Передбачення Ванги про те, що чекає Росію в 2022 році

Серед провісників 20 століття найвідомішою є Болгарська ясновидиця Ванга. Вона давала прогнози щодо доль людини і цілих народів. Відомі передбачення Ванги на 2022 рік для Росії.

Відомі передбачення Ванги

Ванга про Росію

Болгарська ясновидиця з особливим трепетом ставилася до Росії. Вона часто повторювала, що процвітання її рідної Болгарії можливо тільки в тісній співпраці з Радянським Союзом (який існував на той момент).

Прогноз Ванги для Росії на 2022 рік стриманий, як зазвичай, завуальований. Провидиця говорила, що країна почне змінюватися, але люди залишаться колишніми. Такий прогноз можна зрозуміти по-різному. У сучасному світі з його величезними швидкостями зміни відбуваються щодня, це не важко зрозуміти. Хоча для людини часу Ванги це було в новинку.

Ванга говорила, що Росія багато витримає, хоча не уточнювала конкретно, що саме. При цьому країна не зверне з обраного шляху при всіх складнощах. Будуть багато незгодних, але і велика кількість захисників. Такий опис не зовсім зрозуміло, але більшість передбачень болгарської ясновидиці не відрізнялися чіткістю і ясністю. Вона не говорила план дій, а передавала те, що розуміла і як усвідомлювала.

У прогнозах Ванги про те, що чекає Росію в 2022 році немає згадок про збройні конфлікти, масштабні війни. Але є слова про те, що добро має бути з кулаками. Політична обстановка в світі залишається нестабільною, для захисту своєї державності доводиться мати сили для свого захисту.

Є передбачення Ванги про те, що чисельність населення в Росії в 2022 році помітно скоротиться. Тлумачі передбачень розуміють це кожен по-різному. Одні вважають, що це йдеться про зниження чисельності після коронавірусної інфекції. Інші викладають версію про від’їзд мігрантів після прийняття низки законів, за якими їм не продовжили патенти на трудову діяльність. Є думка про складну демографічну обстановку.

Читайте так же:  Ведьма Ольга об Украине на 2018 год

Ванга про майбутнє

Віщунка з Болгарії Ванга народилася в 1911 році, померла в 1996 році. Можливо, для неї 2022 рік був далеким майбутнім. Хоча вона робила передбачення і на 3 000 рік. Ванга давала передбачення на 2022 рік для України і Росії. Конфлікти повинні стихнути, перейти до переговорів за столами, що призведе до благополуччя двох країн надалі.

Коли її запитували про майбутнє Росії, вона мовчки описувала в повітрі велике коло. Також говорила, що все навколо розтане, немов лід, крім російської слави. Її прогнози щодо долі нашої країни – все буде благополучно, але на шляху до цього благополуччя треба об’єднатися з Індією і Китаєм.

Передбачення Ванги на 2022 рік

Ще в середині 20 століття Болгарська провидиця згадувала про потяги, які почнуть в майбутньому пересуватися по дротах. Ці незвичайні дроти будуть працювати від сонця. Люди через час перестануть видобувати нафту. Планета зможе, нарешті, відпочити.

Передбачення Ванги стосувалися конфліктів між людьми. Вона стверджувала, що поступово люди перестануть воювати за продукти, території, житло. Основним фактором конфліктів стане релігія. На цьому грунті почнеться тероризм.

Згадувала Болгарська провісниця в своїх прогнозах. Для 2022 року це звичайне явище. За словами Ванги вони почнуть представляти більшу цінність, ніж натуральні ресурси. За допомогою інформаційних технологій можна буде керувати людьми, адже стане важко відрізнити брехню від правди. При цьому якщо у відносинах між людьми почнуть використовувати такі прийоми, то люди не доб’ються щастя. По-справжньому щасливий буде той, хто побудує відносини на правді.

Читайте так же:  прогноз Ольги Гомон на 2020 год для Украины

Незвичайні передбачення про Росію

Цікаво дізнатися, що пророкувала Ванга на 2022 рік для Росії і порівняти з наступаючими подіями. Ясновидиця виражалася більш точно, ніж Нострадамус, але її слова доводилося іноді пояснювати. Наприклад, про коронавірус вона сказала, що це буде бенкет під час чуми. Ці слова пояснюються прагненням фармацевтичних компаній нажитися за рахунок хвороби. Хоча Ванга конкретно сказала, що невідома хвороба прийде зі Сходу.

Серед незвичайних явищ Болгарська ясновидиця передбачала Росії відділення Москви в якості самостійної держави. Хоча є ймовірність, що її слова не правильно переклали або зрозуміли.

Передбачення Ванги на 2022 рік для Росії

До 2060 року Ванга прогнозувала збільшення території Росії, володіння грізною зброєю, через що військових конфліктів не передбачається. Росія буде процвітати, щільність населення буде високою:

  • У 24 столітті люди освоять місяць і Марс.
  • У 2600 році буде вирішуватися питання про переселення з планети.
  • У 3 000 році не буде держави з назвою “Росія”, але російських людей зі своєю мовою і культурою буде багато.

Чи можна вірити прогнозам

Те, що пророкує Ванга, не всім подобається. Але ігнорувати її слова не можна. Доказом її незвичайного дару можуть служити численні події, які вона заздалегідь передбачила.

Список збулися передбачень Ванги:

  • смерть Сталіна, Гітлера, Кеннеді;
  • затоплення підводного човна «Курськ»;
  • теракт в США 11 вересня 2001 року;
  • розпад СРСР;
  • призначення президентом Путіна;
  • поява коронавірусу;
  • дату власної смерті.

Навіть за запевненнями скептиків збуваються до 80% прогнозів Ванги. Це навіть більше, ніж у експертів в наукових областях. З цієї причини до її прогнозів часто прислухаються в надії уникнути помилок.

Ясновидиця передбачала початок Третьої світової війни в 2010 році, добре, що такий прогноз не збувся. При цьому Ванга говорила, що Європа втратить багато жителів, перетвориться на зруйновані землі з погубленою економікою. Світовою, панівною державою стане Китай. Не всі передбачення болгарської ясновидиці виконувалися в точності. Є чимало передбачень, приписаних Ванге, які не мають до неї ніякого відношення.

Болгарська ясновидиця Ванга шанується у всьому світі. Вона робила багато прогнозів, які збулися. До нашої країни вона ставилася з особливою повагою. На 2022 року Ванга робила багато прогнозів, які стосувалися Росії. Вона передбачила появу коронавірусної інфекції, до якої люди звикнуть, як до звичайної застуди. Всі передбачення обіцяють в майбутньому хороше, життя, а в сьогоденні пропонують потерпіти заради настання прекрасного завтрашнього дня.

Читайте так же:  Что предсказывает Ванга на 2018 год?

Оставьте комментарий