Підвищення зарплати поліцейському в Україні 2020

Забезпечення порядку на підвідомчій території та захисту громадян-головна мета поліції України. Для ефективної роботи знань і професіоналізму недостатньо, оскільки кожна праця має бути винагороджена. Тому кращим стимулом правоохоронних органів вважається зарплата з преміальними.

Полицейские принимают присягу

Коли поліції підвищать зарплату в Україні питання, яке турбує рядових поліцейських і при званні. Відповідь на нього залежить від наявності коштів у державній казні та рішення уряду.

Майбутнє молодих поліцейських

З 2018 року реформою порушена не тільки соціальна сфера, а й правоохоронні органи. По сьогоднішній день на неї витрачено 26 млрд. грн. Ця сума пішла на виплати зарплат, закупівлю нового обладнання та засобів захисту, впровадження нових правил роботи. З моменту початку військових дій в Донбасі, правила вступу до лав поліцейських посилилися. Тепер стати співробітником МВС може не кожен.

Згідно з нововведеннями в законодавстві, для вступу на роботу в правоохоронні органи вже не обов’язкові документи про закінчення внз МВС. На першому місці стоїть питання фізичної та психологічної підготовки. Захисниками вважаються особи, здатні вступити в нерівний бій з ворогом і здобути перемогу заради правди.

Майбутні поліцейські повинні володіти аналітичним складом розуму, передбачити розвиток подій і вміти приймати правильні рішення. Сила і мужність грають не останню роль. Користуватися зброєю і стріляти навчать, а зарплата поліції України обіцяє бути гідною. Тому робота поліцейського в наступаючому 2020 році вважається престижною і високооплачуваною. Залишається довести свої здібності.

Цели новой полиции в Украине

Зарплата поліцейського України в 2020 році

Кількість бажаючих вступити на службу в правоохоронні органи зростає з кожним роком. Ті, хто вже працюють, знають, що праця оплачується за гідність і держава ніколи не залишається в боргу перед своїми захисниками. Постійно зростаючий оклад є прямим доказом цього факту.

Читайте так же:  Минимальная зарплата в 2021 году с 1 апреля в Украине

До відома, в що проходить 2019 році найменший оклад був у Тільки прийнявся молодого працівника без освіти і стажу. Він склав 2073 грн. Для збільшення виплат службовцю необхідно рухатися по кар’єрних сходах, оскільки керівна ланка отримує набагато більше грошей:

 • Зарплата глави Нацполіції становить 100 тис. грн./місяць;
 • Виплати заступника голови становлять 80 тис. грн./місяць;
 • Офіцерський склад зі стажем не менше 15 років отримує 42 тис. грн.;
 • Спецслужби заробляють від 21 тис. грн.

У порівнянні з іншими сферами індексація зарплати поліції України в 2020 році очікується дуже скоро. При цьому не виключено неодноразове підвищення окладів. Як правило, це відбувається 3 рази на рік: у квітні, липні та грудні.

У скільки разів зросте зарплата поліцейського в 2020 році?

Щоб зрозуміти, як відбудеться підвищення зарплати поліцейському в Україні 2020, необхідно знати з чого складаються посадові виплати. Алгоритм нарахування грошового забезпечення для співробітників правоохоронних органів відбувається наступним чином:

 1. Оклад – грошова сума безпосередньо залежить від посади полісмена і розряду (працівники з високим становищем можуть отримати дуже великі гроші);
 2. Доплата-додаткові виплати за роботу у вихідні та нічні дні, За виконання особливих доручень та понаднормові години;
 3. Надбавки за професіоналізм – отримують далеко не кожен поліцейські (надбавки залежать від успішної пройденої атестації, підтвердження наявних звань, особливих навичок в вигляді знання кількох іноземних мов, досконале володіння комп’ютерною технікою, вчений ступінь);
 4. Доплата за звання – висококваліфіковані кадри цінуються державою, тому при прийомі на роботу вітаються досвідчені та компетентні особи з великим досвідом роботи за плечима;
 5. Місце служби – в ситуації, що склалася в Україні є кілька небезпечних регіонах, в яких гроші платяться за ризик;
 6. Доплати за вислугу років, стаж роботи в правоохоронних органах понад 15 років, співробітник МВС має законне право на отримання особливих привілеїв у вигляді грошового забезпечення;
 7. Інші надбавки – нараховуються за ризик, складність завдання і напруженість в період його виконання.
Читайте так же:  Підвищення зарплати поліції в Україні в 2021 році
Полицейский - гражданский офицер

Зарплата поліцейських різна і безпосередньо залежить від ризику. Тому в порівнянні з іншими спеціальностями працівники правоохоронних органів можуть розраховувати на гідну винагороду з боку держави, яке може бути дуже великим.

Скорочення поліцейських в 2020 році

Крім підвищення грошового забезпечення серед працівників правоохоронних органів з’явилася інформація, що гряде скорочення поліції в 2020 році в Україні. Насправді в 2019 році скорочення було, але не буквальним.

Від роботи були відсторонені особи, які не довели рівень професіоналізму або ігнорували виконання посадових обов’язків. Таких випадків було мало, і їх можна перерахувати по пальцях.

Чистка органів дозволила залишити захисників з високим рівнем професіоналізму. Оптимізація співробітників органів МВС дозволила перерозподілити полісменів в інші міністерства та органи виконавчої влади, що також корисно для захисту державних інтересів.

На сьогоднішній день невідомо, чи буде скорочення або оптимізація структури в 2020 році. Якщо таке трапиться, при владі залишаться професіонали.

Укладення

Робота в правоохоронних органах відрізняється високим ризиком і небезпекою. Тим не менш, кількість бажаючих віддати борг державі зростає з кожним роком.

Зміна правил вступу в органи МВС дозволило створити штат психологічно стійких мужніх співробітників, здатних до виконання завдань різного ступеня складності і прийняття правильних рішень. Зарплата поліцейських 2020 року обіцяє бути високою.

Очікувана індексація в поєднанні з декількома підвищеннями порадує співробітників зі стажем і керівний склад, стане мотивацією для кар’єрного зростання молоді.

Оставьте комментарий