Передбачення Вольфа Мессінга на 2021 рік

Те, що відбувається в світі змушує людей все більше звертатися до потойбічного, містичного, шукати відповіді про перспективи в майбутньому. Незважаючи на науково-технічні досягнення, пророки, оракули і екстрасенси знову виявилися затребуваними, старі пророцтва дістаються і витлумачуються в світлі нових подій. Передбачення Вольфа Мессінга на 2021 рік для України – предмет посиленої уваги деяких сайтів патріотичної спрямованості.

Хто такий Вольф Мессінг?

Уважно аналізуючи пророцтва Вольфа Мессінга, розсудливі люди більш молодих поколінь мимоволі задаються питанням, Хто ця людина і чому в деяких публікаціях висловлюється така глибока переконаність в правоті його передбачень:

 1. За твердженнями деяких біографів, це-велика людина, що володів винятковими здібностями, телепат, здатний легко читати чужі думки.
 2. Він був знайомий з сильними світу цього і давав їм поради. І в той же час він був народним артистом РРФСР, який виступав зі своїми концертами.
 3. Практика заробляти на людських емоціях і довірливості широко поширена в Америці, але і в Союзі можна було легко вводити в оману людей, читаючи мікрорухи, слухаючи частоту дихання, биття пульсу і зміни голосу.
 4. Багато фактів з його біографії не знаходять документального підтвердження або спростовані дослідниками.
 5. Навіть причина смерті вказується різна – за твердженнями одних біографів, він помер від раку легенів, інші переконані, що це сталося від важкої хвороби ніг, отриманої ним під час Великої Вітчизняної.

Перевірка історичних даних показала, що всі фантастичні відомості придумані м.Хвастуновим, співробітником «Комсомольської правди», з відома і схвалення самого Менталіста. Ним написана і книга, авторство якої приписувалося відомому естрадному артисту. Проте, прогноз від Мессінга видається за одкровення, а на підтвердження його достовірності наводяться вигадані журналістом факти.

 

Читайте так же:  Прогноз Павлы Глобы о том, что будет 2019 году

 

Довільні тлумачення

На українських сайтах незмінно йдеться про те, що Мессінг передбачав події по роках. Якби не ця обставина, можна було б припустити, що, як і інші провісники, він у чомусь помилявся, а в чомусь вгадав. Але передбачення Вольфа Мессінга на 2021 рік для України ніколи не містили тверджень, що саме цього року Україна почне вставати з колін і рушить шляхом благоденства, розвитку і процвітання. Нічого в них немає і про зміцнення відносин між США і Україною і про те, що остання стане вірним союзником нинішньої американської держави і Євросоюзу.

Є у некомпетентних авторів навіть твердження про те, що у Вольфа Мессінга недавно з’явилися нові пророцтва, виключно сприятливі для нової, незалежної України, хоча ніяких відомостей про появу нових рукописів не з’явилося ні в одному друкованому виданні.

Всі передбачення для України 2021 від Вольфа Мессінга обмежуються твердженням, що:

 • політики приведуть її до серйозного і кровопролитного конфлікту, який триватиме протягом декількох років, і вона втратить частину своїх територій;
 • США втратить роль світового лідера, так що не може бути й мови про рівноправне союзництво;
 • жаданого нинішніми патріотами військового протистояння не буде: через деякий час настане потепління у відносинах.

Не варто забувати і про те, що саме в цьому році він передбачав появу нового пророка, під впливом якого всі країни почнуть жити в мирі і благоденстві, об’єднаються всі світові релігії і на Землі настане епоха добра і процвітання. З цим твердженням дещо не стикується пророцтво про глобальний конфлікт між Північною Кореєю, Китаєм і Японією, в який втрутиться Росія, і запобіжить Третю світову війну. Це, якщо судити з прогнозів Мессінга, відбудеться через кілька років після появи великого пророка і всесвітнього лідера.

Предсказания Вольфа Мессинга на 2021 год

Чи вірити в пророцтва Менталіста?

Збереглися твердження м.Буянова, який займався лікуванням в. Мессінга, про наявність у нього численних фобій, які він намагався лікувати за допомогою сучасної науки. Він і сам не міг пояснити, звідки беруться записані ним пророцтва, чому неодмінно датуються і закінчуються певною датою. Однак, за твердженням його адептів, перманентно зайнятих пошуком відповідностей між записами і реальними подіями, збіги все ж є:

 • Великий конфлікт на півдні, неодноразово тлумачився в різних напрямках. Спочатку говорилося, що це про Крим, потім – про Донбас, зараз у цій згадці угледіли Арцах.
 • У Росії Мессінг передбачив зростання бідності і народні хвилювання. Як і інші провісники, він говорить про проведення масштабних реформ російською владою в спробі переломити ситуацію.
 • Частково виправдалися передбачення про Білорусію-в ній теж передрікався криза влади, з яким вона, на відміну від України, впорається і піде далі за обраним напрямком.
 • Основне передбачення Вольфа Мессінга на 2021 рік для України – потепління відносин з Росією. Це-неможливо при нинішній владі, залишається думати, що настануть якісь сприятливі зміни.
Читайте так же:  Предсказание Ванги на 2018 год для Украины

В Україні широко тиражується пророцтво про те, що Росія опиниться у важкому економічному становищі через тривалу хворобу, яка пошириться по всьому світу. Той же Мессінг передрікав в 2021 році і далі внутрішні чвари в стані колишнього світового гегемона. Він був упевнений, що складне внутрішнє становище призведе до втрати Штатами лідируючого становища. А це означає, що Україні не доводиться розраховувати на цього союзника.

Ніхто, крім Росії, не допоможе їй по шляху відновлення зруйнованої економіки, миру і процвітання, не змусить припинити війну з власними територіями і тотальне зубожіння народу. Мессінг і для України передрікав нового лідера, який припинить війну. Напевно, він мав на увазі пророка, який об’єднає Всі країни і всі світові релігії в одну.

Оставьте комментарий