Тарифи Київстар 2021 року

Цифровий і комп’ютерний вік не стоїть на місці, стільниковий зв’язок щодня розвивається, завдяки цьому в кожній з областей України Київстар пропонує високоякісні послуги зв’язку і можливості будь-якій точці країни підключитися до Інтернету, масу цікавих функції, опцій. Всі вони спрямовані на те, щоб запропонувати максимум за мінімальну оплату!

Великий асортимент тарифних планів дозволяє кожному клієнту буде це фізична або юридична особа, вибрати найбільш підходящий варіант. Також є маса корпоративних пакетів для спілкування всередині бізнес-Сіті.

Тарифи Київстар

Чому в Україні діють різні тарифи?

Кожні регіон відрізняється своїми особливостями спілкування, територіальним розташуванням, саме тому компанії Київстар пропонує максимально актуальні тарифні плани для кожного міста.

Наприклад, в центрі України найчастіше використовують мережу Інтернет і тому актуально пропонувати тарифні плани, що включають більше мегабайт на Інтернету і безкоштовного трафіку.

У східних регіонах найчастіше спілкуватися з абонентом інших мереж, а, наприклад, західні області практично не дзвонять іншим операторам, але часто використовують роумінг.

Фахівці компанії Київстар постійно проводять аналіз ринку і попит на послуги, в тому чи іншому регіоні, щоб враховуючи побажання всіх клієнтів запропонувати максимально зручні умови.

Як вибрати тарифний план?

Щоб вивчити всі можливості пропонованих тарифів і вартості додатково послуги можна зайти в розділ “Тарифи” на офіційному сайті Київстар, вибрати конкретну область, місто і уважно вивчити всі послуги, які пропонуються по даному регіону.

Тарифи Київстар в Україні

Smart Регіон

Тарифи Київстар для Запорізької області включають пакет smart Регіон, вартість якого становить 100 гривень на місяць, передоплати приблизно становить 3 гривні 33 копійки на день, і буде автоматично зніматися з абонента.

Клієнтам дається 30 000 мегабайт мобільного інтернету безлімітно і можливо здійснювати дзвінки всередині мережі безкоштовно. Також можна зателефонувати на інші номери по території країни, а якщо клієнтам необхідно зв’язуватися з абонентами за кордоном – пропонується 300 безкоштовних хвилин. Повідомлення на українські номери-300 безкоштовних.

Читайте так же:  Тарифы Vodafone для Луганской области

Щоб підключити опцію “Київстар сім’я « – це 4 вибрані номери з опцією» безліміт” на спілкування-можна підключити додатково, сплативши 100 гривень.

Також є перелік додаткових послуг без оплати це:

  • Київстар ТВ Легкий
  • Star guard life
  • Мобайл ID
  • «Смачний»

Тарифи Київстар у Харкові в 2021 році включають перераховані вище послуги, а також пакет «смачний», який передбачає оплату 100 гривень за 4 тижні – це приблизно по 3 гривні 57 копійок на день.

Новим абонентам потрібно купити sim-карту для можливості підключення даного тарифу, тим у кого вже є номер МТС слід зателефонувати оператору і слідувати запропонованим інструкціям. За тарифом “смачний” передбачено 20000 мегабайта безкоштовного мобільного інтернету, після перевищення встановленого ліміту щодня потрібно оплачувати пакет мегабайт окремо.

Також безкоштовні дзвінки всередині мережі Київстар, на інші номери 3 гривні за хвилину. Для дзвінків за кордон пропонується 300 безкоштовних хвилин. Після перевищення встановленого трафіку для дзвінків в Італії, Росію, Польщу, Німеччину оплата становитиме 1,50 гривень за хвилину. Для дзвінків на стаціонарні домашні номери необхідно також сплатити 1,50 коп за хвилину.

Тарифи Київстар для Дніпропетровської області та інших регіонів включають можливість вибору пакетів за передоплатою або за контрактом, щоб кожен клієнт зміг підібрати найбільш оптимальний варіант. Всі тарифні плани включають:

  • дзвінки за кордон
  • безліміт всередині мережі
  • швидкісний якісний 4G Інтернет

Для підключення по передоплаті необхідно мати потрібну на рахунку суму, якщо клієнт вибирає оплату по-контракту необхідно мати при собі паспорт, оформити підключення в одному з сервісних центрів і оплатити місяць вперед. У разі підключення тарифу по-контракту одним з переваги є можливість спілкування без грошей, здійснювати дзвінки, коли на рахунку «мінус».

“Спілкування без кордонів»

Тарифи Київстар для Донецької області в 2021 році досить обмежені – це пакет «спілкування без кордонів», який становить 125 гривень за 4 тижні, що при перерахунку дорівнює 4 гривні 46 копійок за день.

Тариф СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ

Підключитися можна автоматично при наявності нової sim-карти Київстар або купити оновлену «сімку» в одному з офісних центрів компанії. Пакет “спілкування без кордонів” включає 6000 мегабайт Інтернету і безкоштовні дзвінки всередині мережі, також 60 безкоштовних хвилин на дзвінки в Італію, Польщу, Німеччину, Чехію. Клієнти можуть підключити Київстар онлайн і Старт guard life однак це буде вже за додаткову плату.

“Розвага без кордонів»

Тарифний план “розваги без кордонів” – це одна з численних можливостей, яку пропонує компанія Київстар. Тарифи Київстар в Одесі в 2021 році не обмежені, як для інших регіонів в Україні, даний пакет коштує 175 гривень за 4 тижні.

Читайте так же:  Характерные черты госзакупок в Украине и за рубежом

В даному випадку клієнт отримує 12000 мегабайт мобільного інтернету і безлімітне спілкування всередині мережі Київстар на місяць. Для тих, хто часто розмовляє з іноземними компаніями, родичами за кордоном пропонуються 120 безкоштовних хвилин для дзвінків в Італію, Польщу, Чехію, Росію, Німеччину.

Цей пакет буде цікавий тим, хто вболіває за улюблену футбольну команду, так як за додаткову плату можна підключити опцію «Київстар Футбол легкий».

Тарифи Київстар в Запоріжжі надають клієнтам стандартні пакети підключення, а також для тих, хто любить відео ролики на youtube, займаються відео-блогами пакет «відео без меж», який коштуватиме 225 гривень за 4 тижні. Це унікальна пропозиція, яка надає можливість використовувати 18000 мегабайт мобільного інтернету, безоплатні дзвінки всередині мережі.

Також ці та інші тарифи Київстар для Полтавської області 2021 надають можливість використовувати 180 безкоштовних хвилин для дзвінків за кордон і 180 смс на українські номери. Цей тарифний план можна підключити на сім-карту для планшета і смартфона, він буде актуально тим, хто використовує додаток «Доктор онлайн» або «Київстар футбол легкий», але за додаткову плату.

Додаткові опції

Компанія Київстар працює, щоб українці могли спілкуватися більше за мінімальну плату, пропонуються пакети послуг, в які входять 100 хвилин на інші номери, 50 смс по країні і придбати їх можна одним пакетом – це набагато вигідніше. Послуга коштує 25 гривень за один пакет.

Для тих, у кого є свій домашній номер і робочий смартфон або планшет, наприклад, корпоративні 2 телефони, Київстар пропонує послугу «сім для другого телефону». Ця можливість більше не представляє картки з одного гаджети в інший, використовувати одночасно декількома мобільними послугами від компанії Київстар, тарифи в Луганській області не підтримують дане підключення.

Тарифи компанії Київстар

Для інших регіонів це означає, що додаткову ” сім ” можна поставити з тим же номером в інший телефон або планшет, використовувати одночасно дзвінки і відправку повідомлень, дзвонити по роботі і моніторити соціальні мережі.

Читайте так же:  Настройка бесплатных каналов спутниковой антенны в Украине в 2020 году

Можливості і завантажувати різних додатків одночасно на два пристрої і навіть встановити smart лічильник. Це максимально актуальні умови для корпоративних клієнтів і невеликих фірму. Всі послуги підключаються протягом доби, перевірити підключення або здійснення грошового переказу, оплати є можливість у версії програми «Мій Київстар».

Постійна робота з оновлення послуг Київстар, удосконалення пропозицій, дозволяє пропонувати на сучасному мобільному ринку клієнтів можливість використовувати найновіші технології, максимально актуальні послуги для зв’язку з рідними, близькими, а також для роботи.

Компанія Київстар надає можливість безкоштовного спілкування всередині мережі а також смс на інші абоненти в Україні, можливість здійснювати дзвінки, навіть не маючи грошей на рахунку, користуватися мобільним інтернетом і оплачувати інші послуги.

Для максимальної зручності розроблено додаток на підтримку клієнтам, є онлайн чат, де можна вирішити виниклі спірні ситуації. Це велика, що розвивається організація, за оновленнями якої необхідно постійно стежити, щоб вибирати для себе і сім’ї тільки найкраще!

Оставьте комментарий