Що буде з Україною в 2021 році?

Похмурі прогнози в році, що наступив лунають для всіх країн, включаючи США і Росію, але в цих випадках можна знайти і оптимістичні публікації, в яких фахівці висловлюють здоровий оптимізм, заснований на логічних передумовах. Як тільки звучить питання, що буде з Україною в 2021 році, думка політологів завжди сповнена песимізму. Для цього безліч підстав-від розвалу економіки до політичної кризи, що розгорається всередині країни.

предсказание ясновидящих об Украине

Загальна картина від українського видання

Vesti.ua склали у притаманній їм тенденційно-необ’єктивній манері ідилічну картину поступового усунення перманентних проблем і вирішення питань, нагальних вже в даний час. Парадоксально, але саме така відповідь на питання, що чекає Україну на думку експертів, влаштовує вцілілих ура-патріотів і пересічних українців – постійних глядачів ще не закритих каналів. Місяць тому населення запевняли:

  • В. Карасьов каже, що вакцинація в країні почнеться до кінця другого півріччя, але влада обіцяє, що прищеплювальна кампанія почнеться не пізніше весни 2021.
  • А. Золотарьов, теж політолог, запевняє, що пандемія триватиме не тільки навесні, а й протягом усього наступаючого року, але якщо вакцинація почнеться навесні, як це обіцяє влада, то це – малоймовірний сценарій. Оптиміст т. Бебешко, який позиціонує себе футурологом, пообіцяв українцям ще кілька локдаунів, а Вести попутно втішили, що вони можливі в усьому світі.
  • Говорячи про те, що буде з Україною в 2021 році, той же а.Золотарьов передрік глибоку економічну кризу, яка неминуче викличе протести населення, але українське видання втішило своїх читачів тим, що вони не будуть особливо відрізнятися від торішніх реалій, і основна вина За стагнацію лежить на коронавірусі.
  • Похмурі пророцтва футуролога Бебешко про прийдешню нову посуху і кілька хвиль локдауну, не нескінченне терпіння народу, звично списані на відсутність національної економічної політики і дефіцит кадрів.
Читайте так же:  Предсказание на 2019 год от Александра Шепса

Провладне видання не хвилює ні що буде з Україною, ні думку експертів. Всі похмурі пророцтва подаються читачеві, як суб’єктивна думка однієї людини. Слова футуристів і політологів спростовуються посиланням на владу, яка стверджує інше, а перерахування існуючих проблем звично виправдовується відсутністю кваліфікованих кадрів. При цьому ніхто не пояснює, чому в 2012 році спостерігалося зростання ВВП і розвиток економіки, а через 8 років всі, хто цього домігся кудись випарувалися незрозумілим чином. Інформаційний портал висловлює ні на чому не обґрунтовані надії на зміну Кабміну і Прем’єр-міністра, які спричинять за собою процвітання і благоденство.

Незалежні думки

В.Рогов, лідер «Слов’янської гвардії», вважає, що ймовірний сценарій майбутнього незалежної України – нагальна необхідність у порятунку з усіх аспектів: від внутрішніх протиріч і чвар, американської протекції і коронавірусу. Безвідповідальні заяви про розробку нової вакцини в країні при тотальному скороченні асигнувань на науку і освіту, зіпсовані відносини з Китаєм, який збирався поставляти Україні нехай малоефективну, але вакцину і продаж незрозумілого складу за ціною практично дорівнює мінімальної пенсії, ставлять країну на межу медико-соціальної катастрофи.

Ситуацію посилює те, що трудові мігранти, що забезпечують нехай невеликий, але приплив зароблених грошей своїм рідним і близьким, не зможуть виїжджати на заробітки в Європу, не маючи прищепного сертифіката. Ненабагато втішніше і прогнози про внутрішню і зовнішню політику. Прогнозуючи, що буде з Україною в 2021 році, думка політологів вражає своїм збігом по багатьом пунктам:

Читайте так же:  Пророцтва про Донбас на 2021 рік від екстрасенсів

Г. Москаль, віце-губернатор Луганської та Закарпатської областей, прогнозує втрату Україною як мінімум 6 областей, у тому числі, Північного Причорномор’я, Львівської та Закарпатської. Про це говорить перемога місцевих партій на недавніх виборах – ні в одному ареалі навколо міст-мільйонників не лідирували представники президентської партії.

Таку ж думку висловлює і в. Ганжара, політолог з Криму, прекрасно знайомий з ситуацією в країні. Він називає ситуацію в Україні “повним розколом”, що виник через порушення конституційних засад і прав мільйонів людей, які проживають на цій території.

Я. Соколовська, далеко не проросійськи налаштований політолог, стурбована ситуацією, яка створилася з вини нинішньої влади. Вона безпосередньо заявляє про кризу, яка настане в політиці та економіці, і крім цього – в медичному, соціальному і військовому аспекті.

Думка політологів про те, що чекає Україну в 2021 році, дещо розходяться в поглядах на час і спосіб розриву центру і периферії. Хтось в. Баранець стверджує, що якщо це і станеться, то не так швидко, як вважає Москаль, тому що у всіх різноспрямованих партій українського політикуму є завдання зберегти єдину і неподільну Україну.

Джерело в дипломатичних колах повідомило виданню Страна ЮА, що зовнішнє Американське управління буде всіляко дестабілізувати політичну обстановку в країні, змінюючи всі знакові фігури, крім несподіваного для всіх коміка-президента. Його поява на політичній арені не виправдала покладених виборцями надій на припинення війни, скасування військового збору, отримання російською мовою статусу другої державної і федералізацію, яка могла б примирити існуючі протиріччя.

ПЕРЕДБАЧЕННЯ ЯСНОВИДЦІВ ПРО УКРАЇНУ НА 2021 РІК

Часта зміна прем’єрів не означає розпуск Верховної Ради, оскільки нові вибори не дадуть президентській партії набрати необхідну більшість у новому складі.
Д. Рафальський, поділяючи думку анонімного джерела, впевнений, то головний фактор, керуючий негативними тенденціями – це зовнішнє управління, створене ще при Обамі нинішнім президентом Америки, а тоді-куратором України, Джо Байденом.

Оставьте комментарий