Розмитнення мото в Україні в 2021 році

Розмитнення-офіційне оформлення транспортного засобу, купленого за кордоном. Це один із способів отримати транспорт для любителів швидкої їзди, оскільки за кордоном мотоцикли, машини коштують набагато дешевше. Дана процедура проводиться в першу добу після перетину мотоцикла через кордон.
Щоб мати можливість їздити на залізному коні безперешкодно, потрібно оформити безліч документів, сплатити мита, інші типи виплат. Виходячи з цього, бажаючих купити залізного друга цікавить питання, скільки буде коштувати розмитнення мотоцикл в Україні 2021. Згідно з останніми новинами, в Раді вже готове кілька проектів, які внесуть зміни в розмитнення всіх транспортних засобів в двадцять першому році в Україні. Правила оформлення, нововведення будуть діяти однаково для всіх типів транспортних засобів.

разтаможка мото

Як буде проходити розмитнення мото в Україні в 2021 році?

У двадцять першому році розмитнення мотоциклів діятиме за такими ж принципами, як минулого року, правила розмитнення стосуються як машин, так і мотоциклів. Це означає, що оформити моторолер на території України потрібно буде протягом першої доби після перетину кордону, в разі несвоєчасного оформлення власника чекають великі штрафи. Один рік можна їздити без розмитнення тільки в декількох випадках: українець купує мото лише на час, мотоцикл є власністю українця та іноземця, який проживає в іншій країні, мотоцикл розмитнює житель іншої країни, який проживає тимчасово в Україні або українець – співробітник міжнародної компанії.
діяла за такими правилами:
Останнім часом багатьох автовласників, які купують машини ща кордоном, цікавить питання, чи можливо буде купити мото без РОЗМИТНЕННЯ в двадцять першому році? Судячи з останніх новин з Верховної Ради, повністю дану процедуру не скасують, лише спростять процес. У двадцять першому році депутати збираються прийняти кілька законів, згідно з якими для учасників бойових дій на Донбасі, людям з обмеженими можливостями, іншим категоріям українців буде набагато простіше розмитнити транспортний засіб, будуть скасовані деякі мита. Також буде спрощено розмитнення мотоциклів з Європи, на спрощену процедуру оформлення зможуть претендувати не тільки пільговики, а й інші категорії населення.

Читайте так же:  Какой тюнер Т2 лучше выбрать в 2020 году?

Які документи потрібні для розмитнення мотоцикла в Україні в 2021 році

Перш, ніж перевезти мотоцикл з-за кордону, потрібно підготувати необхідний список документації:

  • договір, укладений відразу після покупки мото;
  • технічний паспорт транспортного засобу;
  • права власника, що дозволяють водити мотоцикл;
  • страхування.

Сам процес розмитнення проходить просто, швидко (якщо вся документація в нормі). Спочатку новоспечений власник заповнити бланк декларації, внести платіж, потім процесом розмитнення займаються співробітники митниці. За часом це займає три, чотири години. Заповнивши всю документацію, сплативши податки “залізного коня” протягом десяти днів відправляють на митницю, розміщену неподалік місця проживання власника.

РОЗМИТНЕННЯ МОТО

Які платежі потрібно внести для розмитнення мото в 2021 році?

Існує кілька видів платежів, які необхідні для розмитнення:

  • відсоток від загальної вартості мотоцикла;
  • акцизний збір, який залежить від двигуна, типу палива;
  • ввізне мито, яке потрібно сплатити в перші години після перетину кордону;
  • податок на додану вартість (ПДВ).

Станом на двадцятий рік відсоток від загальної вартості становив від 3 до 6%., ця сума залишиться такою самою на двадцять перший рік. Податок на додану вартість (ПДВ) становитиме 20% від загальної суми, хоча в Раді хочуть прийняти закон про скасування даного податку. У разі прийняття цього закону можна оформити мото з Європи без розмитнення 2021. Вартість акцизу буде залежати від об’єму двигуна, який вимірюється в кубічних сантиметрах.

Згідно з останніми новинами, буде скасовано акцизний збір для воїнів АТО, якщо транспортний засіб буде особисто в їх користуванні. Раніше було кілька випадків з розмитненням машин, коли купували нібито для учасника АТО або інваліда, оформляли на них транспортний засіб. Щоб цього не сталося надалі, влада вирішила ретельно контролювати всі нюанси розмитнення авто і мото в двадцять першому році.

Растаможка мототранспорта в Украине в новом году

Що таке калькулятор розмитнення?

Розрахувати вартість розмитнення, визначити загальну суму податків, допоможе спеціальна програма-калькулятор розмитнення мото в Україні в 2021 році. За допомогою даного сервісу також можна дізнатися середню, максимальну вартість будь-якого транспортного засобу за вісімнадцятий, дев’ятнадцятий, двадцятий рік. Дана інформація була взята в базі даних, де знаходяться дані про всі транспортні засоби, привезених з-за кордону. Інформація була опублікована співробітниками митниці. З кожним оновленням ціни, база даних оновлювалася, чистилася від помилок, помилок, вірусів, щоб мотолюбителі змогли знати всі новинки про ціну, зміни.

Для використання калькулятора для початку потрібно зайти на спеціальний сайт. Далі ввести всі дані про мотоцикл – тип (гоночний мотоцикл, позашляховий, спортивний, туристичний, квадроцикли, мопед або скутер). Далі в спеціально відведеній графі вказати об’єм двигуна (від 25 до 800 і більше кубічних сантиметрів), вартість мотоцикла. Також варто вказати, в якій валюті (долари, євро) було куплено транспортний засіб. Після ведення всіх необхідних даних система автоматично виб’є користувачеві всю інформацію, включаючи податки, мита, акцизний збір.

Дана програма-незамінний помічник для будь-якого автовласника. Калькулятор допомагає дізнатися повну вартість розмитнення, включаючи податки, відсоток із загальної вартості мотоцикла. Програма загальнодоступна, системою може скористатися будь-хто, хто бажає придбати або вже прибрів залізного коня за кордоном.

Оставьте комментарий