Передбачення Нострадамуса на 2021 рік для України

Нерідко наймасштабніші, як позитивні, так і негативні події в житті людства вже були передбачені пророками, астрологами, екстрасенсами.

Людей, що володіють таким істинним даром не так багато – – це одна з причин, по якій пророцтва Нострадамуса настільки цінні.

передбачення Нострадамуса на 2021 рік

Вже довгі роки дослідники по всьому світу намагаються розгадати передбачення Нострадамуса на 2021 рік для України та світу, аналізують їх, переводять і намагаються вибудувати хронологічний порядок.

Загальні передбачення

Пророцтва Нострадамуса володіють деякими особливостями. Незважаючи на їх точність і правдивість, велика частина з них не має прямих відсилань до дат і країн, тому розгадати послання стає все важче і важче.

В основному пророцтва алхіміка говорять про глобальну зміну клімату, про загострення пристрастей у світовому співтоваристві, особливо заснованих на релігійному грунті. Багато з пророцтв вже збулися, саме тому катрени Нострадамуса викликають довіру у всьому світі. Навіть закоренілі скептики, прислухаються до заяв великого провісника.

Отже, що уготовано великим астрологом, яке пророцтво Нострадамуса про те що буде з Україною? Однією з країн, про які говорив Нострадамус – є Україна, вона відіграє найважливішу роль у політичних змінах. Нострадамус вказував, що саме в Україні буде побудована принципово нова політична система, яка спровокує зміну в усьому світі, докорінно вплине на світову спільноту, викликавши хвилю політичних реформ.

Вже більше 400 років, як навколо особистості алхіміка і пророка ведуться суперечки. Незважаючи на недовіру деяких аналітиків, вони прислухаються до того, що передбачав великий алхімік, і намагаються провести паралель між вже колишніми подіями і написаним в катренах.

Виходячи з того, що пророцтва написано вельми завуальовані, отримати повну картину вчасно не виходить, часто виходить порівняти передбачення з уже збулися подіями.

Читайте так же:  Передбачення для Зеленського на 2021 рік

Що буде з Європою?

Раніше Нострадамус передбачив важливі географічні, інженерні відкриття, наукові винаходи, які стали новою відправною точкою для людства.
Його пророцтва передбачали завоювання, революції, світові перевороти, тому в його словах мало хто засумнівається.

У своїх катренах Нострадамус стверджував, що з 2020 до 2022 року європейські держави будуть знаходити в розрусі і чварах. Це буде обумовлено зниженням економічних показників, бунтами громадян і зміною уряду.

Боротьба між Європою і Росією закінчиться тим, що друга країна стане представництвом нового лідера, Росія зможе відновити свою колишню міць.

Також в Європі не без допомоги російських подвижників буде встановлена нова релігія, яка незабаром стане домінуюча по всіх Країна.

Що очікує Україну?

Україну чекають нові політичні реформи в 2021 році. Саме ця країна стане центром консолідованого християнства. Українські ідеалісти зможуть стерти відмінність між католицизмом і православ’ям, та іншими релігіями.
Росія і Україна в далекому майбутньому стануть не побратимами, але друзями і об’єднуватися в прагненні поширити нову світову релігію.

Нострадамус передбачав, що 2021 рік стане початком релігійних конфліктів, які будуть покладені в одній з країн Європи завдяки іммігрантам Іновірцем. Але, запобігти кровопролиттю зможе Піднебесна.

Катрени Нострадамуса на 2021 рік містять інформацію, що починаючи 2021 року по кінець 2024 Китай стане рятівником політичного та економічного життя всього людства.

Що буде зі “штатами”?

Для Америки 2021 рік буде вельми важким, у зв’язку з політичними змінами. Але до кінця американці» зміцніють духом”, надалі це стане роком початком розквіту і ще більшого зростання держави. Як і в минулому, інші держави будуть ще більш залежні від США в екологічних і техногенних питаннях.
Росію в 2021 році очікує зміна лідера, держава тим самим зміцнить свої позиції в світі, наростить економічну і соціальну міць, зможе вигідно укласти угоду з Китаєм і Індією і сформувати геополітичний Альянс. Пророцтва згруповані у відео передбачення Нострадамуса для України та світу для більшої зручності.

Чи будуть війни?

Нострадамус стверджував, що в 2021 році Україна, як багато європейських держав встане на межі вибору: підтримати війну або зберегти нейтралітет. Нострадамуса, як і інші провісники, писав в пророцтвах про початок Третьої світової війни в 2021 році. Початок світового конфлікту буде покладено одній з мусульманських країн.

Після аналізу наведених в катренах даних, пророцтв фахівці предзнаменуют поява такого поняття як» антихрист«, яке пов’язане з народженням» якоїсь істоти ” в одній з впливових країн світу. Багато, читаючи катрени Нострадамуса, знайшли підтвердження в тому, що це буде жива людина, деякі називають це штучним інтелектом які ознакою поява в світі штучного інтелекту, який вже є і успішно існує поруч з людиною.

Більшість катрен, які створені Нострадамусом, досі оповиті завісою таємниці, адже він сам за життя вважав, що знати загадки майбутнього, дано не кожному. Така завіса таємничості проведена Нострадамусом, тому що він вважав, що тільки гідний уми можуть розшифрувати і перевести «картини майбутнього».

Читайте так же:  Нострадамус об Украине в 2018 году

Деякі пророцтва написані у віршованій формі, багато з них у вигляді ребусів, загадок, щоб самі прозорливі уми сучасників могли дійти до суті.
Навіть, незважаючи на те, що майже кожен прогноз Нострадамуса на 2021 рік складний і заплутаний, вони вважаються найбільш правдивими, адже відсоток збігів становить 85-90%. Це неймовірна точність, яка поки властива тільки Нострадамусу.

предсказание Нострадамуса на 2021 год для России

Він передбачав більшість технічних винаходів, про які за часів його життя ніхто і помислити не міг, відкриття Австралії як континенту, передбачив перехід на Григоріанський календар, політичні революції і декларацію незалежності в Америці.

Оставьте комментарий