року оплату праці переглянули. Це сталося через збільшення мінімальної зарплати до 6500 грн. у грудні 2021 року. Наступне підвищення відбудеться вже у жовтні цього року.

Головні переваги роботи

Загалом у супермаркеті працює близько 60 000 співробітників. Список всіх відділів можна знайти на офіційній сторінці в Інтернеті. Дізнатися про вакансії можна, якщо звернутися за номером телефону, записаним на сайті.

Перед тим, як розпочати роботу, кандидат має пройти оплачуване стажування. Вона може тривати від 3 днів до 2 тижнів. Все залежить від бажаної посади та від того, наскільки швидко майбутній співробітник зможе увійти до курсу справи.

Головними перевагами роботи є:

 1. Офіційна заробітна плата.
 2. Премії під час виконання плану, за оперативність обслуговування та підтримання чистоти у своєму відділі.
 3. Шанс збудувати успішну кар’єру.
 4. Графік роботи: 3 робочі дні та 3 вихідні.

Зарплатня касира в АТБ у 2021 році становила від 7000 грн. Після Нового року вона збільшилась на 1000 грн. Це ставка, яку отримує співробітник без урахування преміальних та бонусів. Якщо зважати на всі доплати, то зарплата становить 11000 грн і вище. Працівники великих міст отримують більшу премію, ніж у провінціях. Це з товарообігом магазину.

Отримати бонуси та премії можна, якщо:

 1. магазин виконав план продажу;
 2. за відсутності скарг із боку співробітників чи покупців;
 3. є переробка. Особливо це актуально у сезон відпусток чи лікарняних.
Читайте так же:  расчет индексации зарплаты в Украине 2022 - калькулятор
zarplata atb 3 - Останні новини про індексацію зарплати продавця консультанта в АТБ у 2022 році

Головним плюсом є своєчасна оплата праці. Завдяки відгукам працівників стало ясно, що зарплату вони отримували у певний день. Можливість брати підробіток для деяких працівників стала перевагою у додатковому заробітку.

Продавець-консультант працює не лише на касі. За кожним працівником закріплено певний відділ. Він повинен стежити за кількістю товару на полицях, перевіряти термін придатності товарів та відповідність цін. Також має ставитися шанобливо до кожного покупця.

Яка зарплата в Охороні в АтБ

Влаштуватись на роботу охоронцем можна за наявності досвіду роботи 6 місяців. Бажано мати такі навички:

 1. Вміти використовувати переговорні пристрої.
 2. Знати дорогий товар для посиленого контролю.
 3. Під час крадіжки охорона може затримати злодія до приїзду поліції.
 4. Вміти використати засоби для гасіння пожежі.
 5. Охоронець контролює касирів та інших співробітників.
 6. Стежити за проведенням ануляції чека.

Охоронці, які перебувають у торговому залі, мають постійно контролювати усі приміщення. Не можна сказати, що робота охорони складна, але потребує підвищеної уважності. А ось чи очікується підвищення зарплати охорони в АТБ 2022році?

Вже восени оплата праці стане вищою. Це з збільшенням розміру мінімальної оплати. Різниця невелика – лише 200 грн.

zarplata atb 5 - Останні новини про індексацію зарплати продавця консультанта в АТБ у 2022 році

При вступі працювати кандидату надають можливість ознайомитися з посадовими інструкціями. Працювати доводиться багато, а зарплата – невелика. Отримувати можна більше, але для цього доведеться брати додаткове навантаження у свої вихідні або в нічні зміни. Така робота підходить молоді.

До речі, охоронці можуть бути оштрафовані за недотримання правил роботи.

Скільки заробляє Водій АТБ

АТБ-маркет не має власного автопарку, тому доставка продукції виробляється іншими компаніями. Зарплата водія в АТБ не залежить від цієї фірми та нараховується компанією, яка найняла співробітника. 2022 року супермаркет планує наймати працівників, які мають власний автотранспорт.

Читайте так же:  Повышение зарплаты пенитенциарной службе в Украине в 2022 году

Скорочення

АТБ-Маркет постійно розширюється. Відкриваються нові магазини та створюються додатково робочі місця. Завдяки цьому скорочення співробітників в АТБ у 2022 році не очікується, навіть навпаки.

Невелика оплата праці призводить до того, що працівники довго не можуть витримати тяжкий графік та постійний контроль. Але є також працівники, які звільняють робочі місця, оскільки йдуть на підвищення чи декрет.

zarplata atb 2 - Останні новини про індексацію зарплати продавця консультанта в АТБ у 2022 році

Збільшення кількості робочих місць пов’язане з тим, що додалися нові «зони відповідальності». Змінився не лише дизайн: АТБ стали «чорними», але з’явилися випічка, кава та свіжі соки. Для обслуговування потрібен додатковий персонал.

2022 року планується відкриття ще 130 нових магазинів по всій території України. Це надасть додаткові робочі місця.

Головною перевагою розвитку АТБ став не асортимент товару, а можливість заощадити. Компанія стрімко розвивається, тому потреба у співробітниках постійно зростає.

Оставьте комментарий