Рейтинг супутникових ресиверів 2021 року в Україні

Рейтинг супутникових ресиверів 2021 року в Україні – перелік варіабельних пристосувань для прийому сигналу від супутника, що знаходиться в космічному просторі і отримання контенту. Різноманітність моделей обумовлено наявністю різних стандартів в мовленні, можливістю отримання додаткових функцій. У нинішньому році основна проблема вибору полягає в кодуванні українських телеканалів, яке позначилося на затребуваності супутникового телемовлення і продажах обладнання до нього.

Рейтинг супутникових ресиверів 2021 року в Україні

Критерії вибору і необхідність придбання

Вибір супутникового ресивера для деяких категорій населення став усвідомленою необхідністю, хоча до цього багато українців задовольнялися аналоговим телебаченням. Купівля тюнера дозволяє не тільки розширити діапазон мовлення стандартного пакету телеканалів, але і економить щомісяця кошти, раніше вносяться на рахунки провайдерів кабельного телебачення.

Нинішній вибір невеликий через блокування російських каналів, раніше колишніх невід’ємною частиною пропозицій, а так само обмеженими можливостями через подорожчання електрики, введенням тенденції до оплати каналів пакетом із затребуваних і незатребуваних.

Регулярно розміщуються огляди ресиверів, їх уважне вивчення інтернет-користувачами, свідчать про значно збільшений інтерес телеглядачів до супутникового мовлення. На відміну від стандартного телемовлення, воно пропонує величезний асортимент каналів, додаткові можливості і функціонали.

Велика частина бонусів від СТВ забезпечується правильно обраним, сучасним і технологічним тюнером. Тому в складанні рейтингів використовуються не тільки базові критерії відбору, а й:

  • легкість управління, швидкість пошуку ресурсу, функціонал;
  • можливість простого доступу до заблокованих в країні каналах;
  • програмування запису певного контенту і збереження якості в його перегляді;
  • додаткові слоти, в які можна вставити карти доступу для розширення діапазону перегляду.

Вирішуючи, який вибрати супутниковий HD ресивер, неодмінно слід враховувати габарити і вага пристрою, тривалість безпроблемної експлуатації, простоту установки і обслуговування приладу, наявність додаткових функцій, Можливість підключення до більш старих і прогресивних моделей телевізора, безпроблемне перемикання з каналу на канал і різноплановість використання.

ТОП-список моделей

Рейтинг супутникових ресиверів 2021 року в Україні складений не тільки з урахуванням технічних параметрів і характеристик ресиверів. Основними критеріями стали затребуваність у покупців, призові місця в рейтингу продажів, результати статистичних опитувань населення і думка експертів про параметри виробу, його відповідності міжнародним стандартам в цій галузі електроніки. Узагальнення отриманих даних дозволило скласти ТОП-10 супутникових ресиверів 2021 року на українській території. Розглянемо їх більш детально.

World Vision Foros Combo T2/S2

Бюджетна модель для споживача із середнім рівнем фінансового достатку, призначена для прийому ДМ-каналів двох стандартів. Може приймати кабельні та супутникові канали в стандартному і високому дозволі.

Незаперечним бонусом в придбанні визнається продуктивний процесор і великий обсяг оперативки. Є можливість приєднання до застарілих аналогових телевізорів через комутаційні роз’єми. Виробник не обійшов увагою і входи до цифрових каналів.

Наведена в рейтингу модель забезпечена редактором для вибору пріоритетів у перегляді з численного спектру, є батьківський контроль, функція перенесення за часом і запису необхідного контенту на інший пристрій. Забезпечений медіаплеєром і підключенням до Інтернету для отримання інтерактивних функцій.

https://www.youtube.com/watch?v=UfAS4KapqgU&ab_channel=videosat.if.ua

DTS 54

Споживачі відзначили незаперечні переваги ресивера-здатність тривалого функціонування без перегрівання, доступну навіть для людей з обмеженими фінансовими можливостями вартість, компактність і безпроблемність в роботі.
Невелика ціна означає обмежений набір функцій (підключається тільки до сучасних ТВ-пристроїв). Супутниковий тюнер забезпечений невеликим функціоналом, що впливає на швидкість його роботи.

HD Box S500 CI Pro

Кращий супутниковий ресивер HD для шаринга, за підсумками минулого року обійшов раніше популярні моделі Скайвей і Опенбокс.

Численні переваги-демократична вартість, відмінна якість зображення і простота настройки, укупі зі слотом і вбудованим акумулятором, на думку користувачів, компенсують відсутність пріоритетного списку і відсутність швидкого старту.

Galaxy Innovations S8120

Користується величезною популярністю, завдяки можливості перегляду відкритих і закодованих каналів. Завантаження можливе з двох оболонок, одна призначена для початківців користувачів, друга налаштовується просунутими споживачами контенту.

Читайте так же:  Навчання у ВУЗах України в 2020-2021 роках

Модулі забезпечені як постійною пам’яттю, так і оперативкою досить значного обсягу. Форматів і функцій безліч, є Інтернет-сервіси, безсумнівна перевага – наявність двох оболонок.

Однак є і невеликі недоліки-довге завантаження і незручний пульт управління, але вони не особливо відзначаються споживачами, оскільки девайс недорогий, але з великим функціоналом.

Openbox AS4K CI PRO

Представник лінійки продукції від надійного виробника з прекрасною репутацією. В оглядах пристрою від експертів ринку акцентується увага на вбудованій ОС, розширених медіа-можливостях і навіть наявності власного браузера в інеті. Незважаючи на китайське виробництво, є незаперечні бонуси у вигляді вбудованого світлодіодного дисплея і потужного процесора.

Зовнішнє зручність забезпечує блок живлення. Єдине, що бентежить просунутих користувачів – обмежений обсяг оперативки, навіть із застосуванням флешки.

General Satellite GS B528

Високе місце в рейтингу купівельного попиту забезпечила можливість підключення до найсучасніших моделей ТВ-приймачів. Є можливість підключення адаптера і перегляду незалежного і дзеркального зображення.
Фанатам телепрограм вони будуть доступні зі смартфона і планшета.

Відзначають елегантний дизайн, легкість управління і тонкий корпус пристрою.

НТВ-Плюс 710HD

Ідеальний варіант для перегляду телепрограм, з добре вибудуваним інтерфейсом, стандартним набором передбачених функцій – від запису на зовнішній пристрій відео, до відключення у встановлений час.

Це ресивер нового покоління, сучасного пристрою, здатний читати смарт-карти НТВ і деякі кодування.

HD Box S4K Combo S2/T2

У деяких джерелах представляється, як найкращий супутниковий ресивер 2021 року. Позиціонується, як комбо-ресивер, універсального призначення, з інтернет-функціями, ефірним тюнером Т2, що забезпечує підтримку нового і новітнього технологічного стандарту.

Єдиний зазначений недолік-сліпе редагування каналів, тільки з транспондерами в поле зору. Однак він компенсується іншими наворотами.

https://www.youtube.com/watch?v=GuuTMSSyG9Q&ab_channel=AV-division%D0%A1%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE

Openbox S3 micro HD

Інформації небагато, але це одна з найпопулярніших моделей доступного цінового сегмента, яка працює на старих і нових телевізорах. Компанія-один з визнаних світових лідерів у виробництві обладнання для супутникового телебачення.

Читайте так же:  Украинские хиты 2018 года

Користувачі говорять про відмінну якість виготовлення, компактності пристрою і доступною ціною.

uClan B6 Full HD

Лідер продажів, що надійшов на реалізацію в Україну 3 роки тому, але все ще не втратив свої позиції. Експертів по ринку продукції дивує така стійкість на тлі постійного оновлення асортименту в цьому сегменті електроніки. Секрет такої популярності простий і складається з двох компонентів: технічних можливостей і дивно низької вартості за такий набір бонусів.

Цінова складова, на тлі складної економічної ситуації в країні, викликаної не тільки світовою пандемією, але і зовнішнім управлінням, відіграє важливу роль у виборі потрібного пристрою. Ідеального варіанту – з низькою ціною і відмінною якістю послуг, що надаються, не існує, але можна вибрати тюнер, що балансує на прийнятних гранях того і іншого, що дозволяє отримати бажаний обсяг і відносно непогану якість зображення.

Оставьте комментарий