Прогноз на 2020 рік від Вольфа Мессінга

Вольф Мессінг – неординарна і загадкова історична постать. Існує безліч думок і теорій про те, що він був лише вмілим шоуменом, відмінним психологом і ерудованою людиною. Так як ніяких особистих автобіографічних записів про нього не залишилося, більш того, сама їх наявність ставиться під великий сумнів, доводиться керуватися виключно непрямими фактами і розповідями його сучасників про нього. Незважаючи на те, що сама наявність екстрасенсорних здібностей у Вольфа Мессінга не має доказів, велика частина його пророцтв збувалися. Тому є сенс вірити в передбачення Мессінга на 2020 рік для Росії і світу.

передбачення

Феномен пророка. Життєвий шлях телепата і що він говорив про майбутнє

Щоб точно зрозуміти, якої думки був Вольфа Мессінга про подальшу долю сусідніх країн, необхідно звернутися до його біографії. Народився майбутній пророк в польському селищі, який на той момент належав російській імперії, в єврейській родині в 1899 році. Він не був єдиною дитиною в сім’ї. У Вольфа було ще 3 брата, які не відрізнялися особливими здібностями. І тільки маленький Мессінг з самого народження страждав сомнамбулизмом.

Зважаючи мізерних знань в медицині і психіатрії, батьки, щоб позбутися від проблеми «лунатизму», вирішили скористатися пересічним способом. Щодня перед сном вони залишали біля ліжка майбутнього телепата таз з крижаною водою, щоб, коли хлопчик піднімався наступного разу з ліжка, холодна вода відразу ж його розбудила. З часом це допомогло побороти лунатизм, але на зміну цій проблемі прийшла інша – сильні мігрені, з якими не справлялися ніякі відомі способи.

Вольф Мессінг навчався в єврейській школі і був вихований в суворій і глибоко віруючій єврейській родині. У підлітковому віці його відправили на навчання, щоб він зміг стати рабином, і спочатку хлопчик серйозно брався за це ремесло. Однак його терпіння на цю професію не вистачило, і через кілька місяців він втік на поїзді в Берлін.

Цікаво! У юного Вольфа Мессінга не було грошей на квиток до столиці Німеччини. Щоб потрапити в поїзд, він простягнув кондуктору клаптик звичайного паперу, після чого довго і пильно дивився в його очі, гіпнотизуючи. Цей трюк спрацював, і його пустили на поїзд. Ця історія стала першим, документально підтвердженим доказом неабияких здібностей Вольфа Мессінга.

Потрапивши в Берлін, юнак довго бідував. Йому доводилося бути і чорноробом, і посильним. Грошей не завжди вистачало на їжу, а укупі зі старою хворобою-сильною мігренню, доводило його до голодних непритомності.

Читайте так же:  Особенности центробежных насосов. Достоинства и недостатки

При черговому нападі головного болю він втратив свідомість. Пульс не промацувався, і лікарі були змушені констатувати смерть. Прокинувся Вольф Мессінг через три дні, але вже в морзі. Після цієї ситуації про нього дізнався весь місто. Майбутнім провісником зацікавилися відомі психологи, лікарі та невропатологи. Одним з них був доктор Абель, який бере хлопчика під свою опіку, розкриває його здібності і вчить керувати тілом і даром. Багато істориків впевнені, що саме завдяки Абелю стали можливі передбачення 2020 від Вольфа Мессінга.

Після навчання Вольф почав свій театральний шлях. Спочатку він виступав в якості своєрідного експоната в німецькому музеї незвичайного. Після чого гастролював з цирковою трупою, де зі сцени демонстрував сеанси масового гіпнозу. Знаменитим він прокинувся тільки після власного турне, коли про його талант дізналася вся Європа.

Особливе місце в його програмі займали наступні вистави:

  • Демонстрація абсолютної несприйнятливості до больових відчуттів. Здійснювалася вона за рахунок управління сигналами до периферії мозку.
  • Падіння в летаргічний сон. У його процесі Мессінг практично повністю переставав дихати.

Більшість подій, описаних у книзі «Я телепат», як і передбачення Вольфа Мессінга для України, які можна знайти в Інтернеті, є справжнім вигадкою. Однак достеменно встановити, які події відбувалися, а які ні, – неможливо. За життя телепат особливо не поширювався про свою долю, а натхненні його історичною постаттю журналісти і письменники часто придумували небилиці, щоб підігріти інтерес до його особистості і свого видання.

Читайте так же:  Предсказание Александра Шепса на 2021 год для России

Багато приписують Вольфу Мессінгу гучні прогнози з приводу майбутньої величі СРСР, потім його розпаду, благополуччя Росії і приєднання до неї всіх відокремилися республік. Інші політологи та історики з явним агресивним настроєм говорять про те, що телепат передбачав страшну кару для України, яка вирішила відокремитися від РФ і піти своїм шляхом. Але ці слова – не більше ніж вигадка. Ніяких документальних підтверджень прогнозів на таке далеке майбутнє від Вольфа Мессінга не надходили, а такі гучні слова є лише плодом фантазії журналістів, авторів статей.

Пророцтва Вольфа Мессінга на 2020 рік

Ця історична фігура не належить до касти сучасних ворожок і астрологів, які складають неправдиві або шаблонні прогнози «на кожен день». Так, Вольф Мессінг іноді робив серйозні заяви з приводу майбутнього тоді ще існуючого СРСР, але найчастіше вони стосувалися конкретних подій чи постатей.

Свої екстрасенсорні здібності талановитий телепат пояснював фізіологічним здібностями. Але він ніколи не заявлений про себе, як про провісника, і вельми ухильно давав прогнози на подальше майбутнє. Тому кожне пророцтво Вольфа Мессінга для Росії несе загальний характер і не може розглядатися через призму конкретних дат і іншого.

Історики, які детально вивчили життєвий шлях цієї людини, відзначають, що точності своїх прогнозів він домагався за рахунок:

  • математичних алгоритмів;
  • серйозних аналітичних здібностей;
  • м’язової чутливості, яка дозволяла телепату чітко відчути настрій, стан і психоемоційний фон людини, до якої він торкався;
  • глибоких знань в політології, психології, економіці та соціології;
  • вміння володіти масовим гіпнозом – з наукової точки зору;
  • і навіть наближеності до серйозних історичних постатей, наприклад, Сталіну.
слухи о наступлении кризиса в стране

Вольф Мессінг сам не раз робив акцент на тому, що не робить нічого надприродного, не вдається до допомоги вищих сил, а все, що вміє, домігся тяжкою працею. Також він говорив, що його «прогнози» під силу будь-якій людині, який освоїв ази психології, читає багато книг і вміє відмінно «читати» людей.

Читайте так же:  Предсказание Глобы на 2021 год для Украины

Кожній людині, яка вірить в прогноз на 2020 рік від Вольфа Мессінга, хочеться вірити в те, що телепат бачив майбутнє, повне миру і спокою. Особливо важливо це для людей, яких прямо або побічно торкнулися військові дії на Донбасі, і загальна дестабілізована ситуація на сході України. Телепат не раз давав позитивні прогнози з приводу майбутнього цих двох країн, заспокоюючи розпалену публіку. Такий трюк вдавався йому завдяки серйозним умінням психолога, адже тільки талановитий читач душ зможе переконати людей в якій-небудь ментальній установці перш, ніж вони усвідомлюють те, що відбувається.

Оставьте комментарий