Передбачення Нострадамуса на 2021 рік для Росії

Сучасну людину складно чимось здивувати, але з появою в світі Інтернету, для людства стало доступно безліч відповідей на питання, розгадок таємничих і незрозумілих речей, які століттями розбурхували уми людей. Сьогодні можна постаратися дати відповіді на безліч питань, зрозуміти деякі особливості майбутнього.

предсказание для России

З “прочиненням завіси” звичайній людині доступні передбачення великих людей пішли століття тому їх пророцтва, передбачення Нострадамуса на 2021 рік для Росії на майбутнє.

Чимало цікавого містять катрени Нострадамуса з прогнозами для Росії на 2021 рік. Вони дадуть вичерпні відповіді про те, що буде відбуватися з її економічним і політичним життям?

Великий французький оракул Мішель де Нострадамус

Астролог, лікар, філософ передбачав майбутнє для всього світу, кожної країни окремо і великих світових персон, що підтверджується вже збулися пророцтвами. Свій перший збірник катрен він опублікував в 1555 році, що складався з понад 3-х сотень чотиривіршів. Саме ця особливість відрізняла віщування Великого пророка від безлічі його послідовників і провісників, він збірки пророцтвом у вигляді чотиривіршів, ребусів, загадок, невеликих карт. Він аргументував це тим, що тільки виняткові уми гідні розгадати його загадки, і зможуть відкрити для себе істину майбутнього. Це багато в чому ускладнює процес оприлюднення пророцтв.

Після виходу першої збірки він не один раз перездавав його, доповнюючи свої пророцтва, змінюючи їх, але повне зібрання його пророкування було опубліковано тільки після смерті.

Вже безліч десятиліть сучасники розгадують складні пророцтва астролога і оракула, вишукуючи там вести про економічні катастрофи, природні катаклізми аномалії, і різних військових конфліктах у всьому світі.

Що чекає Росію?

Катрени Великого французького алхіміка містять чимало туманних прогнозів на 2021 рік, але навіть великі скептики ставляться до них з повагою. Пророцтво Нострадамуса про те що буде з Росією досить широко, включає безліч її територій, національностей і політичних питань:

1. У 2021 році північні регіони можуть «приміряти на себе гавайські сорочки» адже їх чекає різке підвищення «стовпчиків термометрів». Це ні для кого не новина, адже весь світ терпить наслідки від зміни кліматичних зон вже кілька десятиліть.

2. Жителі Заполяр’я відчують на собі підтавлення» вічної мерзлоти”, також їх очікують сильні вітри.

3. Нострадамус передбачав сильні пожежі на Далекому Сході, які будуть виснажувати росіян.

4. Навесні в Росії очікуються зливові дощі, які викличуть повінь на Кавказі.

5. У 2021 році очікується за пророцтвами великого вченого суха, посушлива погода, тому фермерам варто «зробити знижку» на втрату врожаю.

6. Згідно з передбаченнями Нострадамуса Росію чекає зміна оптичного лідера, що дозволить їй зміцнити позиція на світовій арені.

7. РФ укладе вигідну угоду з Індією і Китаєм і їх назвуть «велике тріо».
Французький алхімік один з небагатьох, хто в 2021 році розглянув зародження 3-ї світової війни.

Причому він вказав, що перед нею буде «Знамення». За переказом його катерн, це буде “народжений маленький виродок”. У ті часи це могло означати що завгодно, багато скептиків схиляються до того що мова не йде про живу дитину.

Швидше за все, в пророцтвах йдеться про створення робота або впровадження в життя людства штучного інтелекту.

предсказание Нострадамуса на 2021 год для России

До слова, останні кілька років штучний інтелект створений і благополучно існує разом з людьми.

Катрени Нострадамуса на 2021 рік стверджують, що російські політики будуть намагатися оточити себе союзниками, будуть шукати допомоги з усіх боків, як у Європи так у своїх братніх держав. Можливо не припинення війни на Сході України, але сильне її ослаблення. Новий російський лідер постарається налагодити мир, як всередині держави, так і за її межами.

Нострадамус також, як і велика Болгарська провісниця Ванга стверджували, що в 2021 році почнеться «велике переселення». Що конкретно це означає сучасники поки не розгадали, можливо мова йде про географічні переміщення народів, можливо це були «метафоричні іносказання».

Читайте так же:  Пророчество Кейси на 2019 год для Украины

Інші передбачення алхіміка

Багато передбачень Нострадамуса поки не розгадані, в його катренах мало вказано історичних дат, імен. Прогноз Нострадамуса на 2021 рік оповитий серпанком туману, загадками, тому необхідно докласти чимало зусиль, щоб зрозуміти, що саме великий Мішель Нострадамус мав на увазі.

Поки достеменно відомо, що для Сполучених Штатів Америки 2021 рік буде наповнений повідками і зливами, які спричинять за собою соціально-побутовий збиток.

Зміна політичної влади принесе чимало проблем, як на політичній, так і на економічній арені країни, тому Америка буде займатися внутрішніми проблемами держави.

Нострадамус також дав вичерпні пророцтва для Європи, вчений говорив, що цей рік принесе з собою перелом культурного і мовного бар’єру. Можливо це питання розглядалося з точки зору ісламських держав і віруючих.

Чи можна вірити прогнозам, які говорилися людиною, що жила більше 400 років тому? Це відповідь, яку кожен повинен вирішити сам для себе, але враховуючи що безліч його пророцтв вже збулося навіть запеклі скептики прислухаються до них, аналізують і вивчають.

Якщо можливо дізнатися, що чекає в майбутньому Росію, зрозуміти передбачення Нострадамуса для України та решти світу і тим самим запобігти природним, політичним катаклізмам, революціям – напевно варто прислухатися до великого вченого і постаратися змінити життя на краще.

передбачення Нострадамуса

Для кращого розуміючи простим обивателем, всі пророцтва переведені на безліч мов світу, підготовлено відео пророкування Нострадамуса для Росії та інших провідних держав світу.

Оставьте комментарий