Підвищення зарплати маркетолога в Україні в 2021 році

Чи буде підвищення зарплати маркетолога в Україні в 2021 році останні новини – не єдине питання, яке задають на цю тему нинішній владі прості громадяни країни.

Попередня відповідь, в яку хочеться, але складно вірити, прозвучала від уряду. Воно запевняє, що середні зарплати українців продовжать зростання і незабаром, через якихось 2 десятки років, наздоженуть за величиною Європейські. Для досягнення цієї мети потрібно всього лише, щоб в Європі весь цей час не підвищували і не індексували розмір виплат населенню в жодній галузі економіки.

Чи буде підвищення зарплати маркетолога в Україні в 2021 році

Об’єктивний аналіз положення

Повідомлення про перенесення дати зростання мінімальної зарплати, означає, що люди з невисоким рівнем оплати своєї, часом, нелегкої праці втратять до грудня потенційні 2,5 тис.гривень, а Уряд України таким чином заощадить і залишить їх у перманентно дефіцитному бюджеті. Патріоти країни впевнені, що підвищення мінімалки – це цілком законний спосіб вивести з тіні частину зарплати, яка в багатьох установах виплачується в конвертах.

Їх не цікавлять розмір ПДФО (в Україні, на відміну від Росії, його платять самі наймані працівники), і він не 13, а 18% – так що чим більше мінімальна зарплата, тим більше грошей віддає державі рядовий трудівник на підвищення розміру ЄСВ. Чим більше у роботодавця найманих працівників, тим кругліше сума, яку він виплачує казні.

Аналіз вакансій зазвичай не дає достатньо об’єктивного уявлення про те, скільки може отримувати представник цієї затребуваної професії, але на перших рядах вільних робочих місць зарплата маркетолога в Україні представляється не найнижчою з екзотичних професій:

  • простий маркетолог може розраховувати на 25 тис. грн;
  • є вакансія на ринок США (займатися реновацій приватних будинків), там обіцяють до 35 тис.грн.;
  • решта, е-мейл, діджитал в стелі до 30 тис. грн. або без зазначення з / п;
  • крауд-маркетолог і простий представник цієї професії запрошуються на набагато менші суми – від 7 до 11 тис.грн.
Читайте так же:  Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2021 році?

Логічно припустити, що питання, коли маркетологам підвищать зарплату в Україні задають не ті, у кого оплата праці становить 20 або 30 тис.грн, а ті, хто отримує трохи вище мінімальної планки. Але певну відповідь можна дати тільки тим працівникам, які працюють в державних структурах і зарплата яким виплачується з бюджету.

Працівники приватних формувань залежать від волі роботодавця і тієї ефективності, яка, на їхню думку, виходить при наймі співробітника цієї спеціалізації.

Зростання зарплати працівників бюджетної сфери

Підвищення зарплати маркетологам в Україні 2021 може з певною часткою ймовірності пройти з кількох причин. Розглянемо їх перелік більш детально:

  • зміниться тарифікація розрядів (вона вже проводилася восени минулого року і незабаром не очікується);
  • поетапним зростанням мінімалки (це не стосується маркетологів, зарплата яких на вільних вакансіях стартує від 7 тис. грн.);
  • особистих заслуг-ударної і понаднормової роботи, надбавок і премій (визначається керівником організації, підприємства або установи з фонду заробітної плати).
Зарплата маркетолога в Україні в 2021 році

Чи буде скорочення маркетологів в 2021 році в Україні, залежить від специфіки роботи. Наприклад, воно навряд чи загрожує маркетологу команди фешн, що працює на сервісі Розетка (тому що цей сервіс не зачіпає пандемія і нескінченні локдауни).

Читайте так же:  Останні новини про підвищення зарплати військовим у 2020 році в Україні

Але пропозиція працювати в Кременчуці і займатися поширенням дерев’яних постерів ручної роботи може привести до невдалого розвитку діяльності навіть найдосвідченішого маркетолога, і рішенням звільнити за непотрібністю співробітника, якому пропонують зарплату в 15-25 тис.грн.

Індексацію на держпідприємствах можуть проводити навіть кілька разів на рік. Проблема полягає в тому, що індексують тільки прожитковий мінімум, а це не дасть істотної надбавки – адже вся інша частина зарплати зберігається в первозданному вигляді.

Приватні підприємства та компанії

Нещодавно в українських ЗМІ з’явилося нічим не підтверджене повідомлення, що в нинішньому році 23% приватних підприємств і роботодавців мають намір провести підвищення зарплат своїм співробітникам, як цього вимагає чинне законодавство.

Останні новини Про індексацію зарплати маркетолога в Україні в 2021 році у приватників просто відсутні, тому що висловлювати своє рішення з цього питання – це нічим не підтверджений намір. А мати намір при проведенні опитування і проводити в суворій реальності, в обстановці фінансової кризи-це дві різні речі.

Тому не варто, працюючи у приватного роботодавця, сподіватися на його добровільне підвищення зарплати. Це мало цікавить і держава, яка має намір поповнювати казну податками і штрафами з підприємців.

Оставьте комментарий