Прогнози по Україні від ясновидців на 2020 рік

До тих пір, поки людство не стало використовувати машини ЕОМ, аналітичні програми та наукові дослідження прогнози на майбутнє цілком і повністю залежали від ясновидців, віщунів.

Їх пророцтва залежали від траєкторії небесних тіл, заспіваних мантр, магічного кулі, карт та інших атрибутів. Ясновидці міркують про майбутнє України не завжди ясно, але професійні провидці, чий дар дійсно передається з покоління в покоління, можуть передбачити не тільки майбутнє 1 людини, але й долю цілого народу, країни, нації.

В сучасному геополітичному світі, де щодня люди стикаються з економічними проблемами, безробіттям, конфліктами, голодом корисно було б звернутися до чаклунів за допомогою. Можливо, зробивши це, можна запобігти війні і отримати вичерпну картину прийдешніх подій.

Безсумнівно, є і шахраї, але нерідко на світ з’являються провидці, що володіють даром передбачити Питання економіки країн, геополітичних тонкощів. Найсильніші ясновидці передбачили майбутнє України на 2020 рік, що саме вони пророкували?

Багато тлумачення різняться, але всі ясновидці сходяться в тому, що в країні з’явиться беззаперечний лідер, здатний повалити владу олігархату.

Прогнози по Україні від ясновидців

Олена Осипенко

Жінка провісниця налаштовує Україну на позитивний лад, обіцяючи перелом в кращу сторону в сфері економіки і зміни лідерів на політичній арені. На початку року будуть спостерігатися соціальні загострення і невдоволення мас, але до середини ситуація вирівняється.

Українці зможуть прибрати з влади олігархів і їх поплічників. Крім цього нові політичні сили зможуть:

Налагодити питання на Донбасі.

Вступити в діалог з питання Чорного моря і півострова Крим.

Поліпшити ситуацію з Європейським союзом і країнами західної Європи.

Михайло Левін

Астролог і віщун Михайло Левін є главою Московської астрологічної Академії. Він прорахував положення Сонця, яке говорить про те, що Українська держава зможе зайняти стійку позицію серед розвинутих країн при цьому не втратити свою індивідуальність. Астролог заявляється, що незважаючи на зміну прізвищ глав держави протягом наступних 10 років, їх курс буде однаково слабким.

Читайте так же:  Предсказания, что ждет Донбасс в 2019 году

Тільки після цього часу в України з’явиться дійсно потужний і харизматичний лідер, який забезпечить країні процвітання і стабільність.

Михайло Левін

Наталія Нестеренко

Віщун передбачив для країни дивовижне майбутнє в позитивному ключі, і головне, можливість українцям вирішити всі свої накопичені проблеми. Проте в самому початку завершального етапу оновлення в Україні відбудеться ще чимало внутрішніх конфліктів і революційних рухів. Вони будуть забезпечені взаємодією Венери і Місяця, і фаза в яку вони входять. Небесні тіла забезпечать країні довго очікувані реформи, але через кризи і загострення політичної ситуації.

Важливий прогноз ясновидців на 2020 рік для України, сотсоит в тому, що возз’єднання між Україною і колись втраченими територіями відбудеться, але досить несподіваним способом.

Ванга

На думку великої ясновидиці в 2020 році країну очікує розквіт. У це хочеться вірити всім українцям, адже все, що передрікала Ванга збувалося з неймовірною точністю. Вона стверджувала, що верхівка влади влаштує кровопролитні бої за першість, в той час, як звичайний народ буде просто зубожіти. Але, скоро все закінчиться з приходом «Стрільця». Ванга пророкувала, що з його приходом відбудеться розкол державної території, що виходить до Чорного моря, як стверджують в один голос експерти – мова йде саме про Україну.

Також Ванга попереджала США, про небезпеку підтримки Східно-Європейських країн. В іншому випадку світова роль США буде поступово знижуватися і слабшати.

Передбачення ясновидців про Україну полягають в тому, що світове лідерство перейде до Китаю, який надасть громадськості нововведення в галузі медицини та енергетики.

Мольфари

Карпатські відуни, наприклад, такі як Михайло Нечай, Орест Стафійчук ще багато років тому напророкували розкол України і громадянське протистояння Заходу і Сходу, не без Росії. Прогнози по Україні від ясновидців на 2020 рік від мольфарів полягають у тому, що люди «складуть зброю», коли насправді зрозуміють, кому це вигідно. В кінці 2019 на початку 2020 років почнуться суттєві позитивні зміни.  Україна зможе налагодити виробництва і торгівлю з країнами Західної Європи, отримати необхідні міцні зв’язки у сфері бізнесу.

Читайте так же:  Ростислав Ищенко об Украине на 2020 год

Важливо! Для України 2020 рік буде тільки першим кроком до змін, закінчення яких трапиться через 15 років, на думку карпатських мольфарів.

Відуни з Західної частини країни пророкують головнокомандувача, який буде нетерпимий до олігархів, щиро любить свою країну і відрізняється великою енергією, упевненістю в собі. Він зможе грамотно реалізувати свої амбіції, придушить конфлікти авторитетом і забезпечить країні стабільне і надійне майбутнє. Зміни торкнуться не тільки положення країни в суспільстві, але і всі інші сфери діяльності, які будуть перебудовані по європейському принципом.

 Мольфари

Валерій Московченко

Прорахувавши положення зірок і планет, Валерій Московченко передрік повернення Криму до складу України. Сьогоднішнє положення небесних світил забезпечить реалізацію всіх задуманих українцями планів, які підуть на користь майбутнім поколінням. Зміна політичних сил на внутрішньодержавній арені забезпечить розрив зв’язків з олігархами, велике зростання економіки. Важливо, що нова влада візьметься піднімати Сільське господарство і ФЕРМЕРСЬКЕ виробництво. Завдяки цьому Україна отримає можливість за багато років, реалізувати сільськогосподарський потенціал країни на світовій арені.

Ясновидці пророкують різні зміни для України, але ясно те, що 2020 рік буде переломним для країни. В цей час буде закладено новий цикл у всіх сферах діяльності. Ясновидці про Україну в 2020 році тільки в позитивному ключі, як в політичному питанні, так і в соціальному.

Оставьте комментарий