Останні новини про підвищення зарплати військовим у 2020 році в Україні

Щороку бюджет України, з якого українцям приходять заробітні плати, інші виплати, переглядається, сума капіталу змінюється. З правками в бюджеті зростає прожитковий мінімум кожного жителя країни, відповідно, піднімаються зарплати, соцвиплати. Тому всі, хто працює на державу на різних підприємствах, держустановах чекають підвищення окладу. Найбільш піднімуть суму щомісячних нарахувань захисникам України, солдатам. У зв’язку з цим багатьох цікавить питання, яка буде зарплата військовослужбовців України в 2020 році.

Зарплата військовим

Зарплата військовим: загальні відомості

Щоб вивести Україну на новий рівень, уряд країни вирішив посилити армію. У зв’язку з цим було прийнято рішення підвищити зарплату солдатам, всім військовим. Вже кілька років від простого солдата до військового вищого звання йдуть суперечки, іноді траплялися протести з приводу низької оплати військових. Особливо це питання загострилося, коли на Донбасі почалися військові протистояння. Як повідомили в уряді, підвищення відбудуться. Перші надбавки прийдуть на рахунок українським захисникам вже в січні 2019-го року.

Під час прийняття бюджету, було виділено більше двісті дев’ять і п’яти десятих мільярда гривень. У цю суму, крім виплати бійцям, входить закупівля військової техніки, зброї. Частину грошей збираються витратити на будівництво майданчиків для тренувань військових. Щоб перевірити працездатність техніки, найчастіше, це танки, проводять різні випробування. Для таких дій також необхідні кошти, перевірка танків на полігонах також буде забезпечена за рахунок виділених фінансів. Цього року збираються посилити армію більш сучасною зброєю: ракети крилаті, системи, призначені для захисту від танкових, ракетних снарядів.

Підвищення заробітної плати буде підвищено всім без винятку військовим. Хто яку суму отримає, залежить від декількох факторів:

  • звання (найбільша сума надійде на рахунок генералів);
  • місце знаходження військовослужбовця (велике значення має, де знаходиться армієць: на мирній території, або там, де йдуть бойові дії);
  • будуть враховуватися також те, які заслуги були у військового перед Україною (це стосується військового, який знаходиться на заслуженому відпочинку).

Останні новини про підвищення зарплати військовим у 2020 році в Україні повідомляють, що перші надбавки нараховуватимуться, починаючи з початку 2019 року. Незважаючи на те, що надбавку отримають всі, сума буде різною: генерал отримає найбільше, солдат менше. Проте, загальна сума нарахувань буде вище на тридцять три відсотки в порівнянні з попередніми виплатами.

військовий збір

Хто скільки отримає?

У двадцятому році більшу, підвищену зарплату отримають не тільки військові, які мають якесь звання, досвід у військовій справі, але і всі, хто знаходиться в зоні антитерористичної операції. Це танкісти, гранатометники, лікарі, водії техніки. В цілому, надбавка буде великою на тридцять три відсотки. Якщо порівнювати з попередніми роками, мінімальна сума зросте з три тисячі дев’ятсот гривень до п’яти тисяч чотириста.

Читайте так же:  Зарплата сотрудникам МЧС в Украине в 2018 году

Зарплата військових України в 2020 році буде залежати від того, яку посаду займає людина, які у нього заслуги. Чоловік, службовець за контрактом за фахом танкіст, водій БТРа, танка отримуватиме приблизно одинадцять тисяч триста гривень. Хто має більше звання, є офіцером армії, належить п’ятнадцять тисяч дев’ятсот гривень. Доктор, волонтер, який рятує життя на території військових дій, щомісяця буде отримувати п’ятнадцять з половиною тисяч (до 2018-го ця категорія отримувала одинадцять з половиною тисяч). Морякам-піхотинцям, службовцю-штурмовику нараховуватимуть однакову суму – більше вісімнадцяти тисяч, що на п’ять тисяч більше, ніж до підвищення. Військові в повітрі (льотчики) отримають надбавку сумою в двадцять одну тисячу.

Крім того, що посадові оклади військовослужбовців зростуть в рази, влада вирішила винагородити тих, хто служить в особливо запеклих умовах. Премії нарахують ті, хто ніс службу в особливо запеклих умовах. Сума премії буде залежати від основної получки бійця, в даному випадку, шістдесят п’ять відсотків (в минулому, 2018 році, це було всього десять відсотків).

Якою буде допомога з безробіття

В зоні військових дій на Донбасі свій борг перед країною виконують бійці так званих об’єднаних сил. Кожен місяць тим, хто несе службу біля основних пунктів оборони, буде кожен місяць нараховуватися десять, службовцям на інших об’єктах Об’єднаних сил – чотири з половинойтысячи.

Підвищення також варто очікувати тим, хто знаходиться на заслуженому пенсійному відпочинку. Воїнам-пенсіонерам підвищать щомісячні виплати приблизно на півтора тисячі гривень. Солдатам оклад підвищуватимуть двічі: восени вісімнадцятого, на початку дев’ятнадцятого року.Пенсіонерам, ветеранам АТО підвищення проходитиме у три етапи: у жовтні 2018 – го на півтора тисячі, у січні 2019 – го, Січень 2020-го на сімсот п’ятдесят гривень. Загальна сума підвищення –три тисячі.

Хто скільки отримає?

Зарплата військових за званнями виглядає так:

  • Військовий з самим меншим званням солдата буде отримувати десять тисяч (для порівняння – сім з половиною за вісімнадцятий рік).
  • Військовим, руководящимбригадой на сухопутному бойовому транспорті, виплати підвищать від вісімнадцяти до двадцяти п’яти тисяч.
  • Виплати солдатам-морякам становитимуть двадцять вісім тисяч.
  • Сума виплат військовим-льотчикам – двадцять одна тисяча дев’ятсот тисяч гривень.
  • Солдати, які мають звання сержанта, командири-старшини матимуть нарахування в сумі п’ятнадцять тисяч вісімсот п’ятдесят вісім тисяч.
  • Офіцерам належить мінімум сімнадцять тисяч шістсот двадцять тисяч.
Читайте так же:  Будет ли повышение зарплаты МЧС в Украине в 2022 году?

Підвищуватися виплати будуть у два етапи-першого жовтня вісімнадцятого, першого січня дев’ятнадцятого року. Під час розгляду бюджету було виділено чотири з половиною мільярди на армію.

Скільки нарахують воїнам АТО?

Зарплата військовослужбовців України в зоні АТО також залежить від того, яку посаду він займає, де служить («гарячі точки» призначається додаткова нагорода). Військові, командувачі бригадами на Сході країни, отримуватимуть близько двадцяти шести тисяч, завідувачі батальйонами – від дев’ятнадцяти до двадцяти трьох тисяч, головні в роті-шістнадцять тисяч.

З тих пір, як на Донбасі почалися військові дії, станом на 2018 солдати отримали близько сто шістдесят вісім мільярдів національної валюти. Сто п’ятдесят сім мільярдів пішло на винагороди за проведення боїв в гарячих точках.

Зарплата контрактникам

Зараз призов в армію здійснюється не за такими суворими правилами, як це було кілька років тому. В наш час солдати часто поповнюють ряди контрактників. Призовний вік станом на 2019 рік становить двадцять років. Йдуть служити на платну службу (за контрактом) повинні бути не молодше вісімнадцяти років. Контрактнику не обов’язково проходити навчання, він може відразу підписати контракт, піти служити в Збройні сили. Контракт можуть укласти ті, які пройшли звичайну, строкову службу, мають досвід, чи прослужили в армії не менше одинадцяти місяців.

Багато із службовців за укладеною домовленістю, воюють на Донбасі, знаходяться в армійських запасах. За свою службу хлопці отримують гроші. На початку дев’ятнадцятого року мінімальна сума військових виплат зросла в кілька разів. До 2018-го контрактники отримували шістнадцять тисяч. У 2020 році зарплата військовослужбовців контрактників України зросте до двадцяти двох тисяч. Сума підвищень також залежатиме від рангу, займаної посади, наявності особливих заслуг.

Читайте так же:  Підвищення зарплати прокурорів в Україні в 2021 році

До чотирнадцятого року мінімальна получка солдата становила тисяча сімсот гривень. З кожним роком сума зростала: 15-ий рік – чотири з половиною тисячі, 16-ий – сім з половиною, сімнадцятий – вісім з половиною, вісімнадцятий – шістнадцять.

grivny 1024x684 - Останні новини про підвищення зарплати військовим у 2020 році в Україні

Що таке грошової допомоги калькулятор?

Калькулятор грошового забезпечення військовослужбовців України – спосіб розрахувати, скільки належить окремо взятому військовому. Подібний документ щороку, після підвищення зарплати, оновлюється. Щоб дізнатися, яку суму отримає військовий, необхідно заповнити порожні поля таблиці. Потрібно вказати звання, скільки років людина перебуває на займаній посаді, чи є чоловік воїном АТО. В таблиці калькулятора вказана вся інформація про надбавки, премії, сума кожного нарахування. Заповнивши всі поля, воїн дізнається, скільки йому нарахували, яку суму видадуть особисто або перекинуть на рахунок.

1 комментарий к “Останні новини про підвищення зарплати військовим у 2020 році в Україні”

Оставьте комментарий