Ростислав Іщенко про Україну на 2021 рік

Ще кілька століть тому майбутнє країни, конкретної людини передбачали люди, що володіють надможливостями. До них ставилися шамани, екстрасенси, ясновидці, астрологи, мольфари. Через деякий час з’явилася Нова Професія – Аналітик. В Україні є багато аналітиків, які беруться передбачати результат подій, виходячи з нинішньої ситуації. Найголовніше питання, яке хвилює всіх українців, – коли закінчиться війна на Донбасі. Людей також цікавить, коли закінчиться економічна криза, до чого вона призведе.

Ростислав Іщенко про Україну

Про військову ситуацію на Сході країни говорили екстрасенси. На їхню думку, війна в двадцять першому році не закінчиться, але військові дії частково припиняться, жертв стане менше. Починаючи з двадцять першого року, жителі двох ворогуючих сусідніх країн почнуть потроху налагоджувати відносини. На відміну від ясновидців, аналітики роблять прогнози щодо економіки.

Багатьох українців цікавить, що сказав Ростислав Іщенко про Україну на 2021 рік. Свою популярність публіцист придбав за рахунок сміливих висловлювань, безлічі статей, в яких говорилося про майбутнє країни. Більшість прогнозів аналітика вже збулися. Маючи великий досвід, який Ростислав придбав за час навчання, роботи допомагають йому робити точні економічні прогнози.

Хто такий Ростислав Іщенко?

Ростислав Іщенко народився в тисяча дев’ятсот шістдесят п’ятому році. Освіту здобув в університеті Тараса Шевченка, в Києві, факультет-Історичний. Після закінчення навчання два роки працював у Міністерстві закордонних справ. Спочатку він був простим аташе, потім обіймав посаду секретаря відділу Міністерства, пізніше керував цілим управлінням.

Крім роботи в Міністерстві закордонних справ, також обіймав посаду помічника Президента. У період з тисяча дев’ятсот дев’яносто четвертого по дев’ятсот дев’яносто восьмий консультував главу держави у справах зовнішньої політики.

Свої погляди Ростислав почав висловлювати в прямих ефірах, починаючи з п’ятнадцятого року. Першим прямим ефіром, куди його запросили, був радіо-ефір»Вести ФМ”. Після радіопередач його помітили, стали запрошувати на телебачення в програму «Формула сенсу» під керівництвом Дмитра Куликова. Незабаром Іщенко став одним з авторів програми Київський глухий кут, через деякий час запустив власний проект» про головне«, був частим гостем» Говорить Москва, Комсомольська правда, де висвічувалася позиція, думка Іщенка про Україну. Більшість українців від його висловлювань не в захваті.

Читайте так же:  Останні висловлювання Іщенка Ростислава про Україну

Найпопулярніші висловлювання про Україну

Останні висловлювання Іщенка Ростислава про Україну шокували багатьох українців. За його словами, влада України ще за часів правління Леоніда Кучми створила олігархічну країну, мета якої-знищити простих, бідних українців, «нагодувати» олігархів, депутатів. Такий підхід до правління привело країну в занепад, оскільки всі наступні глави держави слідували тій же ідеології, що поступово знищило ідеологію України в той час, як інші країни колишнього Союзу економічно розцвіли (аналітик мав на увазі Російську Федерацію, Казахстан, Республіку Білорусь.

Ростислав Іщенко про Україну сьогодні

Нещодавно з’явилися нові публікації аналітика Ростислава Іщенка про Україну на 2021 рік, що стосуються кількох економічних, політичних ситуацій в Україні:

  • ситуація між Коломойським і банком “Приват”;
  • можливість повернення Донбасу під контроль української влади;
  • економічна ситуація в загальних рисах;
  • політична ситуація.

Одна з публікацій Іщенко, що вийшла в двадцятому році, розповідає про небажання Коломойського здаватися, віддавати «Приват» банк. Ростислав детально описує, як Ігор Валерійович у кожному своєму інтерв’ю розповідає про незаконність рішення відібрати його власність. У своїх публікаціях Ростислав Іщенко детально розповідає про відносини п’ятого президента України Петра Порошенка, розписує, як Коломойський висловлювався про Порошенка і його людей, називаючи їх злочинним угрупуванням. На думку самого аналітика, незважаючи на результат справи Ігоря Валерійовича Коломойського, він ніколи не забуває образи, Україні мати такого ворога не вигідно, олігарх все одно не зупиниться.

Іщенко пише, що Мінські угоди важливіші для Росії, ніж для України. Адже шостий президент України Володимир Зеленський відкрито заявив, що угоди, прийняті в Білорусі, швидше носять рекомендаційний характер, ніж обов’язковий. Тому Зеленський твердо заявив: Якщо в жовтні двадцятого року місцеві вибори не пройдуть як того вимагає закон України, Мінські угоди не матимуть ніякої сили. Іщенко називає такий підхід порожньою дипломатією. На його думку, українська влада намагається продати порожнечу, щоб отримати те, що потрібно.

Ростислав Іщенко

Нещодавно з’явилися останні новини Ростислава Іщенка, інших аналітиків щодо зростання валового продукту. У двадцятому році прогнози щодо даного пункту не збулися. Минулого року очікувалося, що ВВП становитиме 6,8%, у результаті результат був іншим – 5,6%. Прогнози на двадцять перший рік також навряд чи збудуться. Очікується, що валовий продукт до 7,4%, в результаті, станом на кінець двадцятого року, відсоток становить 6,5%.

Щодо політичної ситуації Іщенко каже, що все буде не так просто, як здається. Колишній президент Петро Порошенко просто так не відмовиться від влади, буде намагатися робити все, щоб підняти свій рейтинг. У цьому йому допоможуть його шанувальники, партія»європейська солідарність”. Йому частково вдасться повернути повагу, довіру українців за рахунок політичних переслідувань з боку нового глави.

Читайте так же:  Закончится ли война в Украине в 2021 году

Ростислав Іщенко називає ще одну важливу проблему-земельне питання. За його словами, влада намагатиметься робити все, щоб продати землю іноземним компаніям. Це один із способів повернути борги Міжнародному валютному фонду (МВФ). Причому, як тільки відкриється ринок землі, налетять покупці з усього світу, ціна на ділянки виросте.

Оставьте комментарий