Прогноз Павли Глоби про те що буде в 2022 році в Україні

З давніх пір наші предки намагалися дізнатися про майбутнє. Не залишаються осторонь і сучасні люди. Вони бажають дізнатися, що очікує їх в найближчому майбутньому. З цієї причини пророцтво Глоби для України представляють собою інтерес.

Передбачення Глоби на 2022 рік для України

Хто такий Глоба?

Павло Глоба, як і його дружина Тамара, є досить популярними фахівцями в області астрології. Вони випустили безліч прогнозів щодо як представників знаків Зодіаку, так і цілих країн.

Павло Глоба правдиво передбачив наступні події:

 1. Відділення Кримського півострова від України.
 2. Складнощі Президента Януковича в політичному житті.
 3. Початок війни на сході країни.
 4. Введення режиму самоізоляції і пандемію в цілому.

Наведено лише деякі, що стосуються України, події, які були передбачені за кілька місяців до їх настання.

Загальні положення

У 2022 році панувати буде Чорний Тигр. Стихія Тварини-Вода. Вона сприяє пом’якшенню запалу хижака. З цієї причини Тигр буде краще ставитися до інших знаків зодіакального кола.

Хижа тварина символізує собою достаток, щедрість, силу. Воно відрізняється імпульсивністю, енергійністю. Павло Глоба прогнозує, що саме цього року український народ зможе домогтися багато нового, цікавого. Зміни торкнуться кожного.

Планета Плутон перейшла в 10-й астрологічний будинок. Але впливає на життя України Сатурн, який знаходиться в першому будинку. Саме він керує державою. Багато астрологи, включаючи Павла Глобу, кажуть, що Україна зіткнеться в 2022 році з економічними проблемами, буде розвиватися в уповільненому темпі.

Передбачення Глоби на 2022 рік для України поділяється на дві частини:

 1. З початку 2022 року країні гарантується успішний розвиток. Це обумовлено вдалим розташуванням планет, в першу чергу це стосується Юпітера, який знаходиться в сьомому будинку. Місяць успішно поєднується з Плутоном, що гарантує успіх у фінансовій сфері.
 2. У другій половині року Україна зіткнеться з цілою низкою проблем. Всі планети вказують на це, особливо це стосується Марса і урану. У першому випадку зірки пророкують конфліктні ситуації. В цілому обстановка буде нестабільною і швидко буде змінюватися в гіршу сторону. У другому-владу очікують зміни в політичній сфері.
Читайте так же:  Предсказания Шепса о том, что ждет Украину в 2019 году

В цілому, астролог пророкує досить спокійний рік за багатьма показниками.

Влада в країні

Павло Глоба про Україну в цьому напрямку говорить зовсім небагато. Астролог думає, що особливих змін в обраному курсі не трапиться. Влада проводитиме ті ж політичні перетворення, що і раніше. Павло Глоба пророкує, що в 2022 році можлива зміна лідера, який подасть ідеї, як потрібно розвиватися країні в найближчому майбутньому.

Передбачення Глоби на 2022 рік

Президент Володимир Зеленський буде так само керувати державою. Він зможе значно зміцнити свої політичні позиції, завдяки чому на найближчих виборах багато громадян підтримають його знову.

У другій половині року в політичному житті України можлива криза. Законодавча і виконавча гілки влади будуть протистояти в різних напрямках. Але в той же час астролог пророкує, що вони швидко знайдуть точки дотику, завдяки чому зможуть прискорено врегулювати конфліктні ситуації.

Війна на сході України триватиме зі змінним ефектом. У другій половині року вдасться домовитися протиборчим сторонам про припинення вогню. ЛНР і ДНР залишаться у складі України.

Взаємовідносини з іншими країнами

Прогноз Павла Глоби про те, що буде в 2022 році в Україні та інших світових державах, досить докладний. Астролог каже, що держава буде продовжувати свій курс взаємин:

 1. Україна буде активно розвивати відносини зі Сполученими Штатами Америки та країнами Європейського Союзу.
 2. У другій половині 2022 року можливе потепління відносин з Російською Федерацією. Владі двох держав вдасться знайти точки дотику з деяких питань. Виняток становить доля Кримського півострова. Україна буде також наполягати, щоб Крим знову повернувся під юрисдикцію країни, а Росія відповість на це відмовою.
 3. Цікавий проект може бути у країни з Республікою Білорусь. Це дасть державі нові фінансові можливості.
Читайте так же:  Предсказания о том что ждет Украину в 2018 году

В цілому Україна матиме дружні відносини з іноземними державами. У другій половині року Можливий невеликий конфлікт з Туреччиною або Грузією.

Фінансове питання

На початку року фінансове життя України буде стабільним. Владі вдасться знайти грошові кошти для різних цілей. Трохи будуть збільшені пенсії та соціальні виплати населенню.

Різні фінансові організації провідних світових держав нададуть допомогу в даному напрямку. Україною буде отримано транш на кілька мільйонів доларів, завдяки чому вдасться вирішити багато економічних проблем.

У другій половині 2022 року фінансове життя країни трохи погіршиться. Країна, як і багато інших держав світу, опиниться в економічній кризі. Вийти з нього до кінця року Україна не зможе. Це призведе до різних фінансових проблем. Справитися з ними вийде лише в наступні роки.

Ситуація з коронавирусной інфекцією

Передбачення Павла Глоби для України стосуються також питань, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції. Астролог каже, що в цілому в країні санітарно-епідеміологічна ситуація буде сприятливою. Україна уникне введення локдауна ціною неймовірних зусиль.

Передбачення Глоби для України

У країні влада введе цілу низку законопроектів у цьому напрямку:

 1. Проведення загальної вакцинації.
 2. На територію держави зможуть в’їжджати іноземні громадяни з готовим результатом тесту на наявність коронавірусної інфекції. Зробити його потрібно за 2 дні до приїзду людини в Україну.
 3. У місцях масового скупчення людей буде продовжувати діяти масочно-рукавичковий режим.

Павло Глоба пророкує також можливість появи нових інфекційних захворювань, які за невеликий термін зможуть поставити населення України на межу вимирання. З цієї причини астролог радить уважно тримати руку на пульсі і дотримуватися всіх рекомендацій фахівців.

Що говорить Тамара Глоба про ситуацію на Україні

Тамара Глоба про Україну на 2022 рік склала чимало найрізноманітніших прогнозів. Вона солідарна з іншими астрологами про долю українського населення. Країну, на думку Тамари Глоба, очікує спокійне життя в першій половині року і бурхливі конфлікти в другій.

Читайте так же:  Предсказание Нострадамуса на 2020 год для Украины

Астролог вважає, що влада зможе налагодити відносини з керівництвом Луганської та Донецької областей. З цієї причини на багатостраждальну східну територію української землі прийде довгоочікуваний мир.

Володимиру Зеленському Тамара Глоба прогнозує вдалу політичну кар’єру. Він зможе налагодити відносини з владою Сполучених Штатів Америки і Російської Федерації.

А ось щодо кримського півострова прогноз Тамари Глоба звучить цілком виразно. Крим залишиться у складі Російської Федерації, хоча влада України ще раз спробує повернути його собі.

Фінансовий рік буде вдалим. Владі вдасться врегулювати економічну ситуацію в країні. Населення в перший раз зможе спокійно зітхнути, втомившись від фінансових проблем. Вдасться українській владі впоратися з коронавірусною інфекцією, причому відбудеться це тільки в 2022 році.

Павло і Тамара Глоба є досить популярними астрологами в нашому світі. Вони вважають, що 2022 рік багато в чому стане переломним у політичному та економічному житті України та інших держав. Поживемо-побачимо. Залишилося всього нічого до настання нового 2022 року.

Оставьте комментарий