Передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік для України

Американський ясновидець і екстрасенс Едгар Кейсі вважається одним з головних паранормальних прогнозистів 20 століття, багато передбачення якого для світу, США та інших країн збулися. Сьогодні стало відомо, яке передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік дав для України.

Передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік дав для України

Передбачення Кейсі

Кейсі отримував інформацію про майбутнє уві сні, після чого і робив свої передбачення. Відомо, що Едгар Кейсі передбачив багато світових подій 20 століття:

  • початок Першої світової війни;
  • точну дату початку і закінчення Другої світової війни;
  • важливі битви з гітлерівською Німеччиною та їх результат;
  • розпад СРСР.

Відомо, що американський ясновидець за кілька місяців до своєї смерті в 1945 році, зробив безліч передбачень, які зачіпають і Україну.

Кейсі зробив передбачення і для 21 століття. Крім того, він сказав що радянська країна-переможець Третього Рейху – СРСР, розпадеться в кінці 20 століття. Є також прогноз Едгара Кейсі, згідно з яким в 2010 році Радянський Союз відродиться. Незважаючи на те, що в буквальному сенсі дане пророцтво провісника не збулося, є чимало видимих передумов до даного процесу, що підтверджують пророцтва Кейсі.

Крім цього ясновидець із США передрік економічне зростання Китаю в кінці 20-початку 21 століття. Також він назвав точні дати багатьох природних катаклізмів і техногенних катастроф. Нещодавно з’явилися дані про те, яке пророцтво Кейсі на 2022 рік дав для України

Коротка біографія Едгара Кейсі

Знаменитий американський ясновидець, який жив в кінці 19 – першій половині 20 століть, вважається однією з найзагадковіших фігур серед екстрасенсів і людей з унікальними паранормальними здібностями. Його багато хто ставить в один ряд з такими знаменитими провісниками минулого століття як Вольф Месінг і болгарська провісниця Ванга.

Читайте так же:  Передбачення ясновидців про Україну на 2022 рік

Про життя і витоки чудесного дару Кейсі біографи пишуть суперечливі факти. Достовірно відомо, що майбутній ясновидець народився в США в 18 березня 1877 року, а помер 3 січня 1945 року у віці 67 років.

Передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік

Одні дослідники його життя пишуть про те, що його дар відкрився після травми голови, отриманої під час гри в м’яч з однолітками, інші пишуть, що удар м’ячем хлопчик отримав по хребту, після чого впав у кому. Ті й інші автори вказують, що в цей час хлопчик вперше зробив своє передбачення уві сні, сказавши батькам, як потрібно лікувати його недуга, щоб відновити здоров’я. Дорослі виконали всі вказівки хлопчика, і незабаром він видужав. Після цього маленький Кейсі став робити свої знамениті передбачення уві сні.

Читайте так же:  Предсказание Эдгара Кейси на 2021 год для Украины

Відомо, що Едгард Кейсі закінчив тільки 8 класів, після чого зайнявся лікувальною практикою, допомагаючи в сумнівному стані ставити точні діагнози і підбирати способи лікування.

Уві сні Кейсі ставив точні діагнози, рятуючи багато життів. Крім цього американець став робити передбачення уві сні. Свої прийоми Кейсі проводив у лежачому положенні. Він засинав, а людина ставив йому під час сну питання і отримував точну відповідь. За своє досить коротке життя американець зміг зробити велику кількість передбачень, які його біографи продовжують розшифровувати.

Нещодавно стало відомо, пророцтво Кейсі на 2022 рік для України і те, що великий американський ясновидець точно вказав на те, що Третьої світової війни на початку 21 століття не буде.

Що передбачив кейсі для України на 2021-2022 роках

У прогнозах американського екстрасенса щодо України можна назвати збулося пророцтво про те, що до влади на початку 20-х років 21 століття прийде новий лідер, який спробує змінити ситуацію на Україні в кращу сторону. Багато хто бачить в цьому лідері фігуру а. Зеленського, проте поки не видно поліпшення становища основної частини громадян цього пострадянського простору.

Відомо, що в 2021 році передбачення Кейсі включало в себе:

  • зниження градуса протистояння на Донбасі і наступ тимчасового перемир’я на лінії зіткнення;
  • посилення погіршення українсько-російських відносин на міждержавному рівні;
  • погіршення матеріального становища більшості українців, зростання безробіття в умовах Ковидної пандемії, зниження заробітних плат і підвищення вартості життя для обивателя;
  • різкий економічний спад і обвалення економіки України.

Багато хто пов’язує пророцтво Кейсі на 2022 рік для Росії і України з фігурою нинішнього президента а.Зеленського. Однак це не відповідає змісту пророцтва кейсі, який передбачив відновлення нового СРСР, яке почнеться з об’єднання з Білоруссю.

Читайте так же:  Предсказания о Донбассе на 2021 год от экстрасенсов

Політика українського президента о. Зеленського не вписується в зроблений понад 75 років тому прогноз про те, що Східна Україна буде об’єднуватися з РФ, а внутрішня політика глави Української держави дозволить поліпшити матеріальне становище українців.

Нове передбачення Едгара Кейсі на 2022 рік для України, знайдене нещодавно його дослідниками, говорить про те, що українська держава почне зближення з Росією в 2022 році. При цьому йдеться про те, що увійти до складу РФ захоче Східна Україна, і такий стан справ вплине не тільки на весь пострадянський простір, але і на ситуацію в усьому світі.

Оставьте комментарий