Передбачення для Зеленського на 2021 рік

Передбачення для Зеленського на 2021 рік-предмет підвищеного інтересу, але знайти згадку про конкретні події, Майбутні політику, практично неможливо. Це не дивно, оскільки в країні настав час заборон-телеканали та інтернет-ресурси забороняють пакетами, від 3 до 400 в одному заборонному указі. Нікому з заробляють гроші на підтасовках, інсинуаціях і помітних заголовках не хочеться позбутися джерела доходів.

Передбачення для Зеленського на 2021 рік

Прогноз від Халанської

Українські новинні портали в світлі прийняття нового закону і заборони понад 400 сайтів вже з обережністю розміщують матеріали про президента, посилаючись на джерела, попереджаючи при цьому, що не поділяють точку зору автора або не несуть за неї відповідальності.

Передбачення для Зеленського на 2021 рік саме в такому варіанті розмістило одіозне видання «Обозреватель». Астрообоз-постійна рубрика, передрукував з уже забороненого Телеграма прогноз від Л. Халанской, з якого складно витягти якусь інформацію, крім наступної:

 • нинішній рік, в силу своїх покровителів-Сатурна і Юпітера, буде вельми непростим для Водолія, під знаком якого не пощастило народитися нинішньому українському президенту;
 • минула зима в цьому прогнозі повинна була стати для нього випробуванням, якщо судити по персональному гороскопу і по Сонцю і Венері;
 • незважаючи на тотальний негатив у вже складеному прогнозі, астролог запевняє, що кульмінація напруженості настане влітку і до кінця поточного року особливих неприємностей вже не передбачається;
 • йдеться про атаки на фізичний та емоційний стан з боку жіночої статі;
 • про Місяць і Марс, які обіцяють операцію або поранення;
 • про складні переміщення натальних планет, прямо або побічно вказують на те, що Зеленський приділяє величезну увагу власним особистим інтересам і свого приватного життя.

У багатослівному виливі немає ні слова про те, що чекає Україну при Зеленському, зате заключний Пасаж від Л.Халанської виконаний з величезною майстерністю. Він містить недвозначні натяки, злегка завуальовані новими посиланнями на натальні планети і знак Зодіаку, під яким народився нинішній президент – про непередбачуваність подій в його житті, випадок, як визначальний момент, і про створення неординарної ситуації.

Недвозначно заявлено, що основне передбачення по Зеленському 2021 – раптовий поворот подій. Як розцінювати все вищесказане, оглядач не наважився коментувати, але ясно, що одкровення астролога з опального ресурсу передруковані явно навмисно.

Читайте так же:  Нострадамус об Украине в 2018 году

Загальний прогноз: анонімно

У січні Інтернет-видання дні. Ру розмістило коротке резюме, яке можна було б озаглавити екстрасенси про Зеленського, якби в ньому були присутні конкретні імена, а не згадка про публікацію в соцмережах шокуючих прогнозів про настільки несподівано піднявся на рівень світовій політиці і колись улюбленому народом коміку. У невеликому огляді можна виділити основні тези:

 1. Колишньому президенту-кондитеру, з вини якого на Донбасі загинуло кілька тисяч людей, нічого не варто оплатити замовне вбивство суперника, з великим відривом переміг на президентських виборах.
 2. Падіння рейтингу нинішнього українського президента пояснюється невиконаними передвиборчими обіцянками: Зеленський вперто впроваджує тенденції, протилежні раніше заявленим у передвиборчій програмі (незрозуміло, за що його повинен гримнути Порошенко, якщо його напрямки продовжує гідний наступник).
 3. У подальшому розвитку подій в коротко викладеному повідомленні на тему астрологи про Зеленського вказується тільки, що в кінці весни його неминуче очікують поразки, а серйозні помилки можуть привести і до перспектив кримінальної відповідальності.

Головна помилка опонентів і тих, хто публікує передбачення про те, що чекає Зеленського – впевненість в існуванні в країні системи епохи пізнього Януковича, коли для того, щоб прибрати політичного опонента або просто політичного діяча, опозиційного до чинної влади, потрібні були правові підстави і судові інстанції.

У нинішній Україні президент зневажає свободу слова, голосно декларовану в Конституції, чинить тиск на Конституційний суд, над яким не має юрисдикції, підтримує закон про політичний тиск на всіх, хто дотримується протилежної думки.

Володимир Зеленський

Ніхто не може довести відсутність зв’язків між колишнім президентом-мільярдером і нинішнім нищебродом, ніхто не може довести, що Зеленський – не підставна, випадкова фігура, виставлена, щоб обдурити довірливих виборців, якийсь хлопчик для биття, на якого згодом повісять всіх собак. Так що слова про кримінальну відповідальність, можливо, у астрологів і пророчі, але такий поворот подій трапиться явно не навесні нинішнього року, а в майбутньому, яке з деякою часткою перебільшення можна назвати осяжним.

Читайте так же:  Прогноз ясновидящих на 2019 год для Украины

Ймовірний рік відставки

Інтернет-портал Україна. Ру, популярність якого досягла небувалих масштабів, завдяки об’єктивній оцінці подій, що відбуваються в країні, опублікував інтерв’ю з учнем П.Глоби. В. Росс, оперуючи тими ж символами, на які посилається л. Халанська, прокоментував їх розташування по-своєму і зробив вельми цікаве передбачення Зеленському:

 • возз’єднання в день народження нинішнього президента Сатурна і Сонця – символічно, оскільки планета-ниспровергатель, знак пертурбацій і трансформацій в звичному перебігу подій;
 • рік обіцяє Зеленському всі несподівані неприємності, при яких випадковій в політиці людині буде важко втриматися в президентському кріслі;
 • Влад Росс передбачив колишньому КВН-щику депресивний стан і реальний варіант відходу із займаної посади, чи то за власним бажанням, чи то за обставинами, що створилися навколо нього.

Рік тому цікаву версію на сторінках того ж інформаційного порталу представила астролог Е. Мурзіна. У світлі нинішніх подій і заяв колись перспективного шоумена, а зараз – політика з провальним рейтингом, в намірі якого повернути Донбас і Крим навіть шляхом насильницької мобілізації резервістів і відновлення військових дій. При цьому тільки деякі положення залишилися актуальними.

Припинення війни?

Опубліковані передбачення, що чекає Україну з Зеленським в 2021 році Від є.Мурзіної все ще зберегли актуальність, хоч і були зроблені в минулому році. Дама приємної зовнішності:

 • нагадала про вкрай невдалу, з точки зору астрологів, дату проголошення незалежності країни • результатом будуть перманентні трансформації, протистояння і майдани;
 • поінформувала про невдалу карту України, активовану затемненням 2013 року: активовані негативні точки у фінансовому, хворобливому та особистісному планах;
 • повідомила про наростання тенденції до припинення війни, але припустила її закінчення в нинішньому, 2021;
 • допустила ймовірність обмеження України в діях на світовій політичній арені;
 • припустила ймовірність створення в житті народу різких і екстремальних ситуацій, які будуть пов’язані з землею.
Читайте так же:  Экстрасенсы о том, когда закончится война в Украине

Зараз багато тез здаються неправдоподібними. Мурзіна порівнює Зеленського з Гамлетом, впевнена, що він буде битися, покладається на його чарівність і комунікабельність, передбачає невелике збільшення території України.

Однак є й очікувані висновки – його зусилля приведуть до несподіваних результатів. Астролог передбачив майбутнє Зеленського і України-перманентне продовження глухого кута і хаосу, проривів і провалів, відхід одних фігур зі сцени, але поява не нових, а все тих же, колишніх. Якщо Зеленський не прийме геніальне рішення, йому, можливо, доведеться покинути країну, а саму Україну як і раніше чекають неймовірні і неприємні трансформації.

Блажен, хто вірує

Незмінно провладне і патріотично орієнтоване, видання діалог ЮА знайшло в передбаченнях Ванги великого українського князя Володимира, який повинен запанувати на багатостраждальній землі України. Без посилання на будь-які джерела наводиться нібито мало місце пророцтво про возз’єднання українських територій, похмуру долю американського і російського президента.

Об’єднання під українським протекторатом анексованого Криму і тимчасово окупованих донбаських територій, на думку видання, вбачається в багатьох прогнозах болгарської провидиці, яких раніше не розуміли, але тепер вдалося розшифрувати з величезною точністю. Зеленський в цій публікації названий ключовою фігурою в міжнародній політиці. Йому не вдасться зробити все намічене, наприклад, припинити війну,але вдасться незбагненним чином повернути назад всі території, що від’єдналися.

Оставьте комментарий