Прогноз нерухомості України на 2021 рік

Ситуація з нерухомістю в Україні з кожним роком змінюється. Попит зростає на різні варіанти житла в залежності від ситуації в країні. У двадцятому році під час карантину багато українців цікавилися будинками за містом, причому їх цікавила саме оренда будинку. Пов’язано це було з тим, що люди не хотіли сидіти на карантині в київських квартирах, вони хотіли бути ближче до природи, дихати свіжим повітрям.

В останні часи, починаючи з дев’ятнадцятого, двадцятого року, багато українців стали цікавитися квартирами в новобудовах. Пов’язано це з тим, що вартість квартир забудовники виставляли за курсом приблизно 27-28 гривень, тому в доларах ці квартири виросли в ціні, і житлом мало хто цікавився. А коли гривня почала знецінюватися, квартири, які були виставлені за курсом національної валюти, почали дешевшати.

ПРОГНОЗ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ НА 2021 РІК

Купуючи квартири в новобудовах, важливо не потрапити на шахраїв. Адже дуже часто зустрічаються такі забудовники, які беруть гроші, а потім будівництво заморожується, будинки не добудовуються.

Щороку експерти підраховують, скільки приблизно коштуватимуть квартири, житлові будинки, спираючись на деякі фактори. Таким чином, був зроблений довгостроковий прогноз цін на нерухомість в Україні 2021.

Від чого залежить вартість нерухомості?

Існує кілька факторів, які впливають на вартість нерухомості, ці фактори враховуються при продажу квартири потенційному покупцеві:

  • район і розміщення будинку;
  • матеріал, з якого побудований будинок, планування;
  • поверх, на якому знаходиться квартира;
  • стан квартири (зроблений ремонт);
  • вид з вікна.

При покупці квартири всі покупці в першу чергу цікавляться, в якому районі розміщений будинок, яка там інфраструктура, чи є зупинку цивільного транспорту. Також багатьох, у кого є діти, цікавляться відстань від будинку до школи, дитячого садка.

Другий фактор, що впливає на ціну-матеріал будинку. Більшість вважають за краще купувати квартири в цегляних будинках, які характеризуються теплоізоляційними властивостями. Панельні будинки погано зберігають тепло.

Також дуже важливо планування-розміщення балкона, підвалу. Багато хто бажає купити квартиру в будинках з сучасним плануванням, а не будинках, побудованих ще в радянські часи.

Ціни на українські квартири також залежать від поверху, на якому знаходиться квартира. Адже від цього залежить, складно чи ні буде добиратися до свого житла, особливо це стосується будинків, в яких є проблеми з ліфтом, або його зовсім немає. Також від цього залежить, чи буде в квартирі вогкість. Якщо квартира знаходиться на першому поверсі, такі проблеми можуть зустрічатися часто.

Читайте так же:  Новые украинские хиты 2021 года

Більшість бажають переїхати в квартиру в ідеальному стані, щоб не витрачати час, гроші на ремонт. Хоча, купуючи квартиру після ремонту, багато хто прагне переробити все на свій смак.

Гарний пейзаж, історичні цінності, пам’ятки – все це бачити щоранку з вікна набагато краще, ніж спостерігати за неприємними сценами сусідів, бачити порожні стіни або інші непривабливі об’єкти.

Ринок житлової нерухомості в Україні дуже мінливий, ціни можуть змінюватися в залежності від інвестиційної, економічної ситуації в країні, також на зростання, падіння цін впливають сезонні зміни.

Сущесвует ще один фактор, що впливає на зміну цін – обмеження в часі. Деякі продавці бажають продати квартиру якомога швидше через переїзду, від’їзду в іншу країну, часто вони навіть занижують ціни, щоб як моно швидше укласти угоду.

ключ

Де краще купувати житло: на первинному або вторинному ринку?

Перед покупкою житла багато знайомляться з цінами, вибирають кращий варіант будинку, де вони будуть жити. Іншими словами, робиться огляд ринку нерухомості.

В Україні є два види ринку нерухомості: первинний і вторинний. Первинний ринок-квартири в новобудові, ті будівлі, які ще не були жодного разу в експлуатації, в них ніхто не жив. Такого житла немає в державному реєстрі. Вся документація, в тому числі право власності, створюється на етапі покупки квартири. Часто такі квартири купують ще на стадії їх будівництва, коли тільки закладений фундамент будівлі.

Вторинний ринок нерухомості – ті квартири, які продаються колишніми господарями. Наприклад, господар квартири переїжджає в інше місто, країну, продає квартиру померлого родича. Це вже вважається житлом на вторинному ринку нерухомості.

Багато перед покупкою квартири задаються питанням: де краще купувати квартиру: на первинному або на вторинному ринку? Згідно зі статистикою попередніх років, у великих містах попит на квартири на первинному ринку, тобто, на ті квартири, яких ще немає (вони знаходяться на етапі будівництва), більший, з вторинного ринку йдуть клієнти. Тому у великих містах ціни на житла вторинного ринку набагато знизилися.

У маленьких містах, селищах міського типу ситуація кардинально інша. У невеликих містах цінуються більше квартири, будинки на вторинному ринку.
Згідно з даними, ціни на» вторинні «квартири наближені до цін на» первинні ” квартири.

Читайте так же:  Выбираем вместе чехол на Xiaomi Mi 8 Se в интернете

Житло на первинному ринку купувати вигідніше з кількох причин:

  • забудовники зобов’язані будувати не тільки житлові будинки, а й дитячі садки, школи, державно важливі будівлі, магазини, які будуть розміщені поблизу будинку (про це йдеться в законі);
  • всі проекти забудовників продумані, вони завжди створюють хороші, комфортні умови для проживання;
  • забудовники не тільки займаються зведенням будівлі, але і піклуються про затишок, комфорт людей, які куплять квартиру в новобудові.

“Вторинне житло” також має свої плюси. Головний плюс-можливість людей самим вибирати район проживання. При покупці квартири видно, в якому районі знаходиться житло, який вид з вікна, умови проживання. При покупці “первинного” житла клієнт бачить тільки землю, місце розміщення будівлі. Але за час будівництва може багато що змінитися. Остаточний варіант житла покупець зможе побачити тільки після завершення будівництва, на яке знадобиться чимало часу.

Незважаючи на девальвацію гривні, нестабільну економічну ситуацію, ціни на нерухомість ростуть. Тому багатьох потенційних покупців цікавить, коли впадуть ціни на нерухомість в Україні.

Ситуація з ринком нерухомості в попередні роки

У вісімнадцятому році спостерігалася стабілізація цін на ринку нерухомості. Було багато вигідних пропозицій від забудовників. Надходили навіть пропозиції щодо вигідних розстрочок – від 10%, будівельники навіть давали шанс потенційним покупцям виплачувати розстрочку до кінця будівництва.

Спочатку дев’ятнадцятого року ціни на» первинне ” житло трохи збільшилися. Квартири в Києві в дев’ятнадцятому році з січня по листопад місяць стояли в середньому від 23 до 24 тисяч гривень за один квадратний метр. Але зниження цін не збільшило попит на нерухомість. Згідно зі статистикою, попит, як на “первинну«, так і на» вторинну” нерухомість знизився на 25%, А до кінця дев’ятнадцятого року попит на покупку квартир у великих, маленьких містах не перевищував 30%.

У двадцятому році, згідно зі статистикою, був великий попит на» вторинну ” нерухомість. Причиною цьому стало зміцнення національної валюти. Після того, як курс валюти зріс до 25, ціни на квартири зросли на 3-7%. У двадцятому році двокімнатна квартира в місті, яка стояла роком раніше п’ятдесят тисяч доларів, виросла в ціні до п’ятдесяти шести тисяч доларів.

Ціни на вторинне житло також зросли. Ціни зросли приблизно на 20-25%.
Результат підвищення цін-відмова людей від квартир у новобудовах, куди вже були вкладені гроші, зменшення попиту на нерухомість первинного, вторинного ринку. Люди вирішили почекати падіння курсу, гроші потенційні покупці вирішили залишити до кращих часів.

Читайте так же:  Численность населения Украины на 2021 год

Після перегляду статистики за вісімнадцятий, дев’ятнадцятий, двадцятий рік, потенційних покупців цікавить питання, які будуть ціни на нерухомість в 2021 році в Україні. За словами експерта з ринку нерухомості, вартість квартир на первинному, вторинному ринку зростуть. На зростання цін впливатиме економічна ситуація в країні, курс національної, іноземної валюти, попит на нерухомість. Забудовники також будуть пропонувати вигідні умови, в тому числі можливість купувати квартири в розстрочку. Ставки будуть таким же-10% з терміном виплат до кінця будівництва.

Прогноз нерухомості України на 2021 рік

Експерти дали прогноз на 2021 рік для ринку нерухомості: ціни прагнуть. Протягом усього року ціни на нерухомість збільшаться на 7-10%. За словами експертів, попит на нерухомість зросте після Нового року. Починаючи з січня місяця, щомісяця ціни зростатимуть приблизно на 2-2, 5%.

Найбільше ціни зростуть на квартири класу комфорт, бізнес-класу. У цьому сегменті ціни стануть великими на 8-10% від цін попереднього року. Квартири економного класу залишаться на колишньому рівні, можливе зростання не більше, ніж на 5%. Деякі експерти припускають, що житло економ-класу може навіть впасти в ціні. Згідно з припущеннями, зниження цін буде від 5 до 8%.

Единый налог в Украине в 2021 году

Експерти стверджують: у двадцять першому році очікується попит на «первинне» житло. Протягом дев’ятнадцятого-двадцятого року збільшилася кількість новобудов, з’явилося багато бажаючих вкласти гроші в будівництво нових будинків. У двадцять першому році будуть надходити нові, більш цікаві пропозиції від забудовників, будуть з’являтися цікаві проекти, згідно з якими в одному комплексі будуть житлові будинки, дитячий садок, школа, магазини.

Оставьте комментарий