останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

Стюардеса – це дуже важлива та романтична професія. І насправді, напевно, всі дівчатка мріють стати стюардесами, тому що у них приваблива зовнішність, гарна мова, і якщо вірити образу, який вони створюють, то успішне життя з високою заробітною платою. Чи це так насправді? Швидше за все, це риторичне питання, хоча вважається, що в українській авіації спостерігаються одні з найвищих заробітних плат по країні. Сьогодні варто обговорити, коли стюардесам підвищать зарплату в Україні і на що в принципі можна розраховувати.

stuardessa 7 - останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

Як формується зарплата стюардеси?

Офіційний оклад стюардеси формується за особливим принципом. Це не фіксована цифра, вона складається з певної ставки та другої частини – наліт льотного годинника.

Нальотом називають певну кількість годин, які стюардеса проводить на своєму робочому місці, тобто в літаку. Це вважається робочим часом, але починається тоді, коли людина заходить на борт, а закінчується лише після того, як виконано всі посадові інструкції.

Наліт може відрізнятись один від одного, і показник залежить від сезону, саме він є основною частиною окладу. Паралельно видаються добові кошти, це все враховується, якщо бортпровідники залишаються однією чи більше інших містах чи країнах між рейсами. Добові визначаються законодавством, але вони змінюються залежно від країни перебування, тобто зарплата стюардеси в Україні зазвичай високі.

stuardessa 6 - останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

Українські стюардеси показують високий рівень професіоналізму, тож скаржитися на зарплати не доводиться.

Важко сказати, що є якась середня зарплатня стюардеси. Все залежить від того, в якому класі вона літає скільки годин. Більше того, якщо розглядається робота в українських авіакомпаніях, цифри будуть одними, але в закордонних компаніях вони зовсім інші.

Зарплата стюардесам у МАУ у 2022 році

Дуже популярна українська авіакомпанія МАУ – міжнародні авіалінії України залишає зарплату стюардес своєю комерційною таємницею. Згідно з інсайдерською інформацією, ставка у стюардес мінімальна і відповідає законодавству. На поточний момент вона становить 6500 гривень, та останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні у 2022 році каже, що все відбуватиметься за планом.

stuardessa 5 - останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

У середньому літна година оплачується у розмірі 50 гривень, у старших бортпровідників ця цифра може бути на 15 гривень більшою. Простий борт провідник за 90 годин роботи отримає зарплату, яка відповідає приблизно 13 – 15 000 грн. Сюди ж потрібно додати добові витрати на відрядження. З урахуванням того, що компанія є міжнародною, то літаки перетинають кордони, і відрядження оплачуватиметься навіть у тому випадку, якщо літак відлетів і прилетів назад за один день.

Підсумкова сума стюардеси за місяць зазвичай становить 15 – 20 000 грн. Багато це чи мало – питання яке напевно залишиться без відповіді, але не можна не сказати, що за такого окладу стюардеси цікавляться, коли їм підвищать зарплату. Відповідно, підвищення зарплати стюардесам в Україні 2022 року залишається актуальним питанням.

Читайте так же:  Индексация зарплаты в 2021 году в Украине

Як стати стюардесою?

В Україні лише кілька компаній пропонують вільні компанії бортпровідників. Для цього доведеться пройти спеціальне навчання, виграти конкурс і, що дуже важливо, відповідати цілій низці певних вимог.

stuardessa 4 - останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

Насамперед варто сказати про те, що стюардеси повинні мати можливість діставати рукою до верхньої полиці в салоні – висота її становить 2 м 12 сантиметрів. Відповідно, зростання має бути високим – від 160 для жінок, і від 183 сантиметрів для чоловіків.

Окремі вимоги є до віку, тому що не можна стати членом екіпажу, якщо йдеться про першу роботу, тобто відсутність досвіду, якщо людині більше 29 років. З досвідом роботи можна знайти посаду після цього часу.

Зазвичай авіакомпанії навчають борт провідників, але при цьому вони вимагають наявності дипломів про закінчену вищу освіту, спеціальність зазвичай не має жодного значення.

stuardessa 3 - останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

Щодо зовнішності, то конкретних вимог немає, але оголошення говорять про те, що претендент повинен мати приємну зовнішність, тобто стюардеси або бортпровідники не можуть мати в пірсинги помітних місцях, татуювання або різнокольорове волосся.

Що відомо з приводу скорочення стюардес?

Звичайно, без скорочення співробітників обійтися точно не вийде, тому що ситуація призвела до того, що авіакомпанії не літають, відповідно, бортпровідники не мають роботи. Сказати про те, як саме відбуватиметься скорочення стюардес у 2022 році в Україні і до чого це призведе, чи виплачуватимуть за якісь компенсації, чи ні, досить складно. Проте за новинами з цього питання варто стежити у режимі реального часу, бо все змінюється дуже швидко.

stuardessa 2 - останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

Пенсія у стюардеси у 2022 році?

Окремого впливу заслуговує пенсія стюардеси в Україні. Дело в тому, що робота бортпровідниками пов’язана з певними складнощами для здоров’я. Висока оплата праці пов’язана саме з цим, тана пільгову пенсію представники цієї професії можуть вийти набагато раніше. Для дівчат пенсія призначається у 45 років, але обов’язковою умовою є наявність стажу, який має бути не менше 20 років, та 10 років із цієї кількості мають бути льотними.

Читайте так же:  Повышение зарплаты контрактника в Украины в 2020 году

Варто розуміти, що професія стюардеси далеко не легка, хоч її романтизують. Дуже складно створити сім’ю, коли ти маєш ненормований графік роботи. При цьому постійні перельоти досить погано впливають на здоров’я, і ​​це треба брати до уваги.

stuardessa 1 - останні новини про індексацію зарплати стюардеси в Україні в 2022

За наявності пенсійних виплат враховується розмір щомісячного окладу представникам цієї професії, а розрахунків береться рік безперервного стажу, враховується середня зарплата країни, і навіть розмір податкових відрахувань. На розмір майбутніх виплат впливає стаж, період непрацездатності, а також декретна відпустка. Докладніше питання підвищення зарплат можна буде обговорювати лише після того, як ситуація в країні стабілізується, тому що від цього залежить робота авіаліній.

Оставьте комментарий