Останні новини про індексацію зарплати пенітенціарної служби в Україні у 2020 році

У будь-якій країні знаходиться деяка кількість осіб, які переступили закон. Зловити їх, як правило, нескладно, але набагато важче довести, що злочинець винен, а потім проконтролювати здійснення покарання.

Гарантія об’єктивності і покарання порушників закону-справа великої відповідальності, яким займаються пенітенціарні службовці. Вони приводять у виконання покарання, які призначені судом, а також запобігають можливості повторного порушення закону. До того ж, пенітенціарна служба здійснює правоохоронну діяльність.

зарплати державної служби

Однак, через те, що така праця протягом довгого часу не була оцінена по достоїнству, заробітні плати службовців залишалися низькими. В даний час, працівників хвилює, коли пенітенціарній службі підвищать зарплату в Україні, в які терміни це станеться, так як правлячі структури дали обіцянку знайти вихід зі сформованої ситуації як можна швидше.

ДПСУ-що це?

Пенітенціарна структурна одиниця являє собою головне структурний підрозділ, що здійснює виконавчу владу на території країни, організація має особливе положення, представляючи собою базову частину кримінально-виконавчого устрою в державі.
Служба керувала організаціями, які займалися виконанням в дії покарань, санкцій на території держави. Органи управління, розміщені на територіях державного значення, були їй підпорядковані.

Департамент займається виконанням покарань, був переформований в дану службу в 2010 р.

Функції та обов’язки

Державна пенітенціарна служба України займається здійсненням політики держави в питаннях виконання покарань.
Базові функції ДПТС являють собою наступне:

  • Реалізація судових вироків, стягнень та виконання кримінальних покарань.
  • Знесення рекомендацій щодо організації політики держави, що стосується виконання кримінальних покарань.
  • Гарантія дотримання прав людини і громадянина, виконання умов, закріплених у законах, щодо виконання кримінальних покарань, реалізації законних прав та інтересів засуджених і осіб, які перебувають під вартою.

Справжня зарплата

Правлячі структури визнавали, що у інспекторів пенітенціарної структури мізерна зарплата пенітенціарної служби Україні, не досягає середньостатистичних даних по Україні. Все ж, недостатньої кількості співробітників не спостерігалося, тому служба не припиняла працювати.

Читайте так же:  Последние новости о индексации зарплаты моряка в Украине в 2020 году

У свою чергу, в законодавстві було зазначено, що виплати співробітникові не повинні бути нижче найменшої заробітної плати, відповідно, стільки і виплачувалась працівникам пенітенціарної служби. Хіба що, їм виплачувалися деякі надбавки, що залежать від кількості ув’язнених.

Поширена думка, що будь-які скарги на низькі зарплати були відсутні, отже, хабарі були заздалегідь прораховані, будучи включеними в грошове забезпечення. На жаль, через вищезгадану проблему із заробітною платою, корупція набула широкого поширення в даній службі.

Представників цієї структури, анітрохи не приховуючи, говорять про те, що зарплати повинні бути, як мінімум такими ж, як у представників правоохоронних органів. Останнім виплачується не менше семи тисяч гривень, але вони, на відміну від службовців ПТС, нерегулярно мають справу з порушниками законів.

Зміни у виплатах

Зміни у виплатах

Багатьох працівників хвилює питання, які останні новини Про індексацію зарплати пенітенціарної служби в Україні в 2020 році? Цього року всі з нетерпінням чекають підвищення зарплат пенітенціарних службовців України хоча б удвічі. Дійсно несправедливо кількість справ, якими займається дана організація, з урахуванням абсолютно невеликої заробітної плати.

Працівники цієї служби займаються досудової роботою, збирають речові докази і формулюють обвинувачення, спостерігають за виконанням рішення суду, здійснюють реабілітацію засуджених, і намагаються не допускати повторних злочинів. Однак, це навіть неповний список того, чим займаються співробітники служби. Рядові службовці охороняють місця позбавлення волі, стежачи за ув’язненими. Так що проблема оплати праці є абсолютно закономірною в ситуації, що склалася.

Згідно з недавніми звістками щодо індексації заробітних плат пенітенціарної служби в Україні в цьому році, планується здійснити дану процедуру відповідно до положень цього законодавства. Проте, індексація буде проводитися тільки тоді, коли з’являться всі необхідні для цього умови. Необхідно, щоб зайвий тиск на економіку держави не проводилося. На даний момент конкретної інформації з вищезазначеного приводу немає, отже, треба чекати заяв з боку держави та представників ДПТСУ.

Важливо! Представникам пенітенціарної служби не варто переживати, влада України запевнила, що скорочення співробітників пенітенціарної служби в 2020 році в Україні не передбачається.

Досі невідомо те, яким чином здійснюватиметься підвищення заробітних плат співробітників Служби. Отже, передбачувані зарплати і терміни реалізації цього наміру ще не оголошували. Як би те ні було, зарплата в службі пробації, в тому числі і рядовим співробітникам, буде грунтуватися виходячи із запланованого підвищення мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму.

Пенсійна реформа

Ці моменти встановлюються постановою, яка була прийнята на деякий час вперед. Відповідно, підвищення зарплати пенітенціарній службі в Україні 2020 і соціальних стандартів незабаром має відбитися на загальному обсязі матеріального забезпечення. Цілком можливо, що заробітна плата співробітників Служби зросте на пару розрядів в тарифній сітці.

Оставьте комментарий