Підвищення зарплати в АТБ в 2021 році

Мережа супермаркетів АТБ відома у всій Україні, в кожному місті є магазин продуктів і не один. Це розвинена мережа, що включає великий асортимент необхідних продовольчих і господарських продуктів, велика кількість персоналу, завжди готового прийти на допомогу.

У зв’язку з цим відзначається велика плинність кадрів в кожному магазині практично завжди можна зустріти оголошення, про набір персоналу. У зв’язку з цим, постає питання, коли касирам підвищать зарплату в АТБ в Україні?

Робота у великій компанії має як плюси, так і мінуси, наприклад, в кожному місті не один десяток супермаркету, тому завжди можна знайти роботу поруч з будинком.

Заробітна плата працівників АТБ

Далеко не секрет, що незважаючи на високий розвиток мережі супермаркету зарплата досить низька, в середньому 5000-7000 гривень, якщо питання відноситься до таких професій, як водій, вантажник, то дохід може бути навіть нижче.

Як влаштуватися в АТБ?

Роздрібна торговельна продуктова мережа харчування завжди готова надати роботу продавцям, касирам, менеджерам, щоб максимально зацікавити здобувача, йому пропонуються:

  • різноманітні фінансові заохочення;
  • чітко встановлені години роботи;
  • офіційне працевлаштування;
  • кар’єрний ріст.

На офіційному сайті можна знайти інформацію, в якому конкретно відділення наймають на ту чи іншу спеціальність, адміністрація супермаркету пропонує підійти у відділення, поговорити з менеджером або зателефонувати за номерами телефонів в конкретному місті.

Але перед тим як офіційно підписати договір, працівника візьмуть на стажування під керівництвом більш досвідченого колеги. В середньому навчання обов’язкам може тривати від 1 тижня до місяця, все залежить від конкретної посади і здібностей самого працівника.

Заробіток в АТБ

Останні новини про індексацію зарплати продавця консультанта в АТБ в 2021 році свідчать, що реальна заробітна плата працівників АТБ в середньому близько 7000 гривень. Але в деяких ситуаціях співробітники можуть розраховувати на 11-13 тисяч гривень за місяць. Конкретна сума заробітку залежить від кількості виконуваних обов’язків, наявності штрафів і її безпосередньо займаної посади.

Читайте так же:  Повышение зарплаты пожарным в Украине в 2020 году

Охоронець

Охоронцеві можуть запропонувати роботу в денній або нічній зміні, іноді доводиться підміняти колег, виходити поза зміною, працювати і вдень, і вночі. Це досить важко, як морально так і фізично, але тим не менше багато працівників додатково просять подвоїти зміни, дати понаднормові роботи, щоб отримати більше заробітку.

Касир

Робота прекрасно підходить для на молодих дівчат, жінок передпенсійного віку, тих хто втратив роботу, або у кого є незакінчена освіти бухгалтера, економіста.

заробітна плата адміністратораАТБ

При надходженні на роботу пропонується зарплата від 5 до 6, 6 тисячі гривень, це «брудна» сума і необхідно розуміти, що ще буде вираховуватися податок. Конкретно зарплата касира в АТБ залежить від кількості відпрацьованих годин і повністю виконання своїх посадових обов’язків. Касир не тільки займається видачею товару на касі і несе відповідальність за гроші, але ще і є консультантом в залі, тому відповідає за наявність товарів на полицях, і оборот цін.

Водій

Мережі роздрібної торгівлі АТБ укладають договір з компаніями, що забезпечують автопарк і можливість обслуговувати магазини, здійснювати доставку товарів. Також можлива співпраця з фізичними особами, у яких є особистий автомобіль. У такому випадку зарплата водія в АТБ оплачується, як погодинна ставка в гривнях, обумовлена заздалегідь.

Керуючий

Щорічно проводиться індексація заробітної плати по країні, отже зростають доходи всіх працівників, в тому числі і керуючих, головних бухгалтерів.

У передмістях, невеликих населених пунктах, зарплата може досягати 9-10 тисяч гривень, в столиці України щомісячний дохід працівників АТБ буде від 11000 до 13000 гривень. На керуючих лежить великий тягар відповідальності за роботу всього магазину: контроль роботи персоналу, Оперативна зміна цін, проведення акцій, оборот залишків в торговій точці, А також проведення різних заходів всередині колективу.

За стандартною тарифною сіткою компанії до всіх працівників застосовуються премії і бонуси, які залежать від виконання поставленого керівництвом плану, відсутності штрафів, нарікань від персоналу і покупців. Якщо добропорядно, професійно виконувати свою роботу, обов’язково будуть нараховані премії, запропоновано понаднормова робота за додаткову плату.

Читайте так же:  Підвищення зарплати стюардеси в Україні в 2021 році

Багато співробітників продуктового гіпермаркету відзначають, що в мережі ВТБ вчасно виплачується зарплата, виходячи з окладу нараховуються виплати лікарняного або декретного листа. Але працівників нерідко просять виходити на переробку у святкові та вихідні дні, це пов’язано з великою плинністю кадрів і постійним розширенням мережі магазинів, збільшенням асортименту товарів.

Працівники АТБ забезпечують покупцям прекрасний сервіс, можливість купити 100% якісні свіжі товари, вся продукція при збереженні на складах і на вітринах магазині зберігається з урахуванням температурних режимів і за цим ретельно стежать.

В АТБ пропонуються дуже низькі ціни, а також в мережі роздрібної торгівлі є своя торгова марка, називається «Своя лінія», яка пропонує виключно низьку вартість на продукти першої необхідності, наприклад, чай, цукор, хліб і багато іншого.

Компанія дуже цінує своїх працівників, тому прагне розвивати професійні якості штату, відправляє на курси підвищення кваліфікації, використовує розроблений спеціально Корпоративний статут, якого всі працівники повинні дотримуватися. У ньому описані норми відповідальності кожного співробітника, щоб зробити максимально комфортний результат для покупців.

На 2021 рік не планується скорочення співробітників в АТБ в 2021 році і навіть навпаки, мережа магазинів постійно розширюється, набирає новий штат, можливе підвищення зарплати охорони в АТБ 2021 та інших посад.

Оставьте комментарий