Сезон полювання в Україні 2020-2021 року

У деяких регіонах України полювання є скоріше не розвагою, не невід’ємною традицією. Тому відкриття чергового сезону полювання для багатьох є вкрай важливою подією, якій передує довга і ретельна підготовка. Справжнім професіоналам, любителям і тим, хто зібрався постріляти в перший обов’язково потрібно пам’ятати про існуючі обмеження. Сезон полювання в Україні 2020-2021, як і багато інших, має свої правила, норми поведінки, зобов’язання і вимоги, які повинні в обов’язковому порядку дотримуватися всіма мисливцями.

Сезон полювання в Україні

Початок сезону полювання і загальні відомості

У 2020 році початок сезону полювання випало не на травень, як зазвичай відбувається, а на серпень. Пов’язано це з багатьма факторами, головними з яких є наслідки пандемії. Що стосується загальних термінів полювання на ту чи іншу дичину, то регулювання даного питання здійснюється відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», але місцева влада має можливість встановлювати точні числа проведення полювання і дні дозволу відстрілу. Також за місцевою владою залишається право встановлення норми відстрілу тварин і птахів, яких в обов’язково порядку потрібно дотримуватися. Тому при веденні полювання в тому чи іншому регіоні варто обов’язково поцікавитися тим, які правила встановили на цей раз місцева влада.

Коли саме йде полювання на кроля, гусей, качок та інших звірів?
Потрібно розуміти, що відкриття полювання в Україні 2020-2021 не передбачає можливості полювання на будь-якого звіра. Це дуже важливе правило, яке регламентується законодавством, а його порушення зазвичай призводить до адміністративної або ж кримінальної відповідальності.

Точні дати, коли можна полювати, наприклад, на куріпку, бабака або зайця встановлюються відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Таким чином, полювання дозволяється вести в наступні часові проміжки:

Читайте так же:  Стати на облік в центр зайнятості в Україні в 2021 році

1. У період з початку листопада і до кінця січня можна полювати на дикого кроля і зайця-русака.

2. На борсука-тільки в період з жовтня по листопад.

3. Полювання на бабака дозволяється з початку червня і до кінця вересня.

4. Полювання на козуль ведеться строго з початку травня по грудень.

5. Гусей можна відстрілювати лише на початку серпня і по січень. При цьому полювати дозволяється виключно на сірого гусака, білолобого і гуменника.

6. Деякі види качок, куликів і голубів – з початку серпня і до моменту настання січня.

7. На європейського і плямистого оленя, а також на кабана і його потомство полювання ведеться від початку сезону до кінця січня.

Це далеко не всі звірі, на яких можна полювати протягом цього сезону. Повний список дуже великий, але з ним обов’язково потрібно ознайомитися кожному мисливцеві, почитавши відповідний Закон України.

Що потрібно тим, хто вперше хоче взяти участь в полюванні?

Відкриття полювання 2020-2021 рр в Україні-це дуже важлива подія, яка дає всім бажаючим можливість спробувати себе в цьому стародавньому ремеслі. Стати мисливцем вперше не так вже й складно, але процедура отримання всіх відповідних документів обов’язкова. Перш за все, майбутній мисливець повинен отримати своє власне посвідчення, яке видається за результатами відповідного іспиту в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Іспит вимагає ретельної підготовки і хороших теоретичних знань в даній області, без яких мисливець може наробити серйозних помилок з наслідками.

Питання на іспиті стосуються не тільки загальних положень чинного законодавства, а й основ надання першої допомоги, правил поводження з вогнепальною зброєю і не тільки. Щоб здати цей іспит, мисливець повинен також написати заяву, заповнити спеціальну анкету, взяти з собою дві фотографії 3х4 і паспорт.

Ще одна важлива вимога полягає в необхідності наявності дозволу на використання вогнепальної зброї. Якщо в ході полювання планується використовувати собаку, то мисливець повинен завжди мати при собі документи на неї. Крім усього цього перед початком полювання кожному учаснику потрібно отримати спеціальну контрольну картку, в якій відображаються обсяги видобутку, а також здійснені порушення діючих правил.

Сезон охоты в Украин

Підготовка до сезону полювання – це комплексне заняття, яке може займати досить багато часу. Досвідчені мисливці заздалегідь готують свою зброю, а також спорядження, навчають і дресирують своїх собак. Новачкам же рекомендується обов’язково подивитися відео відкриття полювання 2020-2021 в Україні, в яких досвідчені представники цього стародавнього майстра зазвичай розповідають свої секрети і хитрощі, які допомагають їм не повернутися з порожніми руками з полювання і отримати максимум задоволення від даного процесу.

Оставьте комментарий