Предсказание Ванги об Украине на 2021 год

З недавніх пір в пресі з’явилася інформація про те, що в останні дні життя були озвучені передбачення Ванги на 2021 рік для України і деяких країн СНД. Багато з них вже збулися, але про тих, що сказані для майбутнього варто поговорити серйозніше.

передбачення Ванги

Болгарська жінка Ванга була сліпою, але замість цього доля подарувала їй дар передбачення.

Пророцтва минулого

Незважаючи на високий відсоток точності і «збутності», багато хто до сих пір не вірять в її здібності. Але, незважаючи на те, що смерть наздогнала її в 1996 році вона зуміла дати прогноз на багато років вперед, в тому числі і на 2021 рік.
Розповідаючи про майбутні пророцтва не можна обійти передбачення, які вона давала в минулому. Наприклад, збулося президентство Барака Обами, як першого темношкірого президента Сполучених Штатів, також пророцтво про те, що Великобританія покине Європейський Союз.

У минулому році Ванга передбачала замах на російського президента і про те, що Головнокомандувачу США загрожує смертельна хвороба, тому багато відомих осіб рекомендували Дональду Трампу у зв’язку з цим звернутися за повним медичним обстеженням. Хоча можливо йшлося про вірус covid-19, якого Трамп вже перехворів.

Ванга передбачила кінець світу, але на жаль за життя не встигла уточнити в якому саме році його варто було очікувати.

Що не збулося?

Достеменно невідомо, як саме Ванга отримувала свої відання, інформацію про пророцтва, хто нашіптував їй слова майбутнього: вищі сили, Господь Бог, але сама Ванга була людиною – а це значить, що вона могла помилятися. Саме з цим пов’язують той факт, що її деякі передбачення або не збулися, або не були настільки точні.

Читайте так же:  Прогноз на 2018 год от Вольфа Мессинга

Існує ряд пророцтв, яким не судилося збутися, але враховуючи їх характер, це не може не радувати:

1. Смерть всього живого і рослинного в 2011 році

2. Хімічна війна в 2014, яка змусить страждати все людство через шкірні наслідки.

3. Переселення Європи в 2016 рік.

4. Спустошення в північних широтах і загибель 4 правителів на початку XIX століття.

5. Ядерна війна в 2010 році.

Передбачення Ванги про Україну на 2021 рік були вичерпні, а саме про те що, новий президент, бажаючі змінити країну на краще зіткнеться зі «стіною» недовіри, брехні і зради з боку близьких соратників.

Ванга також передбачала “касетний скандал «в Україні, а саме коли» недоброзичливці” злили в мережу записи, зроблені в Адміністрації президента, і КМ України.

Вона рекомендувала в такому випадку президенту проявити терпіння, все само собою вляжеться.

За словами болгарської провісниці для України уготована важлива роль на міжнародній арені, вона стверджувала що країна стане на чолі «п’ятірки» найсильніших європейських держав.

Розшифровуємо її передбачення фахівці зійшлися на думці, що мова йшла про організацію колишніх пострадянських країн: Молдова, Вірменія, Грузія, Україна, Узбекистан, також зараз розглядається приєднання до них Болгарії.

Прогноз Ванги на 2021 рік для України вельми позитивний, майбутнє буде не настільки сумним, Болгарська пророчиця говорила, що після довгих труднощів, великих смертей і розчарувань настане світле майбутнє – українці заживуть дуже добре, буде «розквіт нації». Для інших країн жінка також передбачала мир і благополуччя, вона говорила, що «жінки будуть народжувати здорових дітей».
Ну якщо дивитися в далеке майбутнє то Ванга передбачала через 30-40 років великий потоп, який віднесе з собою життя більше половини людства.

Читайте так же:  прогноз Ольги Гомон на 2020 год для Украины

Саме 2021 рік стане для українців і всього людства ключовим, адже люди зможуть перемогти рак (онкологію), буде знайдено універсальні ліки. Вона стверджувала що»у 2021 році буде день, коли рак буде пов’язаний із залізними ланцюгами”.

Сучасники трактували, передбачення про “сильному драконі«, який буде панувати у всьому світі, вважаючи це аналогією з Китаєм, який тепер»попереду планети всієї”.

Не оминули її передбачення катаклізми і природні лиха, так, наприклад, пророцтво Ванги на 2021 рік для України говорить, що «сніг отримає владу» над людством, піднявши з моря і океани. За рахунок цього в 2021 році буде розгул природних катаклізмів, повеней, сильних вітрів. Також у зв’язку з цим, і з аналітичними даними вчені прогнозують, що в 2021 році відбудеться відкол льодовика Ларсена в більшій його кількості. Для людства це загрожує серйозними природними наслідками і катаклізмами. Відкол великого шматка льодовика змінить рівень Світового океану, що в свою чергу призведе до катаклізмів.

Одним з найбільш інтригуючих прогнозів було народження нових держав у 2021 році, що Україна не може не прийняти на свій рахунок. Адже зараз проходять переговори про відкол шматка східних територій і можливості надання їм особливого статусу.

Ванга могла не тільки передбачати майбутнє, а й лікувати рани, зцілювати людей – ці сили були дані їй природним шляхом, природою.

Оставьте комментарий