Передбачення ясновидців про Україну на 2021 рік

На думку іменитих ясновидців 2021 рік не пройде безслідно ні для кого, зірки залишать серйозні зміни в житті більшості країн і кожної людини окремо.
Після того як людство вивчило старовинні передбачення Ванги, Нострадамуса і з’ясовувало, що коронавірусна інфекція і багато подій, що відбулися вже були передбачені, багатьом стало цікаво, які важливі передбачення ясновидців про Україну на 2021 рік?

ПЕРЕДБАЧЕННЯ ЯСНОВИДЦІВ ПРО УКРАЇНУ НА 2021 РІК

Нострадамус: астероїд і атомна бомба

Великий Мішель Нострадамус не раз опинявся правий у своїх передбаченнях, на жаль, його вислови були настільки туманні і витіюваті, що не завжди можна було вчасно і правильно викласти зазначену інформацію в катренах.
Вчені багато років б’ються над перекладом його книги» пророцтва”, вказано мало дата і Імен, особливо складності викликає хронологічний порядок всіх його пророцтв.

Це обумовлює той факт, що не завжди вчасно виходить розгадати численні вислови, але досить давно помічено багато точних історичних збігів. Британський таблоїд дає переклад про те, що великий алхімік передбачав навали зомбі-апокаліпсису, а саме формування найстрашніших біологічного вірусу, який буде перетворювати людей в живих мерців.

Також на 2021 рік прогнозується світовий голод, який стане початком кінця світу. Багато хто пов’язує це з наслідками коронавірусної інфекції, коли багато були агрофірми і фермерства були змушені закритися, людство зазнало непоправні втрата ресурсів, економічна складова всіх країн різко знизилося.

Ясновидці про Україну дають багато вичерпних пророцтв, на 2021 рік у Нострадамуса «припасено в арсеналі» чимало неприємних прогнозів, наприклад, сонячні бурі, які нададуть непоправний згубний вплив на все живе на планеті. Сучасники також не можуть не пов’язати це передбачення зі змінами світового клімату, які вже показують непоправні наслідки, наприклад, зміну полярності, кардинальні зміни погодних умов.

Читайте так же:  Ванга о том что ждет Украину в 2018 году

Не можна не згадати, що в катренах Нострадамуса є згадка про зіткнення Землі з астероїдом. Алхімік стверджував:»у небі видно вогонь і довгий слід іскор”.

Сучасники також мають підтвердження даними словами, НАСА пов’язують це з існуючим астероїдом 2009 КF1. Провівши численний аналіз, вчені стверджують, що для зіткнення з землею астероїда є максимально точна дата – це 6 травня 2021 року.

Влад Росс

Відомий астролог Влад Росс навпаки стверджують, що в 2021 рік буде флагманом підйому загального економічного розвитку.

Прогноз ясновидців на 2021 рік для України і астрологів сходиться в тому, що після пандемії країни почнуть набирати обертів, особливий розвиток буде приділятися фермерському господарству, запуску нових інвестицій. І це не може не відбитися на Україні.

Єдине, що залишиться незмінним в 2021 році – це триваюча війна на сході країни. Влад Росс стверджує, що сильних кровопролиття вже не буде, але поодинокі зіткнення триватимуть.

Хоча Влад Росс не виключає можливості, що до кінця 2021 року війна на Донбасі згасне, так само швидко, як і спалахнула. Це може бути обумовлено холодним Сатурном, який погасить весь вплив Марса.

грошові дотації від МВФ

Павло Глоба

Павло Глоба вельми “скромний” у своїх прогнозах для України на 2021 рік. Він стверджує, що істотних змін не передбачається. Якщо говорити в цілому, то життя українців підвищиться ненабагато.

Людство буде прагнути до кращого, буде намагатися відновити економічну ситуацію після вірусу. Найбільший розвиток отримають галузі технологій і агросектор.

Читайте так же:  Прогноз ясновидящих на 2020 год для Украины

Ясновидці про майбутнє України кажуть, що в 2021 році допомогу країні варто очікувати від землевласників, невеликих фермерів, адже погодні умови пророкують, що рік обіцяє бути вельми урожаєм.

Завдяки злагодженій роботі в новому році Україна вийде на новий рівень і зможе конкурувати із західними підприємствами у вирощуванні агрокультур.

Після пандемії і великої кількості людських смертей, кожен українець вже зрозумів що найголовніше в житті – це здоров’я близьких і рідних. Тому астролог стверджує що необхідно буде кардинально переглянути спосіб життя і ставлення один до одного, і зосередитися не на глобальних питаннях, а на миттєвих завданнях.

Владі астролог рекомендує звернути велику увагу на рівень розвитку економіки, медицини та багатьох інших сфер, які показали свою повну неготовність і неспроможність у разі надзвичайних ситуацій.

Ванга: велике об’єднання і наслідки коронавірусу

Ванга передбачила, як уже говорилося, велика кількість смертей по всьому світу, в наслідок по коронавірусної інфекції. Звичайно, коли читалися її передбачення, ніхто і подумати не міг, що загине величезна частина людства і вірус дійсно зупинить світову економіку. Тому, сьогодні до її пророцтв “придивляються” більш уважно.

Крім цього Болгарська провісниця стверджувала, що 2021 рік стане порятунком від коронавірусу – адже буде розроблено ліки. Також саме цього року вчені знайдуть ліки від раку.

Цікаво! Прогнози по Україні від ясновидців на 2021 рік включають вичерпні пророцтва болгарської провісниці. Ванга передбачила події не тільки пов’язані з країнами або людством в цілому, вона давала безліч заяв про майбутнє і для великих відомих особистостей. Наприклад, Дональду Трампу, як 45-му президенту США, варто побоюватися травми мозку і повної глухоти, які Болгарська провісниця йому передрекла. А президенту Росії варто побоюватися замаху, «від когось із наближених”.

Ванга також заявила, що» три гіганти об’єднаються ” але поки сучасники не можуть дати точних прогнозів про те, що це означає. Хоча багато хто припускає, що це Росія Китай і Індія. Жінка стверджувала «що»у багатьох будуть червоні гроші, я бачу цифри 10, 5 і багато нулів”.

Читайте так же:  Предсказание на 2019 год от Александра Шепса

Згідно з твердженнями сильно розійдуться в країнах ЄС терористи та ісламісти. Західні сусіди потихеньку будуть “гинути” від звалилася економіки і дестабілізації і багатьох інших проблем.

На 2021 рік жінка приготувала цікаве передбачення – «світ буде поглинений сильним драконом». Швидше за все, малося на увазі вплив Китаю на світову економіку, адже сьогодні ця країна по праву може вважатися в рейтингу лідерів.

Оставьте комментарий