Підвищення зарплати бійцям Національної гвардії України в 2021 році

Минулого тижня інформаційними сайтами була поширена інформація про наступне підвищення зарплат військовослужбовцям ЗСУ та інших силових відомств. Уряд стверджує, що заявлений не відповідає дійсності. Про це офіційно повідомили в управлінні комунікацій і преси Міноборони з посиланням на департамент фінансів. Коли Національній гвардії підвищать зарплату в Україні-невідомо. Наявні законопроекти знаходяться на розгляді у ВР і чи будуть прийняті в недалекому майбутньому, залишається загадкою.

ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТИ БІЙЦЯМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Ситуація сьогодні-коли бійцям Нацгвардії підвищать зарплату

Зі слів представників Мінфіну і Міноборони стало ясно, що вже сьогодні розглядається питання про впорядкування виплат військовослужбовцям. Йдеться про приведення розміру грошового забезпечення військовослужбовцям інших формувань до рівня Збройних сил України.

Питання про те, що бійцям Нацгвардії підвищать зарплати на порядку денному не стоїть.

Анонсоване урядом зростання прожиткового мінімуму ніяким чином не відіб’ється на грошовому забезпеченні військовослужбовців. Єдине, що може виправити ситуацію є запланована індексація (у ВСУ, як і у бюджетників, може передбачати певне зростання виплат відповідно до рівня інфляції). Останні новини Про індексацію зарплати бійцям Національної Гвардії в 2021 році інформують, що вона відбудеться в березні.

 

 

 

Минулого тижня сайт “Патріоти України” та деякі інші видання поширили інформацію, що Кабінет Міністрів затвердив єдиний розмір грошового забезпечення для військовослужбовців усіх силових відомств (СБУ, НГУ, ЗСУ, прикордонна служба), після чого військові отримуватимуть 10000-22000 грн. З їхніх слів у Мінфінансів є кошти для виплати, і вони готові прийняти новий законопроект. В даному випадку мова йде про 4 млрд.грн.

Розсудлива людина зрозуміє, що сьогодні у держави такої суми немає. Всі сили і гроші спрямовані не на соціальну допомогу громадянам, а на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Ігнорування спалаху небезпечного захворювання може сумно скінчитися для всіх.

Читайте так же:  Какая будет минимальная пенсия в Украине в 2022 году?

Скорочення бійців Нацгвардії в Україні 2020

У 2020 році Міноборони було схвильовано не на жарт: офіцерський склад армії став рідше. Причиною звільнень стала низька зарплата військовослужбовців. Деякі з них не встигали стежити за економічною ситуацією в країні. Однак, дружини, розуміли, що цінник на продукти харчування зростає стрімкими темпами.

Те, що сьогодні необхідне підвищення зарплати Національної Гвардії в Україні 2021 – проблема, яка ніколи не втрачає власної актуальності, цього року піднімалася знову. Поки що безрезультатно.

У Міноборони заявили, що в 2020 році збільшилася кількість звільнень. За останні 6 місяців армія недорахувалася 11000 кваліфікованих бійців, співробітників МВС, осіб, які раніше погодилися на контрактну службу. Грошову винагороду військовослужбовця Нацгвардії України не можна назвати гідною. Щоденний ризик життя вимагає виплати іншого розміру.

ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТИ БІЙЦЯМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

Якщо ж говорити про заплановане державою скорочення бійців Національної Гвардії в 2021 році в Україні, варто розуміти, що воно ніколи не стане реальністю. Причини неможливості скорочення:

  • країна як ніколи потребує кваліфікованих військових і збільшення військової потужності;
  • цілісність України по сьогоднішній день знаходиться під загрозою і викликає сумніви;
  • ситуація в південно-східній частині України та Криму вимагає рішучих дій, а при відсутності достатньої кількості військовослужбовців вона стане нерозв’язною;
  • з 2015 року в країні відзначається нестача кадрів у військовій галузі;
  • відмова молодого покоління служити в армії негативно позначається на статусі держави і його обороноздатності.

Тому, мови про скорочення в Нацгвардії йти не може. Країна зацікавлена в її збільшенні.

Планується, що при розгляді бюджету 2021 будуть закладені суми більше попереднього періоду. Основна частина піде на модернізацію техніки, інформаційного обладнання та підвищення виплат. Таким чином, зарплата бійця Нацгвардії України також повинна зрости. Уряд впевнений, гідні виплати зупинять низку звільнень і нормалізують ситуацію зі штатним складом армії.

Читайте так же:  когда психологам повысят зарплату в Украине в 2022 году

Новинні зміни 2021 про майбутню зарплату військових

Президент В. Зеленський при останній зустрічі з військовими відзначив професіоналізм навчання військовослужбовців, заявив, що в проекті бюджету 2021 планується збільшення фінансування армії і структур МВС. Залишилося почекати трохи. До кінця року стане відомо, чи відбудуться зазначені зміни в Нагвардіі. Якщо цього не станеться, ситуація автоматично стане критичною.

Резюме

Новий 2021 рік має стати вирішальним для Нацгвардії в плані зарплати. На скільки вона збільшиться, залежить від цифр, закладених у бюджеті 2021. Зі свого боку, урядові структури роблять все можливе, щоб вона була гідною.

Оставьте комментарий