Переваги пружинних матраців

Основа кожного пружинного матраца – пружинний блок. Залежні пружинні блоки або боннель – застаріла технологія, яка використовується лише у продукції низької якості. Якщо йдеться про ортопедичні моделі, у таких використовують більш сучасну технологію – незалежні пружинні блоки. Якщо ви бажаєте купити пружинний матрац бездоганної якості, з надійних, зносостійких матеріалів, безпечним наповнювачем, оптимальної жорсткості, ознайомтеся з асортиментом бренду МатроЛюкс. Товар направляється до будь-якого населеного пункту України.

Особливості матраців з незалежними пружинними блоками

Незалежні пружини – основа якісних, комфортних матраців з довгим терміном експлуатації. Головна перевага таких моделей – кожний блок знаходиться в окремому чохлі, відповідно, усі блоки не поєднані між собою. Технологія ефективно підтримує хребет у правильному положенні. У той час, як на матрацах низької якості виникає ефект гамака, у результаті на ранок можливий дискомфорт, відчуття скутості у м’язах.

Важливо! Незалежні пружинні блоки виготовляються з матеріалів, що використовуються для блоків боннель, але для ортопедичних моделей потрібні пружини значно меншого діаметру – від 2 см до 6 см із кількістю витків до 8. Жорсткість виробу залежить від кількості блоків на 1 м2, чим їх більше, тим твердіша поверхня для сну.

matras matrolux 1 1024x768 - Переваги пружинних матраців

Окрім того, для виготовлення матраців використовуються пружинні блоки різної жорсткості. Такий варіант необхідний для зонування спальної приналежності та створення зон з різною жорсткістю. Саме таке зонування дозволяє створювати матраци з найкращим ортопедичним ефектом. Мінімальна кількість таких зон – 3, максимальна – 15. Найбільш важкою є зона попереку, тож, тут найбільша кількість пружинних блоків.

Основні типи пружинних блоків:

  • TFK – блок більш сучасний, ніж боннель, кількість незалежних пружин невелика, але цього достатньо для підтримання ортопедичного ефекту.
  • Multipocket або S1000 – кількість незалежних пружин більша, тож, матрац забезпечує кращу підтримку тіла та більш жорсткий.
  • Micropocket або S2000 – найбільш міцний пружинний блок, що підійде для людей с великою вагою або з певними патологіями спини чи хребта.
  • Дует – подвійні пружинні блоки – менші за розміром пружини вставлені до більш великих. Такий варіант підійде для сімейних пар з великою різницею у вазі.
  • Зональний – пружинні блоки різні за жорсткістю, матрац підійде для людини з непропорційною фігурою або захворюваннями хребта.
Читайте так же:  Зачем покупать шиномонтажный станок: выгоды для бизнеса

Наповнювачі

Зазвичай, пружинні блоки вставляють у досить міцний короб з ППУ, до якого прикріплюють два м’які шари – зверху та знизу. Рідше пружинний блок має рамку, до якого м’які шари фіксуються спеціальними металевими скобами.

Саме верхній та нижній шари наповнювача впливають на якості матраца. Вони бувають жорсткі – кокосова койра або м’які – латекс чи ППУ. Тож, вибирайте пружинний матрац, звертаючи увагу на жорсткість наповнювача.

Якщо ви полюбляєте спати на більш жорсткій поверхні, вибирайте койру, якщо віддаєте перевагу комфорту, ваш вибір – латекс чи ППУ. Оптимальний вибір – двосторонні матраци, у яких один бік жорсткий, інший – м’який.

Чохли

Фахівці рекомендують покупати пружинний матрац з чохлом, який подовжить ресурс та термін використання спального виробу. Такий матрац має бути виготовлений з матеріалу, стійкого до прання, забруднень, механічного впливу. Зазвичай, тканина стікається на синтепоні або холлофайбері.

Читайте так же:  Как выбрать ноутбук для дома в 2020 году недорогой но хороший

Чохол може бути зйомний, у такому випадку по периметру виробу є застібка. Чохол шиють за спеціальною технологією, коли тканина зшивається окремо від матрацу, а застібка вшивається безпосередньо на спальній приналежності.

matras matrolux 2 - Переваги пружинних матраців

Незйомний чохол краще та щільніше утримує усі шари, насамперед, не дозволяє навантаженням деформувати виріб, а це подовжує термін використання матрацу.

Покупці віддають перевагу зйомним чохлам, адже вони комфортніші та простіші у використанні – їх можна зняти, випрати, попрасувати. Але це помилка, адже чохли від матраців прати неможна, дозволяється виключно поверхнева чистка. Окрім того, повернути чохол на матрац – задача не з легких, самостійно зробити це майже неможливо.

З гігієнічною метою краще придбати тонкий наматрацник, такий товар є у кожному магазині виробника МатроЛюкс. Розміри наматрацників різні, тож, можна підібрати виріб, відповідно до габаритів матрацу. Оформити покупку можна в одному с магазинів мережі – від Києва до віддалених регіонів або на сайті виробника меблів. Оскільки компанія виробляє та продає товар без посередників, ціни на продукцію демократичні.

Оставьте комментарий