Ростислав Іщенко про Україну на 2022 рік

Український і російський політолог і аналітик Ростислав Іщенко дав прогноз про Україну на 2022 рік у своєму недавньому інтерв’ю ютуб-каналу PolitWera. Іщенко відомий як авторитетний експерт з України та світової політики, який глибоко розбирається в темі і вважається незалежним експертом.

РОСТИСЛАВ ІЩЕНКО ПРО УКРАЇНУ НА 2022 РІК

Кінець проекту ” Україна»

Отримавши історичну освіту, Ростислав Володимирович зробив успішну дипломатичну кар’єру. Він відмінно розуміє весь внутрішній механізм зовнішньої політики і добре знайомий зі специфікою роботи української держави, так як працював у зовнішньополітичному відомстві, а також радником президента Леоніда Кучми.

У 2015 році після вбивства Олеся Бузини в Києві відмовився від українського громадянства і переїхав з сім’єю в Росію. Тут він активно займається аналітичною роботою, активно виступає на популярних політичних програмах і робить аналітичний аналіз поточної політичної ситуації, виступаючи в якості оглядача в МІА «Росія сьогодні».

Нещодавня заява Іщенка про Україну змусила активізуватися українських свідомих у мережі.

В інтерв’ю ютуб-каналу PolitWera, даному після ганебної втечі США з Афганістану, відомий аналітик заявив, що незабаром ми станемо свідками того, як зникне з політичної карти держава Україна. Вже ясно, що цей проект, створений американськими спецслужбами, завершений.

Причинами зникнення України як держави, на думку Іщенка, є:

  • зовнішнє управління українською державою;
  • відсутність власних джерел доходу в української держави, яка регулярно “продає” свою територію для протидії Росії;
  • негативне ставлення українського політикуму щодо Росії;
  • тенденція до «розповзання ” українства по світу.

Останні висловлювання Іщенка Ростислава про Україну вельми категоричні, але об’єктивні і виважені. Аналітики вказує на те, що продаючи свою територію і державну незалежність зовнішнім бенефіціарам, Україні доводиться віддавати в три рази більше, ніж вона отримує від західних країн і МВФ. Західні держави забирають в рази більше тих сум, які дають українській державі. Яскравий приклад-будівництво “Північного потоку-2”, який позбавив Україну газового транзиту, на якому вона заробляла протягом 30 останніх років. Експерт вважає фактичне розорення України основною причиною, через яку вона просто не зможе далі існувати як незалежний суб’єкт міжнародної політики.

Експерт, який народився і працював на Україні, вказує на те, що за 30 років незалежного існування колишньої УРСР з’явилася досить велика кількість людей нового покоління, які вважають себе «окремим народом». Такі українці не зможуть жити в рамках багатонаціональної держави, що складається з росіян і українців.

Читайте так же:  Распадется ли Украина в 2022 году?

Імовірність війни України з Росією

Даючи своє інтерв’ю, Ростислав Іщенко, говорячи про Україну сьогодні, допускає можливість реального військового зіткнення з Росією. При цьому експерт вказав на те, що кілька років тому Україна вже воювала на території Донбасу з російськими добровольцями, а українські прикордонники обстрілювали прикордонні російські території. Тільки добра воля Росії і конкретно Президента РФ В.В. Путіна, позбавили українську державу від ганебного розгрому.

РОСТИСЛАВ ІЩЕНКО ПРО УКРАЇНУ

Якби В. В. Путін не зупинив наступ Збройних сил ДНР і ЛНР, то крім Дебальцевського котла Україна б отримала повну військову поразку і знищення великої кількості українських військовослужбовців.

Іщенко вважає, що українці і росіяни будуть стріляти один в одного в разі початку гарячої війни, так як занадто великі ідеологічні розбіжності між українськими нацистами і спадкоємцями Великої Перемоги 1945 року, до яких зараховує себе більшість сучасних росіян.

Майдан як форма існування Української держави

У нових публікаціях аналітика Ростислава Іщенка про Україну на 2022 рік, можна знайти цікавий аналіз схильності українців до майданів. Вона особливо активно проявлялася в останні 20 років. Аналітик вважає, що постійна зміна влади на Україні демонструє, що механізм владних структур залишається незмінним. Після Майдану, який виступає проти чинної державної влади, на зміну приходить точно така ж політична сірість, яка вважає себе непідсудною і непогрішною.

Іщенко не говорить прямо, що такий механізм існування державної влади в Україні спеціально створили Західні куратори, але з його аналізу цей висновок випливає логічно. Український політолог вказує на те, що самі українці вже настільки звикли до майданів, що не розуміють, що можна використовувати й інші способи зміни влади.

Навіть проросійськи налаштовані жителі України схильні звинувачувати Москву в тому, що вона не може організувати всередині країни майдан, який зміг би повалити владу нацистів і проамериканських українських політиків.

Читайте так же:  Распад Украины в 2019 году

Прощальне турне фрау Меркель

Іщенко схильний вважати, що прощальне турне глави Німеччини напередодні її відходу у відставку – це сигнал про те, що США йдуть з України. Він вважає, що американці спеціально послали главу німецької держави, яка підтримала майдан в 2013 року і повалення законно обраного в.Януковича, щоб вона «прибралася» за ними. Така “брудна робота «стала своєрідним покаранням Німеччини за те, що їй заатлантичні партнери дозволили добудувати»Північний потік-2”.

При цьому Іщенко вказує на те, що Меркель йде не в якості «кульгавої качки», як Американські президенти, а як авторитетний світовий лідер і лідер Європи. Саме її відправляють врегулювати складні питання, незважаючи на те, що формально вона залишатиметься при владі дуже короткий проміжок часу.

Правління Ангели Меркель можна назвати прологом до незалежної політики Німеччини, яка поки ще формально залишається партнером США. Саме тому, що Ангела Меркель є другим правителем на Заході за впливом на світову політику після американського президента, вона спочатку поїхала в Росію на зустріч з В.В. Путіним, а тільки потім на Україну.

Такі останні новини, на думку Ростислава Іщенка, наочно демонструють стрімке ослаблення США на світовій арені і посилення позицій окремих європейських держав, які не будуть в найближчому майбутньому підтримувати Україну, що і призведе її до втрати державності.

У своєму новому аналізі світової ситуації Ростислав Іщенко об’єктивно та аргументовано доводить свій негативний для української державності прогноз на найближче майбутнє.

Оставьте комментарий