Перетин кордону з Україною з 2021 року

Після початку військових дій між колись братніми народами і державами змінилися і правила перетину кордону.

ПЕРЕТИН КОРДОНУ З УКРАЇНОЮ З 2021 РОКУ

На даний момент щоб з Росії потрапити на територію України росіянам потрібно буде пройти ретельний огляд, митний контроль. Але, головне, що є деякі особливості при перетин кордону з Україною, які слід дізнатися заздалегідь. Так, наприклад, перебуваючи на території Росії слід заповнити відповідну анкету міграційної служби.

Щорічно процедура перетину російсько-українського кордону змінюється, починаючи з зими 2021 року необхідно буде мати біометричні закордонні паспорти, тільки так можна буде насолодитися красотами України.

Плануючи в’їзд в Україну для росіян в 2021 році необхідно завчасно повідомити в представництво українського МЗС про рішення нанести візит в країну. Для цього необхідно:

  • зайти на офіційний сайт Міністерства закордонних справ України;
  • відкрити файл електронної анкети;
  • переказати Персональні дані всю особисту інформацію необхідну службою;
  • також детально розписати мету візиту;
  • контактні дані якщо вони є у родичів друзів.

Важливо! Кордони України не можуть перетинати росіяни віком від 18 до 60 років, якщо вони не були викликані спеціальною пропозицією. Також заборонено в’їзд особам з громадянством Криму і Севастополя, і депортованим іноземцям, які раніше зареєстровані в офіційному стоп-листі.

Росіяни, які не підпадають під жодну з вищевказаних категорій, перетинають кордон України на загальних підставах, в якості іноземних туристів.

Які зміни торкнулися в’їзду в Україну для росіян у новому році?

Туристам, тим, хто має тимчасовий або постійний підробіток на території України, а також часто приїжджає до родичів, цікаво які зміни були розроблені в 2021 році, і як тепер здійснюється в’їзд на Україну?

Для резидентів Росії українська влада пропонує 90 денний термін безвізового перебування на українській території раз на півроку. При цьому закордонний паспорт повинен відповідати всім вимогам.

Всі хто приїхали подивитися зачаровують пейзажі України, іноземці громадяни Росії можуть цілком законно пересуватися по будь-яких містах, також як і самі українці, але категорично заборонений в’їзд на такі території як:

  • Зона відчуження Чорнобильської катастрофи
  • Окуповані території ЛНР і ДНР
  • Автономна Республіка Крим

Важливо! Пересуваючись ближче до прикордонної смуги або з територіями» з особливим статусом ” варто бути обережними, так як сухопутні кордони можуть бути ніяк не позначені, і не відокремлені. При затриманні “недбайливих туристів” у прикордонників можуть виникнути сумніви і питання.

Варто сказати, що в реальності українські прикордонники вельми насторожено ставляться до російських туристів: не поспішають впускати або випускати їх з прикордонного пункту пропуску. Найчастіше перетин українського кордону ускладнюється тим, що доводиться довго чекати контролю і оглядом.
Робота з оновленими правилами і більш ретельний огляд допоміг не тільки у виявленні російських сепаратистів, але і є одним з важливих фактором у боротьбі нелегальної міграції в Україні.

Читайте так же:  Украинские сериалы новинки 2018 года

Представники МВС України відзвітували, що за останні 6 років, коли був посилений контроль на кордонах і введені біометричні дані перевірки туристів, виявлено і попереджено безліч випадків потрапляння в країну сумнівних елементів, шпигунів і сепаратистів не тільки з Російської Федерації, але також країн Азії, Близького Сходу.

За рахунок цих впроваджень на кордоні з’явився ряд додаткових документів, які вимагають до надання, наприклад, спеціальне запрошення від роботодавця або родичів, яке повинно оформлятися на території України і завіряється українським нотаріусом. Щоб не створювати проблем українська влада допускає варіант, коли в Україні можуть запевнити це запрошення у юриста і поштою відправити в Росію. Після цього документ може бути пред’явлений прикордонникам коли Росія перетинатиме пункт пропуску. Оформлення допускається у вільній формі бажано виконувати Його українською мовою.
Перетинати кордон України та Росії за російським паспортом не дозволяється.

Як здійснити поїздку в Україну на автомобілі?

Перетин українського кордону громадянами Росії на автомобільному транспорті супроводжується деякими особливостями. Потрібно мати при собі документи на “сталевого коня” , а також особисті папери, наявність запрошення обов’язково, а також наступні документи:

1. Підтвердження місце проживання.

2. Готівку, яка ввозиться на територію України, необхідно буде показати і перерахувати на очах у інспектора.

3. Банківську карту, а також виписку до неї.

4. Документи на бронь номера в готелі або договір на оренду житла.
Туристам, які подорожують автостопом необхідно бути готовими до того що, в’їжджаючи з території Росії автомобіль буде ретельно оглянуто прикордонниками. У будь-якому випадку українські інспектори прикордонної служби можуть без пояснення будь-яких причин росіянину в перетині кордону з Україною.

ПЕРЕСЕЧЕНИЕ ГРАНИЦЫ С УКРАИНОЙ С 2021 ГОДА

Для тих, хто приїжджає з півострова Крим

Перетин кордону Криму з Україною, можливий у виняткових випадках, кожен з яких розглядається інспекторами прикордонниками і співробітниками Служби безпеки України окремо. Отже, чи можливий такий маршрут подорожі, і як в’їхати в Україну в 2021 році?

Читайте так же:  Как связаться с оператором Киевстар в 2021 году

У будь-якому випадку проїжджаю в одну і іншу сторону, буде проведена перевірка на пропускному пункті, аналіз особистих документів і транспортного засобу.

В’їхати в Крим з території України набагато простіше ніж, назад повернутися але, тим не менш, буде потрібно ряд документів:

1. Обов’язково мати при собі медичний поліс в умовах пандемії, із зазначенням пункту страховки на випадок хвороби коронавірусу.

2. Спеціальний дозвіл від роботодавця або родичів, які гарантують, що в’їжджаючий прибуває саме до них, і українці беруть на себе відповідальність.

3. Туристичний ваучер або путівку в санаторій підтверджує місце, проживання та період в’їзду.

4. Для тих, хто подорожує самостійно або знаходиться в робочому відрядженні повинен бути документ, що підтверджує бронь в хостелі, готелі або готелі.

5. Документи на тварин і дітей.

6. Квитки в обидва кінці.

Чи можна взяти з собою вихованців?

Іноді збираючись в подорож нікуди подіти свою улюблену собаку або кішку, а багато хто хоче показати їй краси іншого краю, просто звикли подорожувати спільно з вихованцями. Тоді, незайвим буде дізнатися, як проїхати на Україну в 2021 році з улюбленим «чотириногим другом»?
Перш ніж в’їжджати в Україну з домашніми тваринами необхідно заздалегідь подбати про відповідні документи та дозволи:

1. Ветеринарний паспорт і свідоцтво.

2. Сертифікат про введення відповідних вакцин.

3. Папери про відсутність сказу.

Без вищеописаних документів ні вихованець, ні його господар не пройдуть реєстрацію і в’їзд в Україну з 1 січня буде закритий.

Нова процедура відкочування пальчиків

З минулого року на кордоні України та Росії розробили нововведення, а саме процедуру реєстрації відбитків пальців, в тестовому режимі запрацював біометричний контроль. Нововведеннями поки що можуть похвалитися тільки основні пункти пропуску-це Гоптівка і Бачівськ, в яких вже можуть перевіряти біометричні паспорти, а відбитки пальців не тільки «відкочувати», а й звіряти з базою даних. Все це стало необхідним після початку “гібридної війни” між Україною і Росією, щоб захистити український народ від сепаратистів і шпигунів.

Читайте так же:  Украина не поедет на чемпионат мира в 2018 году

Перетин кордону з Україною громадянам ЛНР, ДНР

Для громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької республіки, правила в’їзду на Україну в 2021 році такі ж, як і для резидентів РФ. Але з середини 2020 року, коли був зафіксований розпал пандемії, були закриті всі кордони.

З осені 2020 року пропускні пункти на лінії зіткнення з тимчасово окупованими територіями відновили свою роботу, але тепер приїжджаючим необхідно проходити температурний режим перевірки, а страховка також повинна включати пункт на випадок поширення коронавірусної інфекції.

Варто також знати, що він кожному приїздить потрібно не тільки проходити температурний контроль, але використовувати індивідуальні засоби захисту які в даний момент поширені, як в Росії так і в Україні – це медичні маски і респіратори, використовувати антисептики. Всім очікують в черзі на пропускних пунктах і проходять в процедурі огляду, необхідно дотримуватися дистанції, згідно розмітці яка виконана в будівлях.

За останні роки між двома ворогуючими сторонами у сфері подорожей і проїзду відбулося кілька змін, тому актуальну інформацію необхідно постійно моніторити на офіційних джерелах.

Протягом 3 днів по прибуттю в Україну необхідно відзначитися і зареєструватися в місці, яке було зазначено в митній службі. Дещо спрощена процедура для тих, хто має дипломатичний паспорт або службовий.

загранпаспорт

Всім іншим росіянам законно перетин кордону з Україною з 1 січня 2021 року допускається тільки при наявності закордонного паспорта. Всі ці запобіжні заходи були змушені, щоб попередити всілякі провокації з боку країни-агресора.

Щоб не викликати підозру у міграційної служби, уникнути будь-яких непорозумінь на контрольно-пропускному пункті, рекомендується підготувати всі документи заздалегідь, це допоможе убезпечити себе від спірних ситуацій.

Оставьте комментарий