Передбачення Едгара Кейсі 2020 для Росії

Медіум, а також одночасно цілитель розповів колись свої найпотаємніші сни пов’язані з майбутнім, яке було до нього в таємничих і загадкових для нашої природи снах. Цей сон залишив розбурхує враження, як у самого Кейсі, так і у всіх сучасників. Величезна кількість питань і так мало відповідей.

Дослідники таланту Едгара спробували відповісти на всі ваші сучасність питання, і ось що вийшло в кінцевому підсумку, сьогодні ми обговоримо прогноз Едгара Кейсі на 2020 рік для Росії і України.

Фотоколлаж Эдгар Кейси и разрушенные города

Кейсі безумовно вмів дивувати не тільки себе, але і суспільство. Примітно, що він зумів визначити хворобу самостійно і призначив єдине вірне лікування в настільки загадкове і непоясненному випадку, висловив величезну кількість пророцтв, частина з яких вже встигли здійснитися, а може бути, деякі стають дійсністю прямо в цей момент.

Дана персона є тим самим випадком, який не можна назвати шарлатанством, так як всі випадки його одкровення були засвідчені. А тепер все ж познайомимося з діяльністю Едгара і детальніше її вивчимо і дізнаємося ж, що хотів нам сказати своїми пророцтвами Кейсі для Росії і України.

Якщо зануритися в корені всієї історії, то можна прийти до висновку про те, що подібні сни з’явилися ще у віці 9 років, а причиною тому став сумний випадок прямо з дитинства, пов’язаний зі спогадами про рідного батька.

В результаті цього випадку хлопчик втратив свідомість і на той момент, коли він прийшов до тями, голос пообіцяв допомагати йому уві сні. Чий це був голос Едгар так і не зрозумів, але з того самого моменту він бачив багатозначні сни. Через досить тривалий термін Едгар зумів стати медіум професійного рівня і створив власну компанію з власним штатом помічників.

Чи багато чого збулося з усіх прогнозів пророка?

В особі пророка Едгар є досить суперечливою особистістю, і з цим важко посварити. Варто пам’ятати про те, що велика кількість масштабних прогнозів просто е збулося, але все ж є місце і тим прогнозам, які все-таки збулися і цілком точно.

В ряду всіх обставин можна зробити особливий наголос на те, що саме Едгар зумів побачити обидві світові війни, а також попередив світ про економічну кризу 1929, після чого повідомив і про кінець цієї кризи.

Ці та ще ряд подій зуміли довести світові, що слова провісника і все ж щось та значать, а з цього можна зробити лише один висновок – вірити можна і навіть потрібно.

Фотоколлаж купола церкви

Передбачення Едгара Кейсі на 2020 рік для Росії

Для Російської держави Едгар чекав поступового занепаду після розвалу СРСР, але лише до тих пір, поки у держави не з’явиться дружня країна, яка бажає їй процвітання.

Росія в 2020 році має всі шанси на те, щоб стати наддержавою, яка буде натхненно релігійною. Саме Російська держава зуміє дати світу нову надію і зуміє позбутися імперіалізму і більшовизму. Росія буде подавати величезні надії, як держава, яка здатна надати підтримку великої кількості держав.

Нарівні з цим Росія виступатиме в ролі досить сильної держави, що має сили як для підтримки країн, так і для придушення агресії.

Раніше Едгар говорив про те, що Володимир Путін може вивести Россі, на новий рівень, власне кажучи, на даний момент президент нашої держави цим і займається.

Прогнози Кейсі для України

Роздуми про Україну можуть дозволити подивитися на завісу прихованими очима. Кейсі сміливо говорить про те, що Україна зуміє закріпити власні позиції і навіть поліпшить їх.

Читайте так же:  Предсказание Ванги на 2020 год для России

Нарівні з цим Україна буде відновлювати своє становище в світі і до кінця 2020 року все-таки зуміє це зробити. Вірити словам Едгара можна, але все е необхідно проявляти обережність.

Україна співпрацюватиме з багатьма країнами і зуміє налагодити контакти з великою кількістю суперників.

ЕДГАР одним з перших заявив про те, що Україна зуміє відокремитися, якщо говорити про ті прогнози, які збулися. І справді, Україна зуміла стати окремою державою відразу після розпаду Радянського Союзу. І навіть в ті часи ніхто не міг і подумати, що ці передбачення збудуться, і матимуть будь-які підстави.

Що ж щодо пророкувань Едгара Кейсі на 2020 рік для України, то тут можна сказати багато чого. Кейсі повідомив суспільству про те, що для багатьох держав і України в тому числі настануть дні, коли доведеться пройти тимчасову перевірку на міцність. Однак, на тлі всіх перевірок Україна зуміє вийти переможцем з усіх перевірок.

Эдгар Кейси

Якщо ж більш детально обговорювати взаємини України і Російської Федерації по Едгару, то в даному аспекті можна обговорити багато чого. Пророцтво Кейсі наполегливо повідомляє нам про те, що відносини між Україною і Росією повільно, але вірно будуть рухатися в гору. Це означає факт того, що взаємини підуть в потрібне русло, а політична обстановка стане менш напруженою.

Прогноз може стати непоганою основою для подальшого розвитку шляхом налагодження відносин між двома країнами, такими як Росія і Україна. Велика ймовірність того, пророцтво Кейсі для Росії і України збудуться, хоча ніхто не може затвердити і довести дане припущення.

Що ж ще можна сказати? Напевно. На цьому моменті може початися лише сторонній аналіз, так як чіткі прогнози на цьому закінчуються. Але навіть, виходячи з усього вищесказаного, можна зробити досить непогані висновки про те, що світова політика буде налагоджуватися.

Читайте так же:  Прогноз Павлы Глобы о том, что будет 2021 году

В цілому обстановка між різними державами почне плавно переходити в більш м’яке русло з цього випливає логічний висновок про пом’якшення обстановки на світовій арені.

Вірити все ж чи ні, вирішувати виключно нам, але звернути увагу на такий розклад все ж варто. Велика ймовірність того, що ми дізнаємося результат всіх пророкувань Кейсі і зуміємо зробити грамотні висновки про те, що нам говорив великий провісник.

Оставьте комментарий