Перевищення швидкості в Україні на 2021 рік

У всіх цивілізованих країнах засуджують і штрафують Лихачів на дорогах. Адже не дотримуючись допустиме перевищення швидкості в Україні на 2021 рік можна спровокувати аварії, травми, летальний результат. В Україні також встановлені штрафи для тих, хто хоче порушувати швидкісний режим. Щорічно народні депутати намагаються посилити покарання, в 2021 році в Україні прийнято новий закон про посилення штрафів «за кермом» при порушенні допустимого перевищення швидкості.

обмеження швидкості Україна

За словами депутатів тільки фінансові стягнення жорсткі штрафи та адміністративні покарання зможуть стимулювати громадянам до розуміння, що за кермом необхідно поводитися відповідально, що на дорозі введено обмеження швидкості Україна 2021, допустиме перевищення не можна порушувати.

Яка допускається швидкість в Україні?

З червня 2020 року по всій Україні проходить проект поліпшення системи відеофіксації порушень, в кожному місті монтується безліч камер, наприклад, тільки в Києві на даний момент встановлюється 30 камер і готується ще 20. По всій території країни влада планує встановити понад 200 камер. Це допоможе вчасно виявляти злісних порушників і не допускати трагічних ситуацій на дорозі.

Отже, варто розібратися який швидкісний режим в Україні є допустимим, і після якого “збільшення стрілки спідометра” вже можна отримати штраф в країні?
Допустиме перевищення швидкості на 20 км в Україні. Це означає, що якщо в населених пунктах швидкість буде заявлені 50 км\год, A водій перевищить до 60 км\год – 70 км\год, то штраф виписаний не буде, водія можуть зупинити і попередити.

Важливо! Незважаючи на регламентоване значення пересування всім водіям, особливо новачкам, варто знати, що при поганій, недостатній видимості, наприклад, коли на вулиці туман, сильний дощ необхідно скинути до такої швидкості, щоб сидить за кермом мав можливість вчасно зупинитися і запобігти аварії.

Нагадаємо, що в населених пунктах, на шосе і трасах які проходять крізь селища, міста, тобто об’єкти з підвищеною активністю, допускається руху автомобільного транспорту:

Читайте так же:  Яким буде бюджет України на 2020 рік?

1. Громадському транспорту, який їде «на борту» з дітьми або групою дітей, легковим автомобілям, мотоциклам необхідно дотримуватися швидкісного режиму не більше 80 км\год.

2. Якщо за кермом автомобіля знаходиться водій, стаж якого не перевищує 2 років, йому дозволяється рухатися зі швидкістю не більше 70 км\год.

3. Вантажним пасажирським автобусам регламентовано рух не більше 90 км\год, виняток становлять тільки мікроавтобуси для господарських і цивільних перевезень.

4. Будь-яким іншим транспортним засобам регламентована швидкість не більше 130 км\год, якщо немає ніяких інших дорожніх знаків встановлюють швидкісний режим.

Водії завжди добре знають свої права, але не завжди уважно вивчають свої обов’язки, особливо пункти, де законом вказуються на скільки можна перевищити швидкість в Україні:

1. Категорично заборонено перевищувати максимальну швидкість, яка регламентована технічними характеристиками автомобіля. В іншому випадку машина під час руху на дорозі може вийти з ладу, створити аварійну ситуацію і привести до загибелі людей.

2. Не можна перевищувати максимальну швидкість, яка вказана в правилах дорожнього руху і встановлених дорожніх знаків.

3. На деяких ділянках дороги встановлена мінімальна швидкість руху і порушувати її також категорично заборонено, це буде перешкоджати руху іншого транспорту, формувати пробки і аварійні ситуація.

4. У потоці машин водієві категорично заборонено різко гальмувати без включення маячкового режиму, крім тих випадків, коли цього не уникнути або, наприклад, якщо різке гальмування може запобігти зіткненню.

5. Швидкісний режим в Україні за містом в 2021 році дещо змінюється, там не збільшеного потоку машин, але тим не менш необхідно бути уважним.

Штрафи і покарання

Кожен, хто в Україні дозволяє собі порушувати встановлений швидкісний режим повинен розуміти і знати яке його чекає покарання.
Перевищення швидкості більш ніж на 20 км\год спричинить за собою штраф у розмірі 255 гривень, за 50 км\год 510 – гривень. Ці грошові санкції встановлені, якщо порушення не спричинили за собою аварійну ситуацію. В іншому випадку максимальний штраф за перевищення швидкості в 2021 році підвищується до 680 гривень, і водія можуть позбавити прав.

Всі порушення з цього року в Україні фіксуватимуться на відеокамери, навіть за відсутності інспекторів на ділянках дороги, порушники протягом декількох днів отримають штраф. Якщо сума оплати надійшла протягом 10 днів з моменту стягнення, можна оплатити тільки половину суми.

обмеження швидкості

Будь-які штрафи які виписані інспекторами або прийшли поштою в рамках проекту “автофіксація” необхідно сплатити протягом 1 місяця після отримання повідомлення. За перші 10 днів оплати можна віддати державі тільки половину суми – це свого роду «подарунок від влади». Це час коли водій, якщо сталася будь-яка помилка може оскаржити постанову в судовому порядку. У разі несплати буде стягуватися подвійна сума, для злісного порушника може бути передбачено позбавлення прав і нарахування пені. В рахунок оплати боргів може бути накладено арешт на рухоме і нерухоме майно.

Цікаво! Автомобілістам варто знати, що в країнах Європи штрафи за порушення дорожнього руху куди більш значущі, в сотні разів більше ніж в Україні.

Наприклад, в Німеччині існує правило ” 3х порушень»:

  • неправильний проїзд ж \ д переїздів;
  • проїзд по тротуарах;
  • неправильна парковка.
Читайте так же:  Въезд в Украину для россиян в 2020 году

Співробітники МВС проаналізували, що за минулий рік ефективність установки камер знизила правопорушення на дорогах країни в десятки разів, порушення правил дорожнього руху за першу добу роботи знизилися на 15%, за другу добу роботи – майже на 40% стало менше порушників швидкісного режиму.
У 2021 році, як вже було сказано, планується встановити 220 камер фіксації програми «Каскад», а в 2022 році планується закупити і підготувати для установки більше 300 систем відеоспостереження в рамках цього проекту.

Важливо! Для гостей країни і тих, хто їздить на «євробляхах» варто знати, що сучасні авто фіксації «Каскад» реєструють порушників з вітчизняними та іноземними номерами.

Перш за все, камера встановлює містах-мільйонниках: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, і звичайно столиця, Київська область. Особливо важливо, як заявляють патрульні, встановити цілодобове спостереження в аварійних місцях і на особливо небезпечних ділянках дорогах. Також як і зараз, уздовж проїжджої частини будуть встановлені відповідні знаки, що попереджають водіїв про те, що ведеться фіксація за коштами відеокамер.

Україна, на жаль, входить до списку тих країн, де водії не є законослухняними, саме тому Уряд прийняв рішення посилити контроль за порушниками на дорозі. У лютому 2021 року було прийнято рішення про посилення правил – для тих хто їздить напідпитку на дорогах штраф з 10000 гривень піднявся до 18000 гривень, адже подібна їзда призводить до жахливих смертей, травм внаслідок ДТП.

Оставьте комментарий