Прогноз Нострадамуса на 2020 рік

Нострадамус пророкував, що Росія зможе безболісно вийти з кризи, поліпшити умови економіки і добробуту своїх громадян та після перемоги у війні її чекає «золотий вік»!

Нострадамус

Нострадамус вперше представив на суд публіки альманахи з передбаченнями в далекому 1555 році. Пророцтва Нострадамуса на 2020 рік і інші збірники видавалися щорічно їм самим до самої смерті і включали загальний пророцтво на майбутній рік (катрен), а також 12 окремих тлумачень для кожного місяця. Також у збірниках була велика прозаїчна частина з передбаченнями.

Завдяки її дару і виданим працям, він заслужено заробив прижиттєву славу, але, на жаль, не всі праці дійшли до наших днів.

На сьогоднішній день людству відомо лише 141 альманах, хоча є дані, що їх було в рази більше.

Війни і катаклізми

За життя Нострадамуса територія сьогоднішньої Російської Федерації носила назву Тартария.

Нострадамус передрікав Тартарії участь у найбільшій битві, третьому за рахунком, від якого (як би вона не хотіла) не зможе залишитися осторонь.

Прогноз Нострадамуса на 2020 рік в одному з альманахів чітко описував послання жителям нової Росії, а саме розвиток в країні невідомої дерматологічній інфекції. На думку віщуна, вона практично не буде піддаватися терапії, описав її як «бліді гнійні папули».

Нострадамус попереджав регіони Крайньої Півночі, тайгові межі про можливість негативного впливу зброї масового ураження хімічного типу. На його думку, вціліти зможуть небагато, більшість вимруть, і деякі народності просто припинять своє існування. Тим одиницям, яким все-таки вдасться вижити, доведеться шукати нове місце проживання у великих мегаполісах.

Читайте так же:  Предсказание на 2020 год от Александра Шепса

Через загрозу, що насуваються на світові столиці (природні катаклізми, війни, геополітичні зміни) саме Росія стане «новою Батьківщиною» багатьох народностей.

У зв’язку з появою глобального потепління і відповідно танення льодовиків в Росії, північні народності переселяться в глибині країни. Літні дні стануть набагато посушливішими, за рахунок великого потепління.

Міжнародні відносини


Яке пророцтво Нострадамуса про те що буде з Росією в 2020 році, що ж чекає її на міжнародній арені в найближчому майбутньому? За пророцтвами Нострадамуса в 2020 році Російська Федерація буде переживати приголомшливі відкриття, конфлікти в питаннях міжнародної економіки, партнерства і релігії.

Саме на 2020 року випадає час пришестя Антихриста, який почне свою місію з Росії і до 2022-2040 вверне у збройні конфлікти всі розвинені країни.

2020 рік для Росії, як і для більшості розвинутих країн, стане останнім благодатним часом перед бідністю і голодом, внаслідок падіння метеорита і зміни орбіти Землі.

Згідно з прогнозами Нострадамуса до 2024 року главами світових держав буде розв’язана Третя Світова Війна, в якій Росії протистоятиме сили Китаю і арабських країн, а Сполучені Штати Америки стануть союзниками з Європою і Японією. Хоча, варто сказати, Нострадамус передрікав конфлікт без застосування ядерної зброї.

Все залежить від того, як конкретно тлумачити катерны Нострадамуса.

Важливо! Так, наприклад, на думку багатьох в 2038 році буде розв’язана найсильніша війна з глибоким конфліктом між Східними і Західними континентами.

Внутрішня і зовнішня економіка


У 2020 році Росія буде виходити з кризи, і піднімати свою економіку, але позитивна картина буде посилюватися громадськими заворушеннями, бунтами народів.

За словами Нострадамуса, у 2020 році Російська Федерація виступатиме дипломатичним миротворцем у врегулюванні конфліктів європейських країн. У цьому об’єднаються такі країни, як Росія, Великобританія, Індія і т. д.

Читайте так же:  Прогноз Нострадамуса на 2020 год

Для Росії 2020 рік стане початком розквіту і «золотого століття», країна відчує розвиток торгівлі, посилення економіки. Також будуть закладені перші цеглини» наукових відкриттів, астрономічних нововведень. Цей час, коли буде закладено початок встановлення воістину демократичного режиму, в наслідок буде побудовано безліч храмів, в країні настане гармонія і порядок.

Для тих, хто цікавиться, існують також передбачення Нострадамуса на 2020 рік для України та її відносин з Росією.

передбачення Нострадамуса на 2020 рік

Релігія

Великий Нострадамус передрікав північним районам Росії можливість виникнення безлічі конфліктних ситуацій на релігійному грунті. Тут, швидше за все, ймовірний конфлікт з азіатськими народами, велика можливість конфлікту з Близьким Сходом, підігрівати який будуть мусульмани. Якщо проблема не будуть улагоджені, незабаром до конфлікту можуть підключитися й інші держави, які керуються християнськими віруваннями. Привід для розв’язання протистояння буде якась важлива подія на релігійному ґрунті.

Наукові відкриття, дослідження


Катрени Нострадамуса несуть безліч позитивних пророцтв для РФ, так, наприклад, країна дуже просунеться в 2020 році в питаннях освоєння і вивчення морських глибин. Вчені створять надскладне обладнання для занурень. Завдяки цьому люди дізнаються багато нового, дослідження в 2020 перевернуть стандартне уявлення і зародження життя, окремих її форм. У майбутньому це створить благодатну платформу для створення підводних готелів і міст.

Для більш наочної інформації завжди можна знайти повне відео передбачення Нострадамуса для Росії.

Під час життя Великого провісника і після його смерті катерни піддавалися неабиякою критиці. В основному претензії були в тому, що передбачення досить розмиті, мало конкретики, але, незважаючи на це, досі шанують за його катрени Нострадамуса, які у багато збуваються і донині.

Прогнози по Україні від ясновидців

Кожен катрен можна інтерпретувати по-різному, зробити з однієї і тієї ж фрази десятки різних висновків. Багато намагаються підігнати слова Великого віщуна під існуючі моделі в державах і реально відбулися події.

Читайте так же:  Распад Украины в 2020 году

Щоб розібратися в правдивості його думок, залишається лише стежити уважно за осудами і реально відбувається дійсністю.

Оставьте комментарий