Що передбачила Ванга на 2022 рік для України?

У складній економічній ситуації, яка створена для країни урядом, що знаходиться під зовнішнім управлінням, все більше українців цікавиться її найближчим і віддаленим майбутнім.

Думка політологів безрадісні і Лякаючі, тому люди звертаються до прогнозів екстрасенсів і провидців, які іноді не краще, але можуть тлумачитися в різних варіантах – як, наприклад, передбачення Ванги на 2022 рік для України.

Передбачення Ванги на 2022 рік для України

Про прогнози в цілому

Одне з найбільш цитованих на українських сайтах-передбачення Ванги про те, що чекає Україну і Росію. Несприятливі моменти воліють ігнорувати або запевняти, що воно стосується країни-агресора.

Ще часто говориться, що прогноз – неминуче відображення минулого, яке однозначно, але на відміну від минулих днів воно багатоваріантно. Тенденції мають властивість повторюватися в перебільшеному або спотвореному вигляді, але дивлячись на розташування планет, можна особливо не спокушатися.

У нинішньому і наступному, 2022, Україна знову проходить ділянку, дуже схожий з часом здобуття незалежності:

  • ретроградний Сатурн говорить про погіршення умов, як соціальних, так і економічних;
  • Плутон свідчить про можливість нового держперевороту;
  • Місяць – про махінації з фінансами і витікання потоків грошей в прихованому вигляді – в тіньову економіку і офшори;
  • як би не хотілося патріотам перевернути в позитивну сторону розташування небесних тіл в гороскопі, саме в серпні 2022 почнуться ще більш загрозливі зміни для України.

Звідси зрослий інтерес до пророцтв астрологів. І оскільки складно повірити в економічне диво, за типом Сінгапуру, призначене в.Россом на першу половину 2021 року, і не відбулося, повертаються до більш авторитетних джерел – Нострадамуса, в. Мессінга, знову дивляться, що передбачила Ванга на 2022 рік для України.

Старі пісні про головне

Починаючи з 2014 року, на українських сайтах щорічно з’являється оновлена версія пророкувань Ванги. Незважаючи на смерть провидиці, люди охоче шукають і знаходять свіжі, нові або шокуючі передбачення Ванги для України і Росії. У них немає нічого нового або невідомого, змінюється трактування, яка залежить від року:

  • у 2019 говорилося, що сліпа провидиця передбачила країні економічне процвітання вже в наступаючому 2020;
  • деякі в словах про настання мороку і хаосу, неминучих, якщо не прийде зелений господар, угледіли натяк на правління Зеленського;
  • пророцтва про слабку владу, громадянську війну і повний розвал економіки, які відображені не в натяках, а відкритим текстом, інтерпретатори воліють ігнорувати.
Передбачення Ванги на 2022 рік

Ненависть і русофобія людей, зомбованих пропагандою і заборонами влади, що перебуває під зовнішнім управлінням, теж є в прозріннях болгарської селянки, але їх невигідно згадувати, і в більшості публікацій на цю тему, про них свідомо не згадують.

Опустивши привід “якщо” перед словами про те, що повинен прийти сильний лідер, інакше настануть крах і розвал, українські коментатори запевняють, що з 2022 року у країни точно настає світле майбутнє. Можна і не писати нічого нового, просто замінити дату – адже покійна Ванга не скаже вже нічого нового.

Що насправді

Світова громадськість, схильна довіряти Вангелії, а не називати її зневажливо баба Ванга і посилатися на її знайомство з Гітлером. Вона на 2022 передбачила дуже цікаві речі:

  • подальший розквіт Росії в економічній і культурній сфері (на противагу твердженням про розвал і чвари, що кочують в Україні з порталу на портал);
  • глобальні відкриття в енергетиці та медицині, які повинні перевернути хід світової історії;
  • вихід на світову арену в якості гідного опонента нинішнім країнам, домінуючим у всепланетній політиці.
Читайте так же:  Ведьма Ольга об Украине на 2018 год

Після збулося пророцтва про коронавірус все більше людей забувають про промахи – передбаченої нею Третьої світової і деяких інших спірних твердженнях (про кінець світу, який повинен настати вже через рік).

Прогноз Ванги на 2022 рік для України видається спірним, якщо згадати, що на 2021 нею було призначено нове об’єднання Росії, Білорусії та України, поява в об’єднаній країні нового лідера і поступовий перехід до мирного і благополучного життя. Можливо, впевнений прогноз просто запізнився і пересунувся на 2022, але тоді незрозуміло, про які ускладнення в серпні говорить аналіз астрологічного розкладу.

Деякі журналісти радять відмовитися від упередженого, політизованого підходу до тлумачень, спроб перетягнути ковдру на свій бік. Слід пам’ятати про її запевнення про зниження рівня конфліктності, отримання надії на мир на території країни, і промовчати про те, що вона не бачила в майбутньому на карті світу такої країни, як Україна. Вона може просто увійти в союз з іншими державами і отримати нову назву в його складі.

Оставьте комментарий