Пророцтва про Донбас на 2021 рік від екстрасенсів

Багатьох людей з давніх часів цікавить майбутнє, що чекає найближчим часом. Людині властиво хотіти, необхідно знати, що далі буде тільки краще, переконатися в завтрашньому дні. Отже, передбачення магів, екстрасенсів, ясновидців заслуговують особливу увагу людей. Більшість українців цікавиться майбутнім країни. Коли закінчиться війна на Донбасі 2021-один з головних.

Передбачення про Донбас на 2021 рік від найсильніших екстрасенсів світу цікавлять кожного, хто хоче бути впевненим у майбутньому. Люди хочуть знати думки тих, кому можуть довіряти. Виявилося, екстрасенсам вони вірять більше ніж владі. Це сталося у зв’язку з тим, що політики намагаються приховати від народу правду. Плюс до всього вони не виконують те, що обіцяли.

Донбасс

Провидці ж нічого не обіцяють. Володіючи магічною, надприродною силою, вони пророкують події ще до того, як вони трапляються, і які, в кінцевому результаті, неодмінно збуваються. З цієї причини думки провісників, ясновидців користуються великим інтересом серед населення.

Кожен екстрасенс по-своєму описав подальші події в Україні, в тому числі і на Донбасі, але факт залишається фактом – буде помітна позитивна динаміка у вирішенні військового конфлікту в цій частині України. Що чекає Добасс в майбутньому році передбачили такі відомі ясновидці і екстрасенси як Віра Ліон, відьма Ольга, Хаял Алекперов, і навіть сама Ванга. Не всі з них передбачили абсолютно сприятливий результат для Донбасу. Будуть присутні певні труднощі в досягненні головної мети-закінчити війну з Росією на південному заході України. Передбачення що чекає Донбас в 2021 році сказати безпомилково не можуть, адже все залежить від багатьох деталей.

Ванга про долю Донбасу на 2021 рік

Одна з найяскравіших, видатних ясновидців у світі Вангелія, відома як Ванга, народилася в Болгарії в 1911 році. Ще в дитинстві вона проявляла надприродні здібності, але передбачати майбутнє початку під час Другої світової війни. Вона передбачала майбутнє окремих людей, країн, цілого світу, які збувалися. Багато людей приходили до неї за допомогою, вона могла визначити захворювання людей, і з точністю сказати, що їх чекає в майбутньому. Також вона направляла їх до лікарів, не знаючи їх імені, просто говорила, що в якомусь місті живе така-то людина, здатна допомогти.

Все це вона робила будучи сліпою. Ще в підлітковому віці, за словами двоюрідної сестри, яка стала свідком події, Вангелія втратила зір через ураган, під час якого вихор відкинув дівчинку на кілька сотень метрів. Її знайшли закиданою гілками і з засипаними піском очима. Зір повернути не вдалося через фінансові труднощі в сім’ї.

Вангелія померла в 1996 році, але її передбачення ще досі залишаються актуальними. Вона передбачила війну на Донбасі, яка почалася в чотирнадцятому році цього століття. Передбачення Ванги на 2021 рік для Донбасу досить сприятливе. Вона бачила надію на мир і спокій. У прийдешньому році військова ситуація буде поліпшуватися, конфліктність почне знижуватися, обстріли трохи припиняться, і настане перемир’я.

Про те, коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення Ванги замовчують, точної дати назвати неможливо, адже все залежить від багатьох факторів. Ванга сказала, що в Україні нарешті з’явиться лідер, президент, здатний залагодити ситуацію на Донбасі, людина, яка прагне до миру по-справжньому, він буде готовий вести переговори з колишніми ворогами. Але це не означає, що все буде так гладко і добре. Росія буде робити все можливе, щоб захопити як багато більше країн і територій для возз’єднання Радянського Союзу. Президент Російської Федерації не зупиниться ні перед чим, щоб отримати перемогу у війні на Донбасі. Але домогтися успіху йому не вдасться.

Передбачення від відьми Ольги

Відьма Ольга-Українська провидиця, ясновидиця, є однією з переможців «Битви екстрасенсів», зробила багато прогнозів для України, які збулися. Нові передбачення для Донбасу від відьми Ольги не сильно відрізняються від попередніх. Точної дати закінчення війни Українська відьма назвати не може, адже все залежить від зовнішніх факторів. Про подальшу долю Донбасу відьма Ольга має досить оптимістичні прогнози. Військовий конфлікт поступово почне налагоджуватися. Бойові операції почнуть вщухати, але повністю не закінчаться. Жертв стане набагато менше, але світ поки, на жаль, не настане.

За словами української провидиці новий український президент зможе знайти компромісне рішення, щодо зв’язків з Російською Федерацією, запобігши при цьому погіршення ситуації на південному сході України і стабілізувавши воєнний стан. Це в кінцевому результаті призведе до перемир’я між ворогуючими країнами і, нарешті, допоможе закінченню війни на території України.

Пророцтво кінця війни на Донбасі від відьми Ольги не має точної дати. За її словами знадобитися мінімум років десять для того, щоб закінчити військові дії, відійти від того, що сталося, відбудувати міста, які постраждали.
Також відьма Ольга передбачила, що в 2021 році на Донбас обрушиться економічна криза. Дана проблема похитне довіру людей на південному заході України. Але незабаром всі складнощі, труднощі з грошима вирішаться хорошим чином.

ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТИ БІЙЦЯМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Передбачення від Хаяла

Хаял Алекперов-Азербайджанський провидець, ясновидець, фіналіст проекту» Ekstra hiss «(Азербайджан), двічі переможець» Битва екстрасенсів «в Україні, а також постійний експерт проекту телеканалу СТБ» Слідство ведуть екстрасенси”, відомий астролог. Багато з його пророцтв збулося, у зв’язку з цим він полюбився телеглядачам відомих шоу. Хаял також не позбавив уваги і ситуацію на південному сході України.

Читайте так же:  Предсказания для Украины 2018 от Вольфа Мессинга

Пророцтво Хаяла коли закінчиться війна на Донбасі не настільки оптимістичне і сприятливе, як у Ванги або відьми Ольги. Він вважає, що в Україну прийдуть важкі часи, а особливо на південний схід країни, де вже кілька років, з початку чотирнадцятого року, йде війна з Росією.

Алекперов каже, що людям варто бути готовим до загострення ситуації на політичній арені. За словами провидця, Всі країни втомляться від проблем на Донбасі України, і перестануть допомагати у вирішенні військової ситуації в країні, залишивши державу один на один зі своїми проблемами. Польща і зовсім почне негативно ставитися до України. Через це в Україні можливі політичні розбіжності не тільки з Росією, але і з країнами Європейського Союзу, що може мати вкрай негативний результат.

Щоб запобігти цьому Українській державі доведеться закрити очі на те, що не варто чекати підтримки від сторонніх країн, і не бажано відповідати агресією на агресію. Українському народу доведеться тримати себе в руках, але така поведінка піде тільки на користь і матиме позитивний результат надалі, навчивши вирішувати свої проблеми самостійно, долати труднощі з перешкодами.

Відомий екстрасенс додав: “Все, що колись було таємним, скоро стане явним, відкривши страшні секрети українцям”. Інформація, яка ховалася роками, нарешті стане загальним надбанням. Несхвалення народу випробують на собі політики, чиновники, бізнесмени і багато інших, в тому числі і винуватці початку війни на Донбасі в 2014 році. Екстрасенс вважає, що кожному судилося своя частка в залежності від кількості його поганих діянь. Винні, хто був пов’язаний з злодіяннями, будуть покарані жорстоко, але справедливо.

Зарплата Нацгварии в Украине в 2021 году

Передбачення від Віри

Віра Ліон “Казахстанська Ванга”, як багато її називають. Але Ліон-це псевдонім. Реальне ім’я жінки-Віра Вісіч. Вона є відомою поетесою, письменницею, фотографом, а також психологом, екстрасенсом і дуже талановитою ясновидицею. Її передбачення і пророцтва відрізняються особливою точністю.
Жінка зробила безліч передбачень для всього світу і України, зокрема. Причому всі вони пронизані надією на конструктивні зміни.

Пророцтва віри Ліон про Донбас на 2021 рік свідчить, що цей рік стане тільки початком перших позитивних зрушень у політичному житті країни, але до повної зміни ситуації на південному заході в кращу сторону пройде як мінімум кілька років.

На думку самої провидиці, прийдешній рік обіцяє бути важким, насиченим. Ситуація на Донбасі загостриться. Для того, щоб почалися позитивні зрушення українцям доведеться перебороти свій критичний націоналізм і закрити очі на багато факторів, що склалася історично, переглянути свої переконання і національні ідеї в цілому.

Читайте так же:  Прогноз Ванги на 2018 год для Украины

За словами Віри Ліон, Президент ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ робитиме все можливе для поліпшення ситуації в Україні, вирішення політичної ситуації на південному заході країни. Він прагнутиме до кардинальних змін у державі. Це стосуватиметься і політв’язнів, і відносин з ворогуючою стороною. Він спробує домовитися з Російською Федерацією і запобігти загостренню ситуації на Донбасі. Це стане приводом для радикальних активістів почати бунтувати, вони будуть вкрай незадоволені такими діями і це може призвести до неприємних наслідків для української держави.

Відома ясновидиця також заявила, що екс-президент України Петро Порошенко намагатиметься насолити новій владі, шкодити її діям, щоб помститися за свій програш на виборах. Всі його дії будуть спрямовані проти Володимира Зеленського, нинішнього Президента. У прогнозах також було згадано про можливе відділення Донбасу від України. Чи буде це залежати від негативних діянь колишнього Президента питання залишається відкритим.

На завершення


Звичайно ж, вірити в те, що говорять екстрасенси про те коли буде мир на Донбасі – це справа кожного, кожен сам вирішує для себе як реагувати і до кого варто прислухатися. З перерахованих вище передбачень стало відомо кілька деталей:

  • 2021 рік буде дуже важливим у вирішенні політичної ситуації на Донбасі;
  • Зеленський спробує налагодити відносини з ворожою стороною для запобігання загострень на політичній арені;
  • відбудеться багато подій і викриттів, які допоможуть очистити репутацію України;
  • щоб домогтися закінчення війни доведеться переглянути принципи, переконання не тільки владі, а й громадянам;
  • точної дати, коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення екстрасенсів дати не можуть.

Багато екстрасенси, астрологи і ясновидці зійшлися на думці, що 2021 рік буде повний змін. Одні говорять про позитивні зміни, Інші попереджають про труднощі. Для того, щоб переконатися в точності прогнозів, варто дочекатися наступного року, своїми очима побачити, що приготував 2021 рік для України.

Оставьте комментарий