Тарифи 2021 Водафон (Vodafone) в Україні

Давно помічено, що з приходом нового року змінюється все, особливо, ціни. У даній ситуації йдеться про мобільного оператора Vodafone. У попередніх роках він порадував користувачів пільговими пропозиціями. Що очікує абонкористувачів, нові тарифи 2021 водафон в Україні, офіційний сайт натякає вже зараз.

ТАРИФИ 2021 ВОДАФОН (VODAFONE) В УКРАЇНІ

Очікування компанії Водафон

В інформаційних джерелах з’явилися новини Про тарифи Vodafone Україна 2021. Очікується, що вартість середнього чека підвищиться приблизно на 20 грн. За підсумками 2020 року прибуток компанії складе близько 900 млн. грн., що пов’язано зі збільшенням кількості користувачів.

Зростання середнього чека пов’язане з подальшим вдосконаленням зв’язку. Компанія не збирається сидіти на місці. Вона буде рухатися далі, прагнути до максимуму. Таким чином зв’язок стане бездоганною, а кількість користувачів максимально можливим.

Найвигідніший тариф 2021

На порозі 2021 року найвигіднішими будуть нові тарифи Водафон в Україні, зокрема, пакет «сімейний». Він розрахований на постійний зв’язок дітей з їх батьками. Пакет відноситься до бюджетного. Тому придбати його зможе кожна сім’я. Пакет пропонує наступний спектр послуг:

  • безлімітне спілкування у відомих месенджерах: Вайбер, Вотсап, Телеграм;
  • година безкоштовних дзвінків на інших українських операторів, в тому числі і міжнародний зв’язок з Польщею і РФ;
  • Гб безкоштовного Інтернету на весь пропонований тарифом безліміт;
  • користування додатковою послугою, що пропонує ще 100 хвилин спілкування з іншими українськими операторами;
  • безліміт всередині пакету.

Вартість абонплати становить 80 грн. На новорічні та різдвяні свята компанія може зробити сюрприз у вигляді зниження вартості пакету на спілкування в перші три місяці. е виключені інші приємні бонуси. При завершенні безліміту на інтернет, користувач може використовувати наявні на рахунку гроші.

Vodafone SuperNet

Користувачі Vodafone RED XS + тариф зможуть підключатися до інших більш вигідним пакетам. наприклад, таким, як Vodafone SuperNet. Новини 2021 року повідомляють, що їх чекає приємний сюрприз у вигляді великої кількості безкоштовних Гб, збільшення кількості спілкування з номерами інших українських мобільних операторів і закордонними абонентами.

Читайте так же:  Стоимость электроэнергии в Украине в 2020 году

Також шанувальники зв’язку Водафон зможуть проводити обмін в роумінгу. Як і в попередньому році у абонентів залишиться можливість покупки пакету на рік. У таких ситуаціях доведеться сплатити велику суму. З економічної точки зору вигода помітна відразу.

МТС

Контрактники – що Водафон пропонує їм у 2021 році?

Якщо попередній пакет не влаштовує користувачів або зв’язок занадто дорога, абоненти можуть змінити тариф. Зробити це можна за допомогою особистого відвідування офісу. Для цього буде потрібно нове підписання контракту. Після його укладення клієнт може користуватися новими можливостями мобільного зв’язку.

У новорічні свята компанія готує контрактникам черговий сюрприз. Поки невідомо яким він конкретно буде. Однак, з перевірених джерел просочилася інформація, що завдяки майбутнім змінам, кількість контрактників може збільшитися в 2 рази.

Актуальні тарифи для ОРДЛО 2021

Незважаючи на те, що деяка частина українців як і раніше знаходиться на непідконтрольній Україні території, мобільний оператор піклується про них, робить все можливе, щоб зв’язок з друзями і родичами не переривалася.
Враховуючи ситуацію, що склалася керівник компанії Водафон подбав про те, щоб тарифні плани були бюджетними і доступними для кожного жителя ОРДЛО. Тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2021 році для непідконтрольних територій представлені такими пакетами:

  • Vodafone Юнлім 3G + – Пропонує безкоштовно користуватися доступом до соціальних мереж і деяким мессенджерам. Мобільні дзвінки в колі рідного оператора і тарифного плану повністю безкоштовні. На інші українські оператори надається 100 хв.безліміту. Після перевищення ліміту буде зніматися додаткова плата. Також не виключено здійснення дзвінків на місцевого мобільного оператора Фенікс. Однак, з економічної точки зору таке спілкування обійдеться абоненту дорого.
  • Девайс С-один з дешевих в 2020 році, його ціна – 45 грн. У новому році вона швидше за все підніметься на 20 грн. Користуватися цілодобово Інтернетом не вийде, оскільки можливості обмежені 50 Мб. За перевищення ліміту доведеться платити. Дзвінки на Київстар обійдуться по 0,50 грн. за хвилин. Закордонні дзвінки обійдуться в 10 грн./хвилина. Як правило, такі пакети купуються жителями ОРДЛО для спілкування всередині рідного мобільного оператора.
  • Девайс М-другий бюджетний тарифний план, який у 2020 році коштував 50 грн. З настанням 2021 року пакет може подорожчати, що також пов’язано з удосконаленням мобільного зв’язку. Підвищення вартості тарифного плану не суттєве. Тому пакет як і раніше залишиться одним з дешевих. Пропозиції тарифного плану аналогічні попередньому. Різниця полягають в можливості використання 5 Гб Інтернету.
Читайте так же:  Бисс ключи 2020 в Украине

 

 

 

 

 

Очікується, що напередодні новорічних та різдвяних свят з’являться інші, більш вигідні тарифи Водафон Україна для Донецької області. Модернізація обладнання, використання нових технологій дозволить поліпшити швидкість передачі інформації, обсяг трафіку і відповідно, кількість додаткових клієнтів.

При стабілізації політичної ситуації та вирішення військового конфлікту компанія Водафон зможе запропонувати інші тарифи, які приємно здивують жителів непідконтрольної Україні території.

На завершення

З настанням 2021 року українці здивуються сюрпризам від компанії Водафон. Передбачувані зміни торкнуться інтернет-можливості. Тому, в новому періоді зв’язок стане швидким, швидкісним і безперервним. За вартістю тарифних планів остаточне рішення не прийнято. Однак, з новинних джерел стало відомо, що ціна пакету може збільшитися, але незначно.

Оставьте комментарий